КАКВИ СА ИЗИСКВАНИЯТА ВИ КЪМ ДРЕХИТЕ ЗА БРЕМЕННИ?

  • 4 336
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 360
Удобни  да са-свободно да стоят,меки да са и топли Laughing

# 31
  • Мнения: 2
мили маминки открих един магазин в Борово на ул.Родопски извор 30-32 за бременни има страхотни неща красиви  и най вече удобни за наще фигури.Посетете го няма да сгрешите и може да забравите че изглеждате като "чували"
Wink

# 32
  • Мнения: 765
Когато бях бременна ме дразнеха всички изкуствени материи и първото ми изискване бе да са от естествени, меки и нежни материи. После беше факта, че бях бременна през лятото и харесвах модели, които ми подчертават бюста и са по отворени в горната си част и са с висока талия. Харесвах да нося светли тонове, най-удобни ми бяха роклите, не дълги до земята , а до под коляното и ходех постоянно с рокли... гащеризон сложих последният месец, защото застудя.
п.с. каквото и да сложиш, когато си бременна все си си дебела, така че важното е да е удобно. Grinning

# 33
  • Мнения: 8 999
Изключително ме депресираха ужасните дънкови гащеризони за бременни. Милата продавачка в магазина ме убеждаваше, че ми стои страхотно, а аз, наблюдавайки се в това време в огледалото, не можех да повярвам, че от една нормална жена /като влезнах в магазина си бях облечена с човешки дрехи, но два номера по-големи/ се превърнах в абсолютно безформено чудовище. По-грозно нещо не съм виждала. Роклите тип камбана са също доста смразяващи. Най-невинни ми се струват панталони с трикотажна платка, но тя пък е винаги толкова дълбока, че пак прецаква основната кройка.
Аз си носех старите дрехи /тези, които си имах в гардероба/, които бяха от разтегливи материи. Беше ми удобно и не се чувствах като плашило.

# 34
  • Мнения: 455
Ох, много болна тема!
В момента съм бременна с второто си дете и освен тъпите "пенсионерски" дрехи в магазините за бременни нищо не откривам, но по принуда се налага да си купя такива дрехи. Работата ми предполага по-официално облекло и да си призная изпаднах в депресия след поредната обиколка на въпросните магазини - освен спортни дрехи там не се намира нищо друго. Нищо общо с модата или класиката в момента! Да не говорим за сатенираните панталони които пробутват за официални - представете си дебелото дупе и коремче в сатенен панталон -  #Crazy - красота и стил! На въпроса ми към една от продавачките защо няма по-официални дрехи и то от качествени материали тя ме изгледа изумена и ме попита - "Ами, Вие, къде пък ще ходите с официални дрехи?!" Бях сразена! Ами къде - на работа! Да не би да ходя цял ден по пейките на парковете или да си стоя у дома за да си купувам тъпите им модели?! Затова си купих платове и трико и си уших панталони - такива каквито на мен ми харесват и от материя която ми харесва. А за отгоре - ризите ми все още ми стават а и като си купих два-три по-официални пуловера в по-голям от обичайния размер си реших проблемите.
Та, най-общо казано, дрехите, които се предлагат от българските производители за бременни са ОТВРАТИТЕЛНИ и ДЕПРЕСИРАЩИ! Явно моделиерите им са мъже или ако са жени - нямат понятие от мода или не са били бременни за да разберат как се чувства човек в такъв момент.

# 35
  • Мнения: 589
Дрехите, които носех, не бяха за бременни, а просто по-голям размер или от ластични материи. Хем ти е удобно, хем изглеждаш секси Peace


И аз така. Чак в 8мия месец си купих панталони за бременни с ластична платка.

# 36
  • Мнения: 589
Ох, много болна тема!
В момента съм бременна с второто си дете и освен тъпите "пенсионерски" дрехи в магазините за бременни нищо не откривам, но по принуда се налага да си купя такива дрехи. Работата ми предполага по-официално облекло и да си призная изпаднах в депресия след поредната обиколка на въпросните магазини - освен спортни дрехи там не се намира нищо друго. Нищо общо с модата или класиката в момента!

А защо не си купиш един панталон от Премаман, има по-неутрални, стават и за работно ежедневие и можеш да комбинираш с туники - те поне са модерни.
А също, можеш да провериш в този онлайн магазин http://www.imaternity.com/shop.asp?MasterCategory_Id=No&Media=iMaternity
Мисля, че мернах в Красива мама тема, в която мамите си организират съвместна поръчка \може и да се заблуждавам, де, ама какво пречи да си отворите такава  Thinking\

# 37
  • Мнения: 455
Не мога да си купя от този магазин - Премамам защото не съм от София а до колкото зная - само там има магазин или поне в Пловдив няма със сигурност. А колкото до онлайн купуване на дрехи - против съм, най-малко защото не мога да преценя каква е материята а и какъв размер точно да си купя.

# 38
.........ако си поръчаш тук он - лайн ,и нещо не ти харесва или не ти става, до три дни можеш да го върнеш за сметка на магазина Wink

http://www.boyorgirl-bg.com/

Препоръчвам ти този модел


и този .......


  bouquet

# 39
  • Мнения: 1 372
Моите изисквания са да се чувствам комфортно, а не да приличам торбалан! Много забавно ми беше когато в един от магазините на Рени, където има само раз-висени /потресаващи/ дрехи, ме убеждаваше че нямам друг избор и трябва да си купя от техните дрехи понеже по-хубави няма да си намеря. За мое щастие си намерих, например в магазин Аморей! И аз както вас съм потресена от дрехите които се произвеждат, но за радост понякога има и хубави неща!

# 40
  • София
  • Мнения: 308
За мен преди всичко е важно дрехата да е удобна и да е от естествена материя. През лятото ходех с обикновени дрехи, малко по-голям размер и често казано се поизмъчих. Но си бях решила, че дрехите за бременни задължително са грозни и торбести и ще си карам колкото мога по-дълго с нормални дрехи. И затова бях много приятно изненадана от магазините на Мама Дона на Самуил и Аморей на Фритьоф Нансен.  Взех си 2 джинсови панталона с ниска талия, а отгоре широка платка от ластична материя, която поддържа корема, страшно удобни и мекички. И все пак друго си е кройката да е съобразена с бременните пропорции на тялото. Заредих се и с няколко памучни блузки и туники. Сега поне има доста богат избор на туники, даже и от по-плътни материи за зимата. Така че се оказа че и бременните могат да изглеждат добре.

# 41
  • Мнения: 589
.........ако си поръчаш тук он - лайн ,и нещо не ти харесва или не ти става, до три дни можеш да го върнеш за сметка на магазина Wink

http://www.boyorgirl-bg.com/

Препоръчвам ти този модел


и този .......


  bouquet

Според мен тези панталони са неудобни, освен в първите три-четири месеца - после започват много да притискат корема при сядане

# 42
  • Мнения: 5 362
Основното ми изискване беше да не ми стягат на корема.И съответно носех дрехи без копчета и ципове отпред.Най-често с ластик или с тези платки,които са пришити към панталоните за бременни.
За другите дрехи не съм имала претенции Wink

# 43
  • Мнения: 3 091
дрехите за бременни в България бяха много грозни, подобни на торба, в бабешки десени и цветове. Много трудно си открих нещо официално, но и модерно...

# 44
  • Мнения: 789
Най-вече исках да са стилни,удобни и не много скъпи.Но в България не се среща лесно тая комбинация.Така че се примирих с каквото успях да намеря.

Общи условия

Активация на акаунт