дайте идея за разширяване на обувки

  • 60 753
  • 68
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 10 758
Според мен, не пробвай точно на велурени. Мисля, че ще избият петна. Thinking
уф ooooh!

# 46
  • Мнения: 1 312
Според мен, не пробвай точно на велурени. Мисля, че ще избият петна. Thinking
Със сигурност ще избият.
Аз едни велурени бежови така зацапах,после се почна едно пране през 3-4 дни-тъкмо изсъхнат и пак...
Развалих ги-замъхиха се нещо от търкането,въпреки,че с гъба ги прах,не с четка.
Ще се отпуснат постепенно.

# 47
  • София
  • Мнения: 3 854
Според мен, не пробвай точно на велурени. Мисля, че ще избият петна. Thinking
уф ooooh!

Искренно те съветвам да пробваш със спрей.Този, който купих от GEOX на него изрично пише,че велурени и други по-специални повърхности се обработват от вътрешната страна на ботуша или обувката.Предполагам за ботуша си дала достатъчно пари (видях ги в друга тема-страхотни са) и си мисля,че 9 лв за спрей, с който ще си помогнеш няма да са ти в повече и няма и да си съсипеш обувката!Успех! Peace

# 48
  • Мнения: 10 758
Според мен, не пробвай точно на велурени. Мисля, че ще избият петна. Thinking
уф ooooh!

Искренно те съветвам да пробваш със спрей.Този, който купих от GEOX на него изрично пише,че велурени и други по-специални повърхности се обработват от вътрешната страна на ботуша или обувката.Предполагам за ботуша си дала достатъчно пари (видях ги в друга тема-страхотни са) и си мисля,че 9 лв за спрей, с който ще си помогнеш няма да са ти в повече и няма и да си съсипеш обувката!Успех! Peace
Благодаря ти Hug
Ще си взема спрея Peace
А ....къде продават newsm78

# 49
  • София
  • Мнения: 3 854
Аз купих моя от GEOX - немски Collonil.Саламандър също имат,а предполагам и ЕССО! Peace

# 50
аз съм чувала за оцет,сега тука ще го пробвам

# 51
  • Мнения: 779
  Confused преди време и аз имах такъв проблем-едната обувка ме стяга6е,....занесох ги на поправка,при обу6тар за раз6иряване,носих ги след това,..бяха добре 3,4 месеца и се скъсаха,едната,която в на4алото ме обива6е.струва6е 5-6 лева...обувките ми бяха скъпи,от естествена кожа,и велур

# 52
  • Мнения: 5 591
Здравейте !За разширяване на тесни обувки съм слагала ракия,но в един сайт прочетох и други начини http://www.udoma.com/?view=material&cat=1&itype=&info=975 това е линка Peace

# 53
  • Мнения: 38
как да разширя гуменки?  Shocked

# 54
  • Мнения: 3 695
взех си обувки от плат, но малко ме стягат и се чудя как да ги направя по меки  Thinking

# 55
  • Мнения: 2 161
Ако леко ми стягат обувките,намокрям едни тънки чорапки,обувам обувките и ги разхождам в къщи.

# 56
Ако леко ми стягат обувките,намокрям едни тънки чорапки,обувам обувките и ги разхождам в къщи.

И аз така!

# 57
  • Мнения: 3 695
ще пробвам, дано да се отпуснат малко   bouquet

# 58
  • Мнения: 342
Аз съм с пробвала с оцет - работи!
Овлажняваш ги и ги оставяш за 24ч.
Но само ако са естествена кожа.

# 59
  • Мнения: 1 517
Натъпкани мокри вестници и във фризера/камерата - при мен се получи

Общи условия

Активация на акаунт