Защо на мъжете им минава по-бързо при една раздяла???

  • 12 096
  • 113
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 451
Ето-за това е темата,и ние да разберем какво правят мъжете и как реагират и те,че явно щом сме на този хал-не сме го разбрали Mr. Green

И колко мъже се появиха тук Simple Smile,поне няма да като едни кокошки,а ще видим и другата страна на монетата hahaha

# 16
Показват те, ама не се стремят да ви го навират в очите. Просто искате да бъде поднесено по удобен за смилане от вас начин. По вашите правила да е. Е има и други освен вашите.
ми все ревете, че не ви разбират, а вие колко  и как се опитвате да разберете? Аз не ви обвинявам- просто обикновено жените слагат всичко под собствения си знаменател. Е и мъже има такива, но това е по-скоро склонност на жените. Жуивота трябва да се възприема през техните очи.  Нещото което "най ви харесвам" е как обичате да упорствате дори и в грешките си и ако се случи все пак да осъзнаете, че има грешка и във вас, да се опитате не от 10, а от 110 кладенеца водя да донесете и да убедите и света и себе си, че дори и да има грешка във вас, то вината не е ваша:)

# 17
  • Мнения: 9 990
Еми пак не си прав... Tired
Щото аз как ли не го разфасовах и анализирах , че да погледна от неговата камбанария.Не си никак, ама никак прав.Повечето мъже слагат всички жени под общ знаменател пък аз мога да ти върна и се получава един порочен кръг.Доказано е, че една жена много повече се опитва да погледне през очите на мъжа.И аз обичам да наблюдавам абсолютно същото-упорства и да не е прав.Моя.Просто да е опозиция.Вижда, че не е прав и упорства.Защото случаите, когато аз съм признала, когато греша са хиляди, а неговите се броят на пръсти и то с клизма...
Така че, бащата...не си ама никак прав.
Така до никъде няма да стигнеш-да те светна.С навиването-вие жените.Както и с навиването вие-мъжете.Реално-разкажи-колко пъти ти си погледнал от женската страна?Аз го правя всеки ден.Но полагам усилия за това.Защото съм жена и просто ми трябва малко време, за да ми бъде обяснена мъжката логика, да я асимилирам и да я осмисля.Или това, което винаги съм прокламирала също-да приема човека такъв, какъвто е.И знаеш ли, мнго странно се получава, че околните някак очакват това от мен-да ги приемам такива, но когато аз казах-амо-ето ме, това съм аз, такава съм била винаги мъжът насреща ми реква-еми това ти е грешата, че искаш хората да те приемат такава , каквато си...Аре-обшсни ми логиката, отворена съм, вдявам бързо, и най-важното-отворена съм да гледам от другата камбанария.Както казах-правя го всеки божи ден. Tired

# 18
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Обясняват бе Пенелопа,ама ние сме тъпи и не ги разбираме.А как обясняват-ами повечето от тях с мълчание...... smile3505

# 19
  • Мнения: 2 336
Ех, това обяснение май е често срещано.

# 20
Simple Smile нищо ново под слънцето. Замислете се защо няма  такъв клуб за мъже? Просто нямаме нужда да си пишем с филанкишията от оня край на света. Чудите се що не пишат мъже! Е как да пишат? Ената квачка квакнала и веднага се намират няколко дето да кважат "квак" в тоналността. Сега не си мислете, е ви обиждам или ви наричам нещо обидно. Знаете ли защо ви липсват мъже тук според мен? Не, не за да чуете тяхното мнение и да се опитате да го осмислите, а за да се сберете и да се..... и да усетите колко сте прави като сте заедно. Ти специално се опита пак да со прокараш тезата според твоя случай, а аз си говорех общо.  Доказано било еди ко си! - Кой и как го доказа?! Ми то е доказано, че на жената думата логика и е почти непозната, ама аз да ти го навирам в очите? Аз мога да пиша и с факти и то обобщени, и то не от мен, а уж от капацитети. Няма смисъл, защото ще ги замажете с мноооого приказки и никакво съдържание и факти! Незнам бе дами, но... аз си казвам разведен съм с дете съм, аз го гледам, то ми е на първо място. Говоря си с жени срещам се с тях ако мога и нищо не искам от тях - на жсички ни е гот от малко лаф.  Не търся ни майка на детето си / то си има/, ни нищо освен комуникация с качествени хора. Все ревете как някой не бил покрил очакванията ви - е ами аз нямам очаквания и ми е се тая. Гледаме се с де4ко и си ни е гот! Просто понякога, когато остана насаме със себе си, ми е гадно 4е така се случи. На никой не рева - просто приемам факта! Дори не може да забележите как, когато някой се опита да вкара някаква мисъл и обяснени / което уж искате/ се "разкудкудяквате" вкупом. Ами ще си останете тогава с вашето си мнение и с вашата си истина! Дори не усещате как "подкрепяйки се" в "общата кауза" си противоречите една на друга:) Не виждате как потвърждавате тезата ми, че като цяло жените не се хващат за смисъла на изказването, а или за последната дума, или за тази дума която им е удобна да си я изкарат от контекста. Това поведение ми е до болка познато ! Нямам желание, а и не ми се спори с радиоточки. Ще ви оставя едно малко въпросче за домашно. Що не се замислите, че има подобни на вашите мъже и си имат готини семейства? Същото важи и за мъжете. Един мъж за да се промени тотално то не е щото изведнъж му е кефнало. Същото важи и в обратна посока. Дори не може да се усетите, че сами себе си обиждате когато плиуете тези, в които сте се кълняли!
Не искам да обидя коя да е от вас, нооо ... как пък се извъдихте всичките перфектни не мога да разбера?! Сигурен съм, че някои от вас са жестоко прецакани, но не и всички! То и си личи по мненията. Някои са осмислили нещо, а други казват нещо колкото да не се прозяват!
Дами, някои от вас има нужда просто да си излеят разочарованието и негативите върху мъжки индивид, да го виждат да се гърчи , да страда и да си представят, че си е техния! Хващам се на бас с всички вас. Нито есна не би могла да ми го каже в очите и няма да водя и детето си /не го срещам с непознати жени/.  Прожокирам жи и жи предизжикжам, но не да пиша на 10 едножременно - която е убедена, че мъжете са боклуци, а йените перманентно наранени и прецакани да се обади.
dimityr_mom4ev@abv.bg
bih pogovoril s vsqka edna, no pootdelno.
Sega vi jelaq leka ve4er.
Показват те, ама не се стремят да ви го навират в очите. Просто искате да бъде поднесено по удобен за смилане от вас начин. По вашите правила да е. Е има и други освен вашите.
ми все ревете, че не ви разбират, а вие колко  и как се опитвате да разберете? Аз не ви обвинявам- просто обикновено жените слагат всичко под собствения си знаменател. Е и мъже има такива, но това е по-скоро склонност на жените. Жуивота трябва да се възприема през техните очи.  Нещото което "най ви харесвам" е как обичате да упорствате дори и в грешките си и ако се случи все пак да осъзнаете, че има грешка и във вас, да се опитате не от 10, а от 110 кладенеца водя да донесете и да убедите и света и себе си, че дори и да има грешка във вас, то вината не е ваша:)

# 21
Славке, ако мълчанието на мъжа, с който живееш ти е неразбираемо....надали някога би разбрала и думите му!
Обясняват бе Пенелопа,ама ние сме тъпи и не ги разбираме.А как обясняват-ами повечето от тях с мълчание...... smile3505

# 22
  • Мнения: 2 336
Уф, аз по принцип избягвам да се заяждам. Но това за мълчанието си е така. Говоря главно за нашия БНД.
Моят мълчеше почти винаги, защото не можеше да ме обори. Знае, че съм права, а не иска да е така. Или пък почваше да крещи, че съм щяла да го побъркам. Като го питаш нещо - редовният отговор "не знам".
Така че има си нещо в главата, ама само той си знае какво е... Има го и моментът, че дори да каже аз едва ли ще разбера, но все пак ще ми е ясно какво му се върти в главата.
Не мога да твърдя, че така са всички мъже.

# 23
  • Мнения: 9 990
Eдно ще ти кажа.Боклук не съм нарекла бащата на децата ми тук.
Ти си този, който кудкудяка в момента.Ние нашите си грешки сме ги разнищили в една тема, далече от тази тук,просто се познаваме повечето.Ти влизаш непоснат.Незапознат с историите на нповечето и не ти прави яест, но обобщаваш.Рядкост е бащата, който си гледа детето, евала, че ти го правиш.Домашното го решавам отмах.Реално аз не съм искала да променям моят мъж.Не го искам и сега от него.Приела съм го такъв, какъвто е.Него го промени средата, в която попадна и това е нормално.Била съм до него през цялото му преобразяване.Просто му станах скучна.Нищо повече.Станах нещо като-не е лъжица за моята уста.Семейството ни бе готино 10 години, пич, не 2-3-4-5 даже, ами двойно.Сега караме 13-та година и все още се борим.Или поне аз се боря.Той ме предаде в много труден и важен за мен момент-дойкато носех второто му дете-желано и чакано, не грешка.И раждайки, всяка жена се нуждае пт рамо, разбиране и подкрепа, ако щеш в следродилната си депресия.Еми-там му бе слабостта-абдикира.А иначе-аз не съм искала и грам да го променям и не съм плюла по него, защото го обичам.Когато искаш от някой промяна, и го обичаш го обичаш и без промяната.
Перфектна...не съм.И не съм видяла тук тема на подобна тематика, да се хвалим коя е по-по-най...прекаленио са заети ншкои да оцеляват.
Апропо-има тук едни майки, чиито бивши не са и виждали децата си.....или никога, или веднъж откак за се родили... Tired
Реално-тук всеки споделя неговото.Аз споделям моето битие, Славка, нейното.Всеки си е частен случай и има много обстоятелства, които ти не знаеш, за да обобщаваш така.

# 24
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Бащата,не мисля да влизам в спор с теб,само ще ти кажа,че съществува думичката -ДИАЛОГ.
 Party
Момичета,тоз новият баща ,нещо ми напомня,за бащата на Мария-дали не ме шпоинират тук???? Thinking

# 25
  • Мнения: 2 336
Ами като гледам колко говори - едва ли е твоя БНД. Нали каза, че вечно бил  smile3505

# 26
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Ами и аз това си мисля,но и негова е репликата;Ако неразбираш ,защо мълча ,няма да разбереш и какво ти казвам;
.А иначе мълчат Сиси ,защото няма какво да ни кажат,когато изоставят децата си,заради друга жена. #2gunfire #2gunfire #2gunfire
А ти миличаък баща,как щеше да се чувстваш -ти ако си жена и мъжа ти си отиде,когато чакате детето си,или когато то е на 1-2-3-месеца.????? Mr. Green
Защо ли те питам,ти никога няма да разбереш какво е!!!!! Naughty
А ако от това ще ти стане по-леко-приеми,че всички ние тук сме осъзнали къде и с какво сме сгрешили.Никоя,никоя от нас не е казала,че е безгрешна. Stop

# 27
  • Мнения: 263
Не знам на кой как му минава, но знам, че на мен ми минава бързо. Не си позволявам да си пилея времето в съжаления за каквото и да било. Щом така е станало, значи така е трябва ло да стане и най-добре да продължим напред.

# 28
  • Мнения: 1 732
Дами, някои от вас има нужда просто да си излеят разочарованието и негативите върху мъжки индивид, да го виждат да се гърчи , да страда и да си представят, че си е техния! Хващам се на бас с всички вас. Нито есна не би могла да ми го каже в очите и няма да водя и детето си /не го срещам с непознати жени/.  Прожокирам жи и жи предизжикжам, но не да пиша на 10 едножременно - която е убедена, че мъжете са боклуци, а йените перманентно наранени и прецакани да се обади.
dimityr_mom4ev@abv.bg
bih pogovoril s vsqka edna, no pootdelno.
Sega vi jelaq leka ve4er.
Това ми звучи като покана за среща... Mr. Green

# 29
  • Мнения: 236
Говоря си с жени срещам се с тях ако мога и нищо не искам от тях - на жсички ни е гот от малко лаф.  Не търся ни майка на детето си / то си има/, ни нищо освен комуникация с качествени хора. Все ревете как някой не бил покрил очакванията ви - е ами аз нямам очаквания и ми е се тая. Гледаме се с де4ко и си ни е гот!

Ами ето го мъжкото мнение.

Аз също мисля, че това е начина - просто да приемем, че случилото се е факт, че животът продължава, че всеки греши, че всеки има право да избира с кого и как да живее. Да - боли, да - трудно е ... но наистина само и едниствено от нас зависи как ще продължим напред.

Общи условия

Активация на акаунт