Плодове и чай с мед - 20 част

  • 14 791
  • 362
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 69
Влюбеното,ма то за увиснала кожа абдоминопластика  се прави,ама още не съм чула мозък да се присажда...така че дружката ти е обречена,жал ми е за нея #2gunfire Писна ми от такива злобарки вече!!!!!!Да говорят като оставят 15-20 кила зад гърба си с воля и лишения!!!Може ли с такава злоба да живеят....много се ядосах като прочетох.....щот и около мен едни трътки все коментират..."ама те бричовете квот и да правиш няма да се махнат,за кво само гладуваш.... " Ми гладувам,щот мога!!!!Ей това е.....И ми се налага да си вадя личната катра,за да доказвам,че съм на 31,щот никой не ми вярва....сигурно и с вас е така...ама не злобея,а се радвам за всеки,който е могъл да се пребори с килограмите,било те 2 или 20,защото килограми не се качват само от плюскане,ами хормони,стрес, лош метаболизъм и т.н...и не можеш да надникнеш в душата на един човек и веднага го заклеймяваш като "лаком" и "увиснал"..Винаги си припомням началото на "Ана Каренина"-"Всички щастливи семейства си приличат,всяко нещастно е нещастно по своему"....И откъде накъде ще ни съдят някакви комплексарки,които цял ден се тъпчат със солети и палачинки и си мислят,че месото е въглехидрат!!!!!Така съм подпалилиа,че яйца на очи мога да си направя на темето в момента!!!!!Писна ми вече от такива "мозъчни пигмеи",заболя ме кръста от навеждане,докато общувам с тях...то делва да беше,можеше да им го налееш в главите....Отивам да се охладя малко....Аз някой път така се паля....кво да направя....

# 46
  • Мнения: 69
Де са тея снимки ... newsm78

# 47
  • Мнения: 6 958

В нашия сайт са в снимка бг (няма да казвам паролата, би трябвало да я знаеш)  Peace

# 48
  • Мнения: 818
Въх и аз не я знам. Embarassed

# 49
  • Мнения: 278
Сладки сладки сладурки мой Hug
Една по една ще ме разберете защо така аз запалих моторетката от ПИТКАТА преди #Cussing out
Фрозито мина и тя от там ,сега влюбеничкото Бенито и тя имаше подобно аз ,а и съм сигурна че всички останали са чули по нещо подхвърлено ей така УЖ от добри чувства.
Да го  Whistling както казвам понякога когато ми писне !
Ми така де който си има ген да е слаб/оформен и с красива кожа нека се наслаждава на живота,но който е от другата/нашата страна нека си мълчи ,а не да ни налива мозък как и какво грешим и колко по хубаво е да си дебел и с опната кожа и румени бузи.
Преди го казах сега го повтарям ."Жените или са с Цици опъната кожа и дебели,или са слаби Wink" останалите са "подобрени" с помоща на съвременната техника ,Е ,ще кажете има и природно красиви и идеални сладуранки е ,да има ,но за тях не говорим те не злобеят те просто са си красиви и това е нормално за тях Simple Smile
Брех не мога да се спра и аз:)Simple Smile
Суйтнес благодаря за снимката злато ,нещо подобно ще е -да,но все още събирам от тук от там оригинални дрехи ,че и за мъж ми трябва  hahahaа той нещо не иска да се впише в картинката Simple Smile
Бифанка дааааа първата снимка в никой случай нема да е  Joyтака или иначе съм дърта и не искам да скапвам излишно нещата Simple SmileА за втората съм малко не до там перфектна ...абе ,дано да успея да измъдря нещо ще се дам на шеф и кройка следващата седмица Wink
Мирандинце прави каквото ти подсказва сърчицето с диетата не ме слушай мен ,аз съм много строга към тези неща(ще дам едни пример:Заради името в живота ми има традиция на 06.05 да се яде агнешко,в последствие се омъжих за момък който е роден на 06.05 още по сериозен повод,след тва се преместихме да живеем във флорида и това с агнешкото остана в историята ,но....ето и примера Гергана намери цяло агне носихме го на църква и го изпеках цяло във фурната поканихме супер много хора партито беше невероятно само че на мен ми беше трудно да го приготвя дори ,защото не смеех да оближа пръсти дори...така мина и замина празника за който си мечтаех последните 4 години,само защото бях на диета и нищо не е в състояние да ме накара да я проваля ,защото видях ефекта ,ако я прекъсвам как бързо трупам обратно newsm78,и да направя дългата история къса....на никой не му дреме ядем ли или не ядем ,какво е значението дали ще ям лимон с мед или агне с ориз???? а и нали уж всички ми мислят доброто ,та тогава трябва дори да ми помагат да удържам диетата си ,пу като започна да говоря и намам спиране  Simple SmileSimple Smile   )та миранденце милинко,аз съм изперкала миличка а и за мен това е последният влак (заради годините ми) ако и сега не успея да вляза в ритам с тялото си и да се чувствам уютно в него,от тук натам ще ми е трудно Sadти си млада и хубава така ,че ако ти е кеф изживей си мига както ти е гот ,имаш време слънце Hug  bouquet
За диетуването ми,давам се на грозде и пъпеш като че ли друго за сега не мога да ям нещо не мога да преглъщам останалите плодове,о и сушени сливи ,кайсии и мед разбира се с тонове вода Simple Smile
Огън не остана до 1-ви декември трябва да сме красиви Simple Smile
И да се оплача днес не можах да намеря сили да отида да измина 5 км ,но скоро много скоро ще се амбицирам Simple Smile
Малки мушмурочета гушкам ви докато спинкате и ви пожелавам усмихнат и успешен ден   bouquet Hug Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 818
Хайде и мен ме има в албума  newsm50

# 51
  • София
  • Мнения: 317
ДОБРО УТРО ПЛОДОВИ МАДАМИ ПО ПИЖАМИ! Joy
Е може и без пижами  hahaha

Пожелавам ви слънчев, щастлив и изпълнен с любов ден!

Ето го и моя поздрав за вас
http://www.youtube.com/watch?v=YHBKAyn17vw

# 52
  • Мнения: 345
Добро утроооо!!!!!!!
Нямам много време сладките,само да ви почерпя минавам

Топлооо топло чайче за хубаво на начало на деня!!!!
 Hug Hug Hug Hug
Само да кажа :
Влюбенко,Завижда ти тая мома ,затова е цялата истерия.И плюс това -увисването се оправя с много любов към кожата ти.  Hug Hug Hug
Геринко...абе знаеш ли ,че те обичкам уее  Hug Hug Hug Hug
Джотто, изстуди ли желязото сладка...ами така е хората са добри по природа ,но са дали израз на лошите си навици-един от тях е да дават акъли без да си нямат понятие от материята.
Бени,  Heart Eyes дадалък   bouquet
Суитнес , ей сладур  Hug Hug
ЛЕК И УСМИХНАТ И ПОЗИТИВЕН ДЕН НА ВСИЧКИ!!!!! Наближават пости,нека отворим душите си и се пречистим.Тялото и духа са неразривно свързани и всяка промяна във едното дава отражение на другото.Да бъдем красиви във всички аспекти!!!! Обичкам ви !!! newsm51

# 53
                                     Grinningднес ми е 4 ден! Grinning

Момичета пълна газ към целта! smile3535

Пожелавам Ви на края на този плодорански курс всички да сме постигнали желаните килограми. Миранди ще отвори нова темичка - най-красивите,слабички и усмихнати момичета!

Zlatana - качвай се на влака ще видиш че ще ти хареса!

Sweetness - чакаме те на следващата спирка да те гушнем силно и няма да те пускаме ей!

влюбена в живота - тегли и една........ по-здрава на твоята "приятелка"-аман от такива!

Giotto - много хубав пост два пъти си го прочетох/много истини има в него/!

Гери - мила много си права освен че се чувствам прекрасно и имам нужда от по-малко сън мога да се похваля че съм станала и по-голяма кулинарка.Готвя на мъжа ми такива вкусотийки. Купих си тия дни гювечета и му забърквам такива кулинарни изкушения!  Поднасям му чудна вкусотийка в красива чинийка а аз срущу него хрупам мандаринка! smile3503
Ти си пример за всички нас!/в случая-агнето/

Albieta - Благодаря за хубавия поздрав!

Frozen_lady- чайчето ти беше страхотно много дебре ми дойде а на снимките си много красива, очите ти /и не само те/ са наистина прекрасни!

diorella - дъщеричката ти е много сладка!

На всички дами които надничат тук искам да кажа само две уми -  много е хубаво!/май са три Thinking/

Вече и мене ме има във вашия албум - вижте колко съм дебела/срам Embarassedсрам Embarassedсрам-голям Embarassed/
Благодарности на Гери за помоща да го направя!

  love001Ви всички!

# 54
  • Мнения: 123
Здравейте, и аз се чувствам заредена с енергия, това е защото организмът не изразходва енергия за храносмилане, ще ме посветите ли в сайта със снимките, не зная паролата, а иначе такива коментари на злобари просто трябва да ги елиминираме, доста "приятели" имат навика, като споделиш слабост да стрелят точно в целта, но в такива моменти е хубаво "всичко, което не ни убива ни прави по-силни " аз бих добавила и по-, уммни, и  освен това,
"винаги ще има хора, които ще ни наряняват, затова продължавай напред, само бъди по-предпазлив"
а това за навеждането и болките в кръстта много ми хареса
супер е
Лек плодов ден момичета, с вас съм, ще се радвам да ме посветите в рицарското войнство на плодовете

# 55
  • Мнения: 331
Здравейте милички ,
Вчера не писах, тъй като един двоен рожден ден ми развали понеделника, но пък днес са Коледните заговезни, така че от утре съм на 20 дни чайче и след това 10 дни захранвам, защото за Коледа и Нова година трябва да съм във форма за купона . Крайно време беше.

А-а, да не пропусна: добре дошли на новичките плодчета и успех на тях и на останалите

# 56
  • Мнения: 82
Мдааа, още сладки плодоранки си имаме в албумчето...А какви секси мацки ще станат...дори и идея си нямат.Замислете се за най-смелите си мечти, относно това как бихте искали да изглеждате,момичета...Е,  това ще бъдете вие след плодуването но 2 пъти по-красиви!!!  smile3521

Много ви се радвам на всичките и най-вече че все повече хора допринасят да разбием на малки парченца, досегашните закостенели разбирания.

Радислава,давай само така мила....ще видиш че ще стане по-лесно и по-прекрасно със сигурност. А лично аз на снимките въобще не забелязах дали си "дебела". Видях само милото ти лице, чаровната усмивка и онова малко слънчице в ръцете ти...Всичко това те прави толкова красива, че има доста "красавици" на които им липсва и късче от твоята красота. Така че дерзай и съм сигурна че скоро самата ти ще имаш и самочувствието да се  наречеш "КРАСАВИЦА"


Фроузолетке, ти какво шилже -пилце си...все тичкаш и бързаш за някъде. Ама това ти е чара на тебе.  love001

Бени, Джотто, как сте сестрици? newsm51

Мирандуцка, какво се случва с тебе мило?  Two Hearts

Диорелка, радвам се че пак си сред нас. Peace

Наденце, пак сме на линия нали?

Влюбенка, момичетата казаха достатъчно относно твоята"приятелка",мисля. "Нахраниха " я прилично, така че аз ще си спестя комента... Heart Eyes

Геринкоооо,   Kissing Heart  много ги обичам тез твоите дълги постове...така ме кефят, искаш да кажеш ама всичко каквото ти минава през ума ...ама не става.То все нови  мисли хварчат!!! Сладуреста такава...


Ами хайде....вие си знаете че ви ловя и няма да ви оставя ....NEVER!!!


И сега сладка и спокойна вечер ви желая...!

# 57
  • София
  • Мнения: 317
Хайде и аз да намина до се отчета-сутринта хапнах грозденце, сега хапнах киви и туй то.Килограмите падат това е най-готиното. Купих си ботушки-дългички-това си ми беше мечта-преди дебелите ми прасци не влизаха в такива ботушки-сега една поличка и съм неудържима, Поличката ще е като видя тез 6 на кантара.

Отивам да се чипкам,после учене утре пак лудница.

Сладурки давайте смело
целувки
bouquet  bouquet  bouquet

# 58
  • Мнения: 6 958
Здравейте минавам да Ви кажа, че съм тук и съм ок'

Гушкам ви всичките  Hug  bouquet Hug

# 59
  • Мнения: 69
Здравейте,мирише ми на плод Heart Eyes
Направо сте изрядни днес Hug
Radi,давай с този ентусиазъм  Hug
Фрози,успокоих топката,не ме мисли вече  Mr. Green
Миранди,Гери,Бени, тъй заедно много лесно се тегли таз каруца Mr. Green
Sweetness,Diorella,Nadeto,влюбеното и dianmom , newsm51
Днес го давам скромно,не ям,не говоря,че много ми се спи,нощес не мигнах,че едно кафе прогони Сънчо,дет напоследък хич не се завърта....въобще идилийка...

Общи условия

Активация на акаунт