"ДЕКЕМВРИйските деца щастливи играят с есенни листа красиви."

  • 11 276
  • 304
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 171
Здравейте наборчета  Laughing
Ние ще си празнуваме РД-то в къщи
За тоалета  ще се изфръцкаме с някое рокле, че и младежи ще има сред гостите  Mr. Green Blush
За подарък Ния ще получи от мама и тати ето това
http://www.babyundkind.at/images/product_images/original_images/385_0.jpg
Като щангата върти предното колело и обръча около детето се маха  за по натам, когато ужким ще можем вече сами  Wink
За имения ден сте има кубчета, а за нова година ще помислим  newsm78
ще видим какво сте получим на РД-то и тогава ще решим
  bouquet

# 256
  • Мнения: 36
здравейте момичета
видях че се говори нещо за срещичка в Мола на Стамболийски та много ми се искаше и аз да дойда да се запозная с някой мами и бебечовци
За рожденния ден ние ще го правиме в ресторант щото вкъщи е много тясно все пак живеем със свекъра свекървата и брата на мъжа ми а пък и ние същия ден имаме и имен ден мъжа ми  е николай та ще имаме повечко гости
Кетка благородно ви завиждам за това че ще си бъдете тримата самички щото ние скоро ще почваме да строиме а кога ще е готово не се знае може и след година ooooh! а така ми се иска да се махна от тук
за козметиката ползваме на мустела стелатопиа защото е с по суха кожа
Това е от нас  Hug

# 257
  • Мнения: 1 483
Eui ,това е страхотна идея  newsm10 Къде ги има ?Аз май се зарибих Embarassed



 smile3516 Говореше се за Скай.И аз искам да дойда да се запознаем smile3506 smile3506

# 258
  • Мнения: 201
Добро утроооо wavey
Vessito, я сподели от къде си я купила тази прекрасна къщичка Praynig...много ми хареса и мисля и аз да купя такава на Еленката за ден-дена Wink
Magesta, и мен този въпрос за крема ме гризеше много, та питах в детската кухня и от там ми казаха, че крем-нишестето ставало така гъсто защото млякото го разреждали с вода newsm78...не ми казаха обаче в каква пропорция, предполагам, че когато готвят за 30-40 деца слагат 50:50 мляко:вода, и аз пробвах като разредих 300мл. мляко с 100мл вода, сложих половин царевично нишесте, бърках го по-дълго и като изтина стана твърдо Peace
Елена за сега е само с един чифт обувки - само ботушки за навън, вътре крачи по чорапки Heart Eyes

Ако се разберем срещата в SKY да е в петък и ние с Елена ще дойдем, на близо сме, а и аз в петък съм компенсация от работата и съм си  вкъщи Peace

# 259
  • Бургас
  • Мнения: 2 350

И на мен предложената играчка от Еуи /така ли се пише?/ много ми допада, ама аз и без това си бях наумила нещо такова да е. Даже мислих кола да му вземем на нашия дзвер, обаче вчера дядо му си дойде от Гърция и му е купил вече.....много е готинка. Та май като вариант за РД ще остане триколката.....Само дето у нас е толкова тясно, че незнам къде ще ги слагаме всички тия неща  newsm78
А пък Декември какво чудо ни чака - като се почне с РД на Петър на 20, после Коледа, след това Имен ден на тати на 27, след това РД на мама на 30, Нова Година.....абе ужас #Crazy Незнам сили дали ще ми останат. Добре, че Пеш е първи та поне за неговия празник да съм на 100%

Обувки имаме само един чифт - ботички за навън. Но не са с пухче от вътре, та за зимата ще търсим други. Колев и Колев от давна стоят зарязани в един ъгъл и изобщо не се ползват. А в къщи Пеш се подвизава с едни мокасини-чорапки. Разбирайте обикновен термо-чорап, малко по-дълъг с кожена подметка. Много съм доволна, а изглежда и той, защото много уверено и стабилно си се разхожда из къщи.

И ние скоро ще оставаме сами, скоро, скоро, ама не се знае кога. Бабата и дядото ще се местят, но на нас пак ще ни е тясно...., щото на тая гарсониера, ако и кажеш "дий" и ще тръгне. Но един ден...... Дай Боже..... Thinking

Последна редакция: пн, 19 ное 2007, 12:27 от Никки

# 260
  • Мнения: 171
Eui ,това е страхотна идея  newsm10 Къде ги има ?Аз май се зарибих Embarassed

Ами мила, ние малко не сме в БГ Cry Sad, но предполагам, че ще намериш нещо подобно и в София
Аз ще се поровя и се надявам да мога да ти помогна, а ако си толкова зарибена ще ви пратим
 Hug  bouquet
Никки Еуи се пи6е  Mr. Green Идва от Ели, ама като от текст на Хиподил....СкакаУец  hahaha

# 261
  • Мнения: 1 483
Ей,Никки,не си само ти.И аз има рожден ден на 30 smile3534 Joy Joy Joy



Eui ,ще пробвам да потърся тук и ако има нещо ще свиркам.А ти къде си?ако не е тайна Rolling Eyes

# 262
  • Мнения: 1 212
Само да вметна, че триколката дето Eui показа прилича доста на един модел на Chipolino, дето го има в БГ. Скоро правихме такъв подарък на племенница моя  Peace
Ето линк : http://www.pakostnik.com/bg/pics/6909457537.jpg

# 263
  • Мнения: 171
У Виената  Laughing И много ме е яд, че няма да сме с вас на общия РД  smile3518

# 264
  • Мнения: 1 483
Magesta ,супер сииииии,тя е същата Hug

# 265
  • Мнения: 171
Просто пИрфектно  Mr. Green
Значи лятото може да направим една триколна среща  Party

# 266
  • Мнения: 1 483
 smile3521 smile3521 smile3521 smile3508


май ще ни бият за спама newsm43

# 267
  • Мнения: 423
я такава триколка искат майкини да подарят на малкия за РД и мисля че ще е много уъдобна за лятото

# 268
  • Мнения: 4 970
Преди време ги обсъждахме тия триколки. Удобни са, но само докато майките возят децата. След това самите деца не могат да ги карат - просто не са удобни. Ще трябват други моделчета за по-късна възраст. Това го споделям от опит. Не сме взимали за баткото, но всички мами около мен купиха такива. Ние си взехме направо истинско колело с помощни и нашия батко на 2 годинки хвърчеше с него по улицата! Laughing

# 269
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
Просто пИрфектно  Mr. Green
Значи лятото може да направим една триколна среща  Party
Peace
 И аз съм се спряла на такава триколка и на кола за яздене.Ето тук има голям избор
http://www.pakostnik.com/bg/products.php?cat=81  Има ли някой такава кола да сподели ? Една приятелка ми каза,че нейното дете много се е забавлявало с такава newsm78 Едно от двете ще е за единия празник,може и двете-едното да е от някоя баба и дядо Mr. Green
 
Преди време ги обсъждахме тия триколки. Удобни са, но само докато майките возят децата. След това самите деца не могат да ги карат - просто не са удобни. Ще трябват други моделчета за по-късна възраст. Това го споделям от опит. Не сме взимали за баткото, но всички мами около мен купиха такива. Ние си взехме направо истинско колело с помощни и нашия батко на 2 годинки хвърчеше с него по улицата! Laughing
точно това щях да питам,дали детето може да си ги кара само след това?  Ясно Naughty сигурно ще отпадне,а по късно ще купим истинско колело

Кога ще има среща в Мола на Стамболийски?  Ская  ми е многооооо далече

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт