Хайде мами от Бургас, да вземем да помогнем 5 ....

  • 13 344
  • 301
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 577
hrisi23, Dencho  Добре дошли   Hug

За срещата ??? никой нищо не казва /освен Люси/

# 16
  • Мнения: 2 471
И аз да кажа, че съм от София. Но сърцето ми е на морския бряг.  Ако мога с нещо да помогна, веднага ще го направя

# 17
  • Мнения: 200
ДОБРЕ ДОШЛИ НА ВСИЧКИ НОВИ. ЗА СРЕЩАТА ЩЕ Я ПРОПУСНА ЗА СЪЖАЛЕНИЕ ПАК СМЕ СЪС СОПОЛИ ПО ДОБРЕ ДА НЕ ИДВАМ ДА НЕ ВИ ЗАРАЗИМ ДЕЦАТА А И НЕ МИ СЕ ИСКА ДА Я ОСТАВЯМ САМА . ПО ЦЯЛ ДЕН МЕ НЯМА ПРЕЗ СЕДМИЦАТА И СЪБОТА И НЕДЕЛЯ ИСКАМ ДА И ОБЪЩАМ МАКСИМАЛНО ВНИМАНИЕ . В ПОНЕДЕЛНИК ЩЕ ЧАКАМ ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ ОН ЛАЙН. 

# 18
  • Мнения: 611
Hei Dencho, i tuk te sreshtam ( az sam tina23 ot prodavalnika), abe kade li ne vidiah tvoeto ime  Shocked  ti si bila mnogo dobrichka i mai  i ti kato men iskash da ogreesh navsiakade , no ne stava  Heart Eyes, zabeliazah che se vkluchvash s pomosht na mnogo mami- strahotna si Peace Hug

# 19
  • Мнения: 917
аз съм на линия в неделя 17ч Капитолия

# 20
# 21
  • Бургас
  • Мнения: 561
запис  Hug

Аз ще дойда на срещата  Peace
С дете или не- ще се решава в последния момент  Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 1 267
Правя, струвам и аз ще дойда  Hug

# 23
  • Мнения: 2 577
ииии браво ще се посъберем  Hug

# 24
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Аз набързо да се отчета  Wink , днес все пак успях най-сетне да стигна до Средец и да се видя с Директорката  Grinning
Повече инфо на срещата в неделя - 17 ч. в Капитолия, че сега няма много възможност да пиша  Sad
Взех и Свидетелството от последното ни дарения, но нямам възможност да го кача  Sad
бубичко, ако не е проблем ще го донеса, ако ти имаш възможност да го качиш  Peace
Хайде по-подробно инфо предстои след срещата и тогава вече дружно всички трябва да решим по-нататъшните ни действия/Акции  Hug

# 25
  • Мнения: 611
Kajete mi molia Praynig na koi da pratia edno zapische za malko parichki za decata ili za domovete , za koito sabirate vie si znaete  :party:Daite mi edno imence i adresche Hug

# 26
  • Мнения: 2 577
Kajete mi molia Praynig na koi da pratia edno zapische za malko parichki za decata ili za domovete , za koito sabirate vie si znaete  :party:Daite mi edno imence i adresche Hug

  bouquet
пиша ти на ЛС  Hug

# 27
  • Мнения: 950
Утре за кафето всеки ли може да идва  newsm78 или само ще уточнявате нещо .Питам да знам дали да цъфна и аз там  Simple Smile

Добре засега съм свободна птичка и нямам ангажимент и  ще дойда Simple Smile

Последна редакция: нд, 18 ное 2007, 01:19 от sisa g

# 28
  • Мнения: 2 577
Утре за кафето всеки ли може да идва  newsm78 или само ще уточнявате нещо .Питам да знам дали да цъфна и аз там  Simple Smile

разбира се  Hug
ще те чакаме  Peace

всеки желаещ е добре дошъл 

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 561
Ако се задържи времето такова до 17ч., остава ли срещата !?!
Аз съм сама с детето и се чудя, дали да го извеждам при този вятър и дъжд ?

Общи условия

Активация на акаунт