Глупаво ли е?

  • 2 156
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 857
Според мен се обади! Затова са приятелите!

# 16
  • София
  • Мнения: 6 798
Обади се!

# 17
  • Мнения: 506
 Peaceобади се

# 18
  • София
  • Мнения: 1 762
Обади ли се  newsm78  Как е приятелката ти, какво е бебето, всичко ок ли е?  Peace

# 19
  • Мнения: 1 733
И майка й не си вдига телефона, сега пак звънях Sad Вече наистина се тревожа Sad

# 20
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Стискам палци всичко с тях да е наред! Пиши когато разбереш и ни зарадвай с хубави вести! Praynig

# 21
  • Мнения: 2 723
Добре де, защо не помислиш, че може да се е случило нещо лошо, недай си Боже разбира се, но не е изключено.
Дали ше иска на всеки да обясни по телефона, че е загубила бебето?

Какъв е тоя зор, обади се та обади се.
Когато е готова, тя сама ще ти се обади.

Аз лежах за задържане 1 месец, е не исках на всички да обясня, каква вероятност има да загубя бебето. После го загубих, какво, трябваше да се обадя на всички и да им обясня, че бебе вече няма.

Разбирам, че се тревожиш, но е хубаво да уважаваш и решението на другия. Щом не вдига, значи не иска да те чуе.

# 22
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Аз бих се обадила !Не бих чакала и секунда !

# 23
  • Мнения: 331
И аз бих се обадила - та ти не звъниш на нея, а на майка й - дори и да не иска да я безпокоят, ти реално не го правиш. С бащата на детето познавате ли се? Може и на него да се обадиш, ако не откриваш майка й...

# 24
  • Мнения: X
Аз не бих нахалствала. Щом и двата телефона не отговарят, значи има нещо съмнително. Тя сама ти е казала, че щом всичко мине ще ти се обади. Може би не иска да я притеснява никой и да дава обяснения, какъв е тоя зор?

# 25
  • Мнения: 1 733
Момичета, свързах се Simple Smile Успях да й намеря стационарния телефон (бях го забутала някъде). Има си момиченце - Антония. Всички са дибре, живи и здрави и много щастливи Simple Smile Не ми се е обадила, защото се е наложило секцио и не се е чувствала добре.

Последна редакция: чт, 15 ное 2007, 13:10 от Daniele

# 26
  • Мнения: 3 622
Честито на твоята приятелка

# 27
  • София
  • Мнения: 1 762
Супер. Да и е честита рожбата   Hands Clap

# 28
  • Мнения: 292
Момичета, свързах се Simple Smile Успях да й намеря стационарния телефон (бях го забутала някъде). Има си момиченце - Антония. Всички са дибре, живи и здрави и много щастливи Simple Smile
Много се радвам.Да и е живо и здраво  bouquet

# 29
  • Мнения: 47 981
честито, радвам се че си се успокоила
ама как ли пък е пропуснала да ти се обади, не я е срам Wink

Общи условия

Активация на акаунт