Коя зодия е половинка ви?

  • 7 199
  • 168
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 27 524
Дева. Добър, кротък, умен. Дебел, плешив, с хубави зъби и ръце.

# 91
  • Мнения: 83
всички ли деви са добри и мълчаливи? newsm78
мъжо дева а аз близнаци

# 92
  • Мнения: 27 524
всички ли деви са добри и мълчаливи? newsm78

Явно. Синът ми също е дева и е същата кротка душичка  Heart Eyes

# 93
  • Мнения: 2 804
Скорпион .

# 94
  • Мнения: 157
Моят е Дева но не съответства на горните мнения.Доста е див като темперамент.Аз съм Рак.За сега много се разбираме.

# 95
  • Мнения: 1 568
Дайте ми малко описание на мъж близнаци моля! Който има такъв обект в къщи...

# 96
  • Мнения: 230
Момичета, астрологията ми е хоби, затова мисля, че разбирателството между двама души не зависи само от зодията. За съжителство, например, е много по-важно в коя зодия е попаднала Луната по време на раждането и дали има много и хубави аспекти на луните между двама души. Казват, че Дева и Стрелец не се разбират особено добре, но ако на Девата луната му е в Стрелец, а на стрелеца луната му е в Дева, защо пък не? Или пък и двамата да имат луна в един и същи знак, например Телец? Другото, което се гледа, са аспектите между Венера и Марс. Ако взаимно се квадратират, чакайте изневери и проблеми. Колкото по-точен е аспекта-толкова по-скоро ще дойдат...Има и други техники, които се използват, за да стане партньорския хороскоп още по точен.
За протокола, аз съм земен знак, мъжът ми е въздушен. Разбираме се много добре, луната ми е в същия знак като неговата зодия.
Наскоро открих един много забавен линк за зодии. Ето ви да прочетете.http://www.bghelp.net/forums/showthread.php?t=1132

# 97
  • Мнения: 471
Телец, типичен. Упорит до безобразие, способен да ме докара до лудост. Обича да хапва. И е щастлив като е нахранен. Реалист. Което е добре, но не винаги.
Е точно това е и моя мъж. Само дето аз съм Везни и имам чувството, че разликата ни е от небето до земята. Но все някак се нагаждаме един спрямо друг. нахранвам го и после му казвам каква глупост съм измислила и той се съгласява Simple Smile
Детето е Козирог и още не знам него пък каква лудост ще го тресе

# 98
  • Мнения: 123
 Благадаря на Приятелка за инф., която предостави за зодиите-аз съм стрелец и мисля, че всичко, което е писано за моята зодия е мн.точно.Мъжът ми е везна, но не съм сигурна, че той е моята половинка.поне не тази, която аз бих искала да бъде.

# 99
  • Мнения: 25
Той е близнаци - умен , красив и мързелив!
Аз съм Кози рог

# 100
  • Мнения: 209
Еми телец е
а аз стрелец

# 101
  • Мнения: 3 334
той Везни,а аз Лъв................ами разбира ме се за сега.

# 102
  • Мнения: 71
  Що се заяждате с момичето?  Като не ви се пише, не пишете!  Naughty

  Подкрепям напълно това мнение от такива заядливи коментари , не ми се влиза във форума . Сега по темата моят е зодия Везни .

# 103
  • Мнения: 48
стрелец е мойто тамагочи Laughing

# 104
  • Мнения: 83
Дайте ми малко описание на мъж близнаци моля! Който има такъв обект в къщи...
край мен винаги е имало мъже близнаци,дори брат ми е близнак и като цяло мнението ми за тях е,че са супер добри,чувствителни и винаги насрища,ама то нали знаеш че си е до човек?

Общи условия

Активация на акаунт