Познавате ли спечелили големи награди,прk

  • 4 141
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 425
Познавате ли такива хора?Случайно спечели ли са?Как мислите?Големите премии от тото,лотарии и т.н. на случайни хора ли се дават или???

Аз не познавам такива хора,само съм чувала на някой познат познат и т.н.,но реално няма 'вътрешно инфо' колко е случайно всичко и дали въобще е въпрос на късмет  newsm78

Аааа,познавам едни съседи преди 25год са спечелили петица от тотото  Party ,но оттогава нищо...сигурно аз съм на кЪрЪк де  Joy Joy Joy

# 1
  • Мнения: 442
не познавам!
обаче познавам доста колеги, на които ще им удържат почти целите заплати заради това поло!

# 2
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
големите награди не се печелят от случайни хора. Нямат сметка фирмите организирали игрите. Иначе как ще печелят. Трябва да си хептен балък да се включваш н такива игри. Като например колите на м-тел. Наградите във вестинците и т.н.

# 3
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Познавам човек, спечелил 5+1 от тотото, като в този тираж е нямало шестици. От сегашните наградни игри не познавам такива.

# 4
  • Мнения: 410
Мда, познавам - себе си. Но това че съм печелила, не означава, че не подозирам гешефти тук-там.  Peace

# 5
  • Мнения: 3 423
Познавам двама души, спечелили по апартамент.

# 6
  • Мнения: 3 425
Мда, познавам - себе си. Но това че съм печелила, не означава, че не подозирам гешефти тук-там.  Peace
Познавам двама души, спечелили по апартамент.

А случайни ли са ВИ/ИМ печалбите?

# 7
  • Мнения: 3 423
А случайни ли са ВИ/ИМ печалбите?
Разбира се.


Цитат
Re: Познавате ли спечелили големи награди,прk
А какво значи това "прк" в заглавието?
Перник? Простак? Педерастлък?

# 8
  • Мнения: 6 417
Аз съм печелила джакпот от Бинго.  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 27 524
Трима - Ситроен от вестник Стандарт. Рено от Рийдърс Дайджест и от някакво обаждане по телефона за ТВ-игра - 3000 или 7000 лв, не помня. Случайни и трите  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 7 111
Двама.
И двамата животът ги е шамарил здраво. Сигурно биха предпочели печалбите им да са пощадата на съдбата от тежките им загуби.
Да са живи и здрави и да си ползват със здраве всичко, което им е паднало отгоре.

А, да. И един циганин-тотомилионер.  Laughing Всъщност познавах зет му и дъщеря му. Баба ми навремето им даваше дрешките, които вече не ни ставаха, за да ги носят двете им дечица. Бяха много различни от събратята си. Дано и в тяхното семейство печалбата да е свършила полезна работа.

# 11
  • Мнения: 3 425
Цитат
Re: Познавате ли спечелили големи награди,прk
А какво значи това "прк" в заглавието?
Перник? Простак? Педерастлък?

Ами, най-вероятно модераторите са ми кръцнали заглавието  Rolling Eyes и друг път ми се е случвало с дълго име на тема  Rolling Eyes не мога да се изразявам кратко  Whistling

# 12
  • Мнения: 1 492
Да, двама. Пералня от прах Тема и петица от 5 от 35. Съвсем случайно!

# 13
  • Мнения: 27 524
не мога да се изразявам кратко  Whistling

Не плагиатствай от Lennie  Laughing

# 14
  • Мнения: 1 733
Да, познавам - един приятел спечели кола от втори тото шанс. Със сигурност е случаен човек.

# 15
  • Мнения: 2 161
Аз съм печелила пералня на новогодишна томбола.

# 16
  • Мнения: 3 537
Един колега /състудент/ спечели 5-ца от тотото.Беше ни приятел и съквартирант на съпруга ми.Бяхме пуснали даже и тримата заедно фишовете....съпруга ми тогава се шегуваше,че ако е знаел щял да смени фишовете Joy Колегата си държеше фиша под възглавницата за късмет през цялото време и взе,че спечели hahaha Не бяха много пари, но не бяха и малко, щом баща му дойде със пушката /от дълбокия прованс/ за да си взимат печалбата hahaha Весело беше, добре поляхме след това наградата, то не бяха мръвки, салати, водки, мастики, ракий и чудесии Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 12 554
Да, баща ми. В далечната 1990 г. позна 13 от 13 резултата от вече несъществуващото Тото 1.

# 18
  • Мнения: 410
Мда, познавам - себе си. Но това че съм печелила, не означава, че не подозирам гешефти тук-там.  Peace

А случайни ли са ВИ/ИМ печалбите?

да, случайно спечелих.

# 19
  • Мнения: 1 113
Познавам човек, който спечели Ситроен преди няколко месеца. Купил два мобилни телефона и попълнил талонче.

# 20
  • Мнения: 4 111
Мой близък спечели около 60 хиляди лева от Еврофутбол преди няколко години.

# 21
  • Мнения: 1 432
Maйка ми спе4ели прасе по коледа преди 2 години  Mr. Green От Метро,съвсем слу4айно  Grinning

# 22
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Мама спечели оня ден телефон от Германос.Случайно.

# 23
  • Мнения: 307
 hahaha Най-голямата ми награда е чадър от шампоан против пърхот.

# 24
  • София
  • Мнения: 981
Познавам семейство спечелили Форд Фиеста от втори тото шанс.Случайно.

# 25
  • Мнения: 1 311
Роднина преди години спечели 5-ца от тотото. Жена му беше сметнала, че за всички години, които е играл на тото, е дал повече пари, отколкото е спечелил.

Аз нищо не съм печелила. вероятно защото на нищо не играя newsm78

# 26
  • Мнения: 684
Спомням си преди години, когато Слави беше още в Каналето... newsm78 организираха няква игра   и всяка седмица подаряваха пералня и съвсем случайно чрез томбола с "джуркащите се номера" спечели негов добър приятел от Плевен (с нечесто срещано име). А Слави прочитайки името едва ли не сричаше и се правеше, че за първи път го чува. И тоя театър за една пералня. Предполагам, че просто не са подарявали въпросните перални, а всяка седмица са пускали по един "случаен познат" да печели.
Но не мисля, че сега (много) организатори на такива игри биха си позволили шмекерии. Вече са доста по-уредени нормативно тези неща.
Сещам се и за един човек  (не ми е познат, но говорихме скоро), който отвори магазин до нас и каза, че спечелил 86 хиляди от Сделкка или не, и съотв. с тях отворил магазина.

# 27
  • Мнения: 2 716
Повечето спечелили, които познавам са от "интелектуални" игри. Тип "Стани богат". И не. Не е случайно. Хората просто си знаят.
Работих във фирма, в която се "организираха" томболи. Един нов и един стар от всяка... ще вземят общо 10-те ДжиЕсЕм-а  Crazy
Но вярвам, че има и реални лотарии  Wink
Дъщеря ми събра лепенки от кроасани в албумче; изпрати го и спечели кутийка с 2 покемончета  Laughing Много се зарадва детето.
А зълва ми спечели безплатно пазаруване в Т-маркет. Всеки 100-тен и т.н. след като им се приключи сметката. И тя била за около 15 лв. Не знам колко е случайно.
***********
СЕтих се.
Къци Вапцаров даваше наистина наградите си на случаен принцип.

# 28
  • София
  • Мнения: 11 116
Познавам човек спечелил 6-ца от тотото.  Wink
Един колега спечели екскурзия в Испания от Хит, както и други дребни неща пак от там.

# 29
  • Мнения: 1 312
4ма спечелили мобилни телефони от играта с етикетите на Кока Кола това лято.
Аз в такива игри пък не вярвах.
Имах сумати етикети и ги изхвърлих,защото винаги съм мислила,че това е зарибявка и няма да се паднат на случайни хора,ако въобще ги раздават де.
1 спечелил шестица от тотото преди 3-4 години знам,но е кум на наши приятели,не личен познат.

# 30
  • Мнения: 181
Моя приятелка спечели преди години апартамент от Държавната лотария, друга почивка за двама в Албена от някакво радиопредаване и едно приятелче 13 000 от Еврофутбол.

# 31
  • Мнения: 2 199
Най-близката ми приятелка. От както я познавам !!!
Отначалото бяха CD-та, после големи плюшени играчки, мобилен телефон (Siemens A 35  Mr. Green но това беше когато те бяха ултра скъпи и модерни  Tired )
сега, това лято си спечели от играта на мтел сони, а от друго место лаптоп  Crazy
Аз освен стипендии нищо друго не съм печелила  Blush

# 32
  • Мнения: 581
Печелила съм петица от тотото (6/49). Моя братовчедка преди около 15г. беше спечелила шестица и петица от тотото (пак 6/49) в един месец. Със сигурност сме случайни хора.

# 33
  • София
  • Мнения: 3 099
Печелила съм пътуване до Виена с Лауда Еър за двама + 2 нощувки в Хилтън от лотария с поканите на бала на чуждите инвеститори преди няколко години. Случайно.
Шош спечели фото-конкурс и ще бъде корица на сп. 9 месеца през 2008, пак случайно.
Има и други, но по-дребни неща - моят късмет работи.

# 34
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Моя състудентка спечели с гаджето си Форд Ка, от някаква семейна телевизионна игра,
Свекърва ми спечели миална от Фантастико, попълнила някакво талонче и я изтеглили,
Синът на моя колежка се явява непрекъснато на телевизионни игри от сорта на Стани Богат, печели всеки път, но момчето е много интелигентно.
А в блока на свекърва ми има и едни хора, които са си спечелили апартамента от ТОТО-то.

# 35
  • Мнения: 112
Леля ми преди 2 г. спечели Тойота Ярис от Глобул, абсолютно случайно. Бяха супер щастливи, защото имаха един стар Москвич, от .... преди Христа и милия едвам се движеше.
А преди няколко седмици една съседка спечели екскурзия до Египет от някакви сапуни, мисля че Тео бяха.

# 36
  • Къде ли не...
  • Мнения: 114
Моя приятелка спечели 25000 лв. от "Сделка или не" и да беше случайно.

# 37
  • Мнения: 3 521
Майка ми спечели 7 дни почивка в Албена това лято.
Аз съм печелила от "Стани богат", а в работата редовно ядяхме пици  от  "Офис на деня" Mr. Green.
Бащата на едно старо гадже беше дръннал 6тица от Тото-то преди една камара години и си купи Москвич с печалбата. Laughing

# 38
  • Мнения: 3 405
Сина ми спечели музикален телефон от Кока-Кола това лято  Grinning

# 39
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Познавам.
Племеницата на мъжът ми спечели преди няколко години VW POLO, мисля, че от NIVEA беше.

# 40
  • Мнения: 1 371
И аз доста награди съм печелила - екскурзия, фотоапарат, др...., но парична до сега не съм.

Винаги играя, може да е само веднъж, но се включвам за всяка игра.

# 41
  • Мнения: 123
Аз се регистрирах в"Това го знае всяко хлапе", стискайте палци да ме изберат

# 42
  • Мнения: 3 622
На каратето където ходеше сина ми на едното момченце родителите спечелиха кола от някакво предаване /вече не помня кое точно/ и детенцето черпеше с бомбони.
Една приятелка беше спечелила мотор с лотариен билет преди 10 - тина години
Късмет  Laughing

# 43
  • Мнения: 54
Аз съм печелила автоматична пералня от радио "Браво" преди 5 години.Съвсем случайно беше.

# 44
  • Мнения: 3 405
Колега на мъжа ми спечели бъги от една игра на някакви бои.

# 45
  • София
  • Мнения: 6 032
не познавам!
обаче познавам доста колеги, на които ще им удържат почти целите заплати заради това поло!
Аз имам познат, който спечели Поло от Мтел. Още не са му го дали, така че не се знае..... newsm78

# 46
  • Мнения: 3 219
Първото нещо, което спечелих, беше уокмен от музикално предаване по радиото преди петнайсетина години. Голяма гъзария беше, Санио.
Печелила съм петица от 6/49, също най-различни джунджурии от разни игри. Който не играе -нИ пИчели.
Малкия ми син спечели конкурс на Хип за снимка на ядящо бебе /това той най-добре го умее  hahaha/. Дойде техния регионален представител вкъщи с торби с подаръци за него, даже и снимки му направи. Направо бях шокирана, защото си мислех ,че има разни шашми, пък никой не познавам от фирмата Mr. Green

# 47
  • Мнения: 2 013
Аз засега само билет до Рим, който не използвах и разходка с яхта, която също не използвах.

Но познавам човек, който печели нон-стоп най-различни малки и големи неща, но той играе в абсолютно всичко, което му попадне. Най-голямата му награда беше Опел Вектра от Тоалетно пате. Печалбите му са от най-разнообразни места, случаен човек е, живее в провинцията.

# 48
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Най-голямата ми печалба е била козметика по избор за 100 лв от една дрогерия.

Това става преди десетина години, бях студентка. Казаха ми името по ТВ - теглиха печелившите в ефир.  Laughing

# 49
  • Мнения: 3 405
Какво е "прk" в заглавието?

# 50
  • София
  • Мнения: 10 825
Познавам един от спечелилите джиповете, които М-Тел раздаваха преди 2-3 години. Случайно стана. И двамата с жена му нямат книжки и джипа така си стои в един гараж Confused

# 51
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Съфорумка и моя приятелка спечели 50.000 лв. от тези билетчета,които се трият с монета PeaceАбсолютен късмет извади!

# 52
  • Мнения: 985
Баба ми преди десетина години спечели джакпота в бингото ,ама колко пари вкара преди това да се случи.......  hahahaJoy

# 53
  • out of space
  • Мнения: 8 573
От коледна томбола в магазин Европа спечелих тост-машина, а една приятелка 5-ца от тотото.

# 54
  • на село
  • Мнения: 1 028
Познавам. Съседите ми спечелиха две нови коли една след друга. Това към големите награди ли спада  newsm78?

# 55
  • Мнения: 647
 Mr. Green Познавам - баща ми.Преди 25 год. спечелил 5-ца от тотото , добавил още пари и си купил Москвич Mr. Green

# 56
  • Мнения: 875
познавам  Mr. Green гаджето на сестра ми спечели една от колите на мтел

# 57
  • Мнения: 5 539
Познавам спечелили автомобили от разни томболи.
Познавам и човек, който спечелил 6 от тотото, но като в онази песен на братя Аргирови, бил забравил да си пусне фиша - свекър ми.

# 58
  • Мнения: 1 186
Познавам един от спечелилите джиповете, които М-Тел раздаваха преди 2-3 години. Случайно стана. И двамата с жена му нямат книжки и джипа така си стои в един гараж Confused
Ей това сега си е майтап Laughing....да спечелиш такава кола пък да не можеш да си я закараш до вкъщи Joy

# 59
  • Мнения: 824
Може би някои фирми да са коректни с клиентите си,но има една не безизвестна компания,която преди няколко години раздаде 10 автомобила в присъствиетро на нотариус,мъжа ми и директно предаване по телевизията.След една седмица автопарка на фирмата беше подменен(сещате се сами с какви коли) newsm78.                                                                                                                                                                                             
 В"Риск -печели,Риск-губи" съм печелила домашно кино.А да,и миналата седмица спечелих филм на DVD от Държавната лотария Joy

# 60
  • Мнения: 3 425
не мога да се изразявам кратко  Whistling

Не плагиатствай от Lennie  Laughing

Въобще не съм се усетила....сега ще се разбирам с нея на лични,че да не ме глобят  Mr. Green

# 61
  • Мнения: 5 475
Моe приятелско семейство  спечели преди години апартамент от Държавната лотария. Peace
Други късметлии не познавам.  Rolling Eyes

# 62
  • Мнения: 91
апартамента в който живея е изплатен от 6ца от тотото

Общи условия

Активация на акаунт