Normaderm на Vishy?

  • 5 693
  • 41
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 420
искам да разбера какви са ви впечатленията ако сте използвали Normaderm на Vishy за проблемна кожа, много добри отзиви съм чувала и искам да знам какво съдържа серията,вие от кое сте доволни и какви са цените на отделните продукти от серията.. за пъпки и разширени пори дали ще помогнат .. newsm78

# 1
  • Временно
  • Мнения: 788

Лично моето мнение е следното:ползвала съм едновременно измиващия гел(с помпичката),лосиона и дневния крем.Кожата ми е доста мазна по принцип и едновременното използване на цялата серия прекалено ми я изсуши-до степен на лющене.Явно са и много силни съставките на тази серия.След това си купих ексфолианта за ежедневна употреба и продължих да го използвам само с крема.С течение на времето крема също започна много да ми опъва кожата и си останах само с ежедневния ексфолиант,който ползвам вече повече от 3 години и наистина съм много доволна от него.Цената на ексфолианта е около 17-18лв.,също толкова е измиващия гел,дневния крем е 24-25лв,нощния е около 30лв,стика коректор е около 15лв.Дано ти е от полза моето мнение.

# 2
  • Мнения: 738
Аз съм ползвала дневния крем, не струва според мен. Дори сега имам една мостра на същия и реших да пробвам пак- резултата е пъпки, а ми беше чиста кожата #Cussing out

# 3
  • Мнения: 420
а лосиона за стягане на порите на каква цена е?

# 4
  • Мнения: 3 459
Имаше цяла тема за Виши някъде по-нататък. Погледни там  Wink

# 5
  • Мнения: 420
и ако може всяка да казва с какъв тип кожа е,за да знам аз до коя се доближавам,моята е мазна в Т-зоната, проблемна с разширени пори..

# 6
  • Мнения: 3 459
Според мен най-добре биха ти подействали продукти за смесена кожа  Wink
Продуктите, предназначени специално за мазна кожа много я изсушават и невинаги се получава желания ефект  Grinning
Наскоро в една статия четох, че при мазната кожа е по-добре да се използват серии или за чувствителна или за смесена кожа  Laughing

# 7
  • Някъде в мечтите си
  • Мнения: 411
Аз съм ползвала няколко пъти кремчето и ексфолианта и бях много доволна.Кожата ми се изглаждаше видимо-имам предвид от пъпчици,пори и т.н.Тогава,когато го ползвах имах мазна кожа предимно в Т-зоната.

# 8
  • Мнения: 224
Аз съм ползвала лосиона и никак не ми хареса, само хвърлени пари на вятъра. След него кожата остава някак лепкава и лъщи (вероятно заради съдържанието на плодови киселини, не знам). Имах чувството, че кожата ми остава мръсна и все ми се искаше да я измия с вода.

# 9
Аз в момента ползвам кремчето и съм доволна.  Sunglasses  Прави кожата ми много мека и матирана. Сутрин и вечер трябва да се слага.  Peace  Няма парабени в кремчето.   Peace

# 10
  • някъде
  • Мнения: 4 955
ползвала съм долното вляво от снимката
хареса ми, но някак ако много се втриваше ставаше като талк /не го обясних много хубаво/

# 11
  • София
  • Мнения: 1 914
Аз ползвам нощния крем, доволна съм, има ефект. Бих ползвала и дневния, но просто не ползвам дневен крем.

# 12
  • Мнения: 420
точно долното вляво мисля че е лосиона за свиване на порите,той на каква цена е неразбрах?

# 13
  • Мнения: 420
малко ме е срам да попитам, но този почистващ стягащ лосион за почистване с памук ли е,или се нанася като крем?

# 14
  • Мнения: 738
точно долното вляво мисля че е лосиона за свиване на порите,той на каква цена е неразбрах?

Това е крема дневния, към 25 лв е.

# 15
  • Мнения: 452
Аз съм доволна от гела за измиване - този с помпичката - вече две години го ползвам и наистина ми се отразява добре ,но от крема дневния не бях впечатлена .....даже изобщо - мога да кажа ,че на Гарние беше по- добър , а  най- добър беше един крем на АоК с лайка и мента ,но напоследък не съм го срещала по магазините - той наистина успокояваше черевнината и лекуваше пъпките -за съжаление не съм го срещала скоро

# 16
  • Мнения: 209
Много съм доволна,ползвала съм почти цялата серия,като започнем от коректора,гела с помпичка(даже и в момента го ползвам),лосиона са свиване на пори(и него го имам в момента) и крема Simple SmileПо десетобалната система бих гласувала с 10 за цялата серия PeaceАз като цяло си обичам Vishy Simple Smile

# 17
  • Мнения: 420
понеже в момента нямам възможност да си купя цялата серия наведнъж с кои 2 или 3 продукта ми препоръчвате да започна.. Thinking

# 18
  • Някъде в мечтите си
  • Мнения: 411
Аз бих избрала дневния или нощния крем-по твой избор и нещо за измиване-гелчето или ексфолианта. Peace

# 19
  • Мнения: 420
ексфолианта най вероятно почиства порите, а моите са разширени, това е добро,но за пъпките кое да избера от тази серия?лосиона за свиване на порите дали ще подеиства и на пъпките.. newsm78

# 20
  • Някъде в мечтите си
  • Мнения: 411
Аз лично не мога да ти отговоря за лосиона,защото не съм го ползвала.
Но ти все пак като се наканиш да си вземеш някой от продуктите пиши  седмица след употребата им дали имат ефект,че аз от няколко години не съм ги ползвала и наскоро се наканих да си взема пак нещо техно,но първо да ми свършат тези,които ползвам в момента.

# 21
  • Мнения: 738
ексфолианта най вероятно почиства порите, а моите са разширени, това е добро,но за пъпките кое да избера от тази серия?лосиона за свиване на порите дали ще подеиства и на пъпките.. newsm78

Сега, да ти дам един акъл... Отиваш в аптеката и си купуваш едно лосионче Акне аут, за локално ползване, с бяла капачка, защото има и с червена, но то е за цялото лице и изсушава много. Пък си вземи някакъв крем за лице, ако искаш Виши, но според мен по.добре Юсерин примерно. Или Аквалия термал на Виши, аз него ползвам в момента, добър е. Но лосиончето ще ти помогне, към 8 лв струва. Успех Peace

# 22
  • Мнения: 420
май ще отида първо на дерматолог за да ме посъветва той,а също така този лосион акне аут май съдържа голямо количество спирт,а аз неискам,понеже не ми се отразява на кожата добре ...

# 23
  • Мнения: 738
май ще отида първо на дерматолог за да ме посъветва той,а също така този лосион акне аут май съдържа голямо количество спирт,а аз неискам,понеже не ми се отразява на кожата добре ...

Да, най-добре на дерматолог, а лосиона се слага само на пъпката, затва ти казах за локално ползване, да не ти изсуши кожата. Както решиш, аз само казвам на мене какво ми е помогнало.

# 24
  • Мнения: 420
Naomi а ти ползвала ли си тази серия на виши? защото ако си я ползвала явно не ти е помогнала,щом ми препоръчваш други продукти..

# 25
  • Мнения: 738
Naomi а ти ползвала ли си тази серия на виши? защото ако си я ползвала явно не ти е помогнала,щом ми препоръчваш други продукти..

По-горе писах, не си прочела явно Rolling Eyes Ползвала съм дневния крем и съм много НЕдоволна Naughty С комбинирана кожа съм, сега съм с новия ня Виши- той е добър.

# 26
  • Мнения: 776
Ползвала съм серията, с мазна към комбинирана кожа съм, действаше ми много добре. Пробвала съм всички продукти без коректора тип писалка. От измиващия гел и крем коректора за локално лечение на пъпки съм най-доволна. Особено гелчето-има много добра почистваща способност Peace Лосионът за почистване малко натоварва, в смисъл лъсваш, вместо да регулира, поне при мен беше така. Кремът е лек и със среден матиращ ефект. Но не мисля, че  е подходящ за зимата, ако кожата не е прекалено мазна. Би действал прекалено изсушаващо.

# 27
  • Мнения: 420
kordia крем коректора къде се намира на снимката и каква му е цената?

# 28
  • Мнения: 776
kordia крем коректора къде се намира на снимката и каква му е цената?

Мисля, че се намира в долния десен ъгъл на снимката. 15 мл. е, ако не се лъжа, с 2 %  салицилова киселина Peace. Поне при мен имаше добър ефект, особено ако става въпрос за дребни пъпчици или новообразуващи се - веднага ги стопира! При по-големи и по-сериозни пъпки обаче ефектът не е задоволителен.
Ами аз отдавна съм го купувала, трябва да има 1 година, тогава струваше 13 лв. и нещо. С оглед на това, че цените се вдигнаха, сега сигурно е с 3, 4 лева по-скъп.

# 29
  • Мнения: 249
искам да разбера какви са ви впечатленията ако сте използвали Normaderm на Vishy за проблемна кожа, много добри отзиви съм чувала и искам да знам какво съдържа серията,вие от кое сте доволни и какви са цените на отделните продукти от серията.. за пъпки и разширени пори дали ще помогнат .. newsm78


ако искаш си купи новия брой на списание JOY,там има тестер на Normaderm  c zincadone A за да го пробваш. Аз вчера го купих и още не съм го пробвала,а за цената е май около 24лв

# 30
  • Русе
  • Мнения: 511
Аз ползвам гела с помпичката, тоника, крема и ексфолианта. В зависимост от сезона ги употребявам по различен начин. Например пролетта и есента всяка вечер се мия с гела, след това слагам тоник, сутринта крем и 2 пъти в седмицата ползвам ексфолианта, като наблягам основно на Т-зоната. Ефекта е много добър! Зимата правя същата процедура горе долу 2 пъти седмично, а лятото ползвам само лосиона и крема съответно сутрин и вечер. Това е моята програма!  Wink

# 31
  • Мнения: 420
ами както вече писах немога наведнъж да си взема серията,ако започна с почистващи я гел и крема, тозои гел дали ще почиства добре разширени пори и белите точки в тях???

# 32
  • Мнения: 776
ами както вече писах немога наведнъж да си взема серията,ако започна с почистващи я гел и крема, тозои гел дали ще почиства добре разширени пори и белите точки в тях???

Не очаквай чудеса от серията, добра е, но няма как да махне нито черните точки, още по-малко белите. Ако разбирам правилно говориш за т.нар. милиум. Това се постига само на козметик или с един пилинг. Продуктите просто контролират и спомагат да не се явяват нови несъвършенства.
Няма нужда да си купуваш цялата серия наведнъж, ако започнеш с гела и крема, смятам, че е достатъчно като начало. Peace

# 33
  • Мнения: 1 065
Аз съм много доволна от молива -коректор за лекуване и прикриване на пъпки.
Не съм доволна обаче от цената му  Simple Smile,защото когато започнах да го ползвам преди няколко години беше около 11лв.,а сега по-евтинот 16.50-17 не го намирам

# 34
  • Мнения: 452
извинявай ,че ще се намеся и може да ти прозвучи малко грубо но щом от няколко години го ползваш и продължаваш да имаш нужда от него - не мислиш ли ,че по- скоро не е достатъчно ефективен ?
Защото аз мога да кажа ,че съм доволна от нещо ,когато наистина проблемът ми е решен ,но не временно ако ме разбираш
Не се заяждам ,просто споделям мнение
Поздрави
 

# 35
  • София
  • Мнения: 4 751
Въобще не съм доволна от Нормадерм- ползвах гел, тоник и крем. Ако преди това имах по една-две пъпки с Нормадерм се умножиха. Кожата ми беше прекалено изсушена, а проблемите станаха и повече. В началото харесвах флуидчето, но не е добра основа за грим, а и освен приятния аромат друго не правеше. Тоникът пък е най-обикновен тоник с много алкохол, само цената дето му е по-висока Stop Не бих си ги купила отново. Ексфолиантът бива, нищо специално и той.

# 36
  • Мнения: 420
illy ти със какъв тип кожа си,и имаш ли проблеми с акнето?

# 37
  • София
  • Мнения: 4 751
illy ти със какъв тип кожа си,и имаш ли проблеми с акнето?
Кожата ми е смесена и доста чувствителна. Излизат ми пъпки, но не са чак много. По-голям ми е проблемът с черните точки в Т-зоната. ooooh!

# 38
включвам се,за да дам не пряко впечатление,а на близък наблюдател. Сестра ми се бори с пъпки и запушени пори,и Виши не й помогнаха. Не умножиха пъпките,просто все едно не се мажеше с нищо. Сега е на Purif ac на ROC-доволна е. Аз пък съм във възторг от Visibly clear на Neutrogena.

# 39
  • Berlin
  • Мнения: 11 260
аз се опитвам да намеря нещо среден клас за смесена кожа, което да пооправи порите ми и тена на лицето.  и аз имам една мостра на нормадерм от максимум,  ще я пробвам, ама от 1 мазане едва ли ще разбера дали става  Grinning
със смесена кожа съм и по принцип не търпя никакви кремове по лицето си, чувствам го много мазно в т-зоната.

# 40
  • Мнения: 420
и аз мисля че от една мостра едва ли ще си проличи дали е хубав крема..

# 41
  • Мнения: 844
аз пробвах мостричка на нормадерм и мисля че не е лош! НО с едно мазане малко трудно се определя дали ще ми вличе добре... newsm78 сега в момента ползвам крема на Гарние (Пюр) и съм доволна , защото е лек ( аз съм със смесена кожа) и попива бързо , като не остава чувство за замърсеност на кожата

Общи условия

Активация на акаунт