Лечебен глад-има ли желаещи? 3

  • 12 415
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 102
Здравейте пак от мен. Вече ме е срам да пиша тук, защото толкова пъти се излоших. Ям та се пукам. Разбрах , че аз по друг начин не мога да сваля кг.ми. Но много ми липсва кафето.
Даже с майка щяхме да ходим при д-р Емилова в Дружба, но детето няма на кой да оставим.
Та от утре ще се помъча да съм на линия.

# 31
  • Мнения: 1 102
Май само аз гладувам. Къде сте мами? Или чакате черешите??
Днес ми е първи ден. Кантара сочи 64кг, 171см. височина.

# 32
  • София
  • Мнения: 366
Здравей,

Днес ми е втори ден - мисля да ги направя 20. Преди това все се канех да почна, но имах разни оправдания - екскурзия, рожден ден на детето, кръщене - все поводи, на които трудно се устоява.

# 33
  • София
  • Мнения: 173
Здравейте и от мен.
Днес ми е трети ден. Искам да сваля 8 кг., но и на 5 ще съм доволна. Миналата пролет свалих 9, но не с определена диета, а просто с драстично намаляване на храната за около 3 месеца. Запазих килограмите (62 ), но имам още 8 за сваляне.
За тези 3 дни кантара не е мръднал с грам, та незнам колко ще издържа така без стимул. И миналата година свалях бавно, но се надявах сега да има по-бързи резултати.

# 34
  • София
  • Мнения: 173
Цитат на: Мюрвет Ахмедова
Май само аз гладувам. Къде сте мами? Или чакате черешите??
Днес ми е първи ден. Кантара сочи 64кг, 171см. височина.

А имаш ли вече някакви резултати, че аз започвам да се отчайвам?

# 35
  • София
  • Мнения: 366
Аз правих 2 поредни гладувания през февруари и март. В началото трябва да съм била /смених кантара и не съм сигурна/ около 89-90 килограма. Свалих до 75. После си папках - варирах между 75 и 80 кг. Днес ми е трети ден. Първите 4-5 дни винаги свалям много бързо - но това са килограмите, в които така или иначе си "плувам". Сега съм 76 и малко, но още ден - два и ще започна да боря старите килограми, т.е. ще се боря да ги сваля от 75 надолу. Доволна съм от резултатите за момента по две причини: първо - не ги качих обратно, което от важно значение за мен; второ - на тези килограми съм била 2000-та година, т.е. две години преди да родя. За информация - забременях някъде на 85 кг. Та така - още ден-два и започвам същинското отслабване.

Чакам подкрепа и се надявам да не съм сама Thinking

# 36
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Здравейте! От утре почвам глад с лечебна цел на плододове и чай. Ако смькна някое и друго килце, няма да ми навреди, имам да свалям още 5 за да стана както бях преди да забременея 2рия пьт. А да ви попитам, само един вид плод ли се яде за деня или може да се смесват. Би ли се нарушил ефекта, ако сутрин се пие 1 кафе?

# 37
  • София
  • Мнения: 173
Можеш да ядеш различни плодове, но без да ги смесваш. Например в 10ч. ябълки, в 14ч. портокали и т.н.
Сигурно не трябва да се пие кафе, но аз си пия сутрин (чисто без захар). Ако не пия съвсем ми пада кръвното, а то принцип си ми е ниско и се скъсвам от главоболие.

# 38
  • Мнения: 429
Кафенце може да пиете сутрин след 2 чая , но за препоръчване е да е безкофеиново и прясно смляно Експресо .

Успех ви желая , момичета , стискам палци да преборите тези пусти килограми !!!

# 39
  • Мнения: 1 120
Здравейте момичета
Аз в момента карам Японското чудо-11 ден ми е и мисля да продължа още 3 дена. Резултата до сега е 5-6 кг ,като през това време се изкуших да ям 2 пъти сладолед(ох,признах си го).
Смятам след това да започна лечебния глад само на плодове и чай.Как мислите добре ли ще ми се отрази и дали ще има голям ефект?

# 40
  • София
  • Мнения: 173
Най-после 600гр. #Milti
Днес ми е 5-ти ден.

Цитат на: Mandi
Здравейте момичета
Аз в момента карам Японското чудо-11 ден ми е и мисля да продължа още 3 дена. Резултата до сега е 5-6 кг ,като през това време се изкуших да ям 2 пъти сладолед(ох,признах си го).
Смятам след това да започна лечебния глад само на плодове и чай.Как мислите добре ли ще ми се отрази и дали ще има голям ефект?

Браво!
А колко имаш да сваляш?

# 41
  • Мнения: 1 120
Цитат на: meduni
Най-после 600гр. #Milti
Днес ми е 5-ти ден.

Цитат на: Mandi
Здравейте момичета
Аз в момента карам Японското чудо-11 ден ми е и мисля да продължа още 3 дена. Резултата до сега е 5-6 кг ,като през това време се изкуших да ям 2 пъти сладолед(ох,признах си го).
Смятам след това да започна лечебния глад само на плодове и чай.Как мислите добре ли ще ми се отрази и дали ще има голям ефект?

Браво!
А колко имаш да сваляш?

Oще 5 кг,които са ми доста трудни Sad

# 42
  • Мнения: 3 461
И аз се включвам от днес.Трябва да сваля 12 кг до средата на юни.Лошото е,че съм пред цикъл и корема ми е ужасно издут и напрегнат.

# 43
  • Мнения: 5 500
Аз искам да ви се похваля, че в понеделник отивам на Дружба и ще стоя там 10 дни. Ще направя 5 глад и 5 захранване, ще го съчетая с басейн, сауна, йога и китайска гимнастика. Периодично ще се включвам да ви разправям туй-онуй People Angel

# 44
  • Мнения: 429
Ооо Афро , страхотно . Да се включиш и в хорцата и каланетиката Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт