Може ли да е цветна бременност??

  • 3 476
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 942
Вярно е, че бремеността не е болест, но гледай да полежаваш повечко. Знам че не е лесно с болно детенце, но сега трябва да мислиш и за себе си и другото си детенце /дай Боже/.

Чудеса стават  Hug А ти твоето чудо явно си си го и заслужила с много борбен дух и голямо сърце   bouquet  bouquet  bouquet

# 31
  • София
  • Мнения: 171
И АЗ МНОГО СЕ РАДВАМ ЗА ТЕБ. пожелавам те много щастие в живота ти го заслужаваш защото си личи че си добър човек. Успех  bouquet Hug

# 32
  • Мнения: 217
Честитооооооооооооооооооооооооооооооо!

И си е избрало най-хубавото време да се роди - в разгара на лятото! Мисли положително и изпълвай деня си с красота и доброта - така се раждат красиви и обичливи бебчета!

# 33
  • Мнения: 3 246
Мила maiabee, да ти пиша и тук, толкова се зарадвах, като ти прочетох темичката в другия подфорум, не знаех че детенцето ти е сериозно болно, сега се моля всичко с бременността да е наред но много се моля и детенцето ти да оздравее, дано успеете да се преборите с болестта и да стане най -усмихнатия батко . Дано другата година къщата ти е пълна с детски смях. Вярвай в Коледните чудеса, защото на Коледа стават чудеса, а тя е толкова близо, пожелай си нещо в коледната нощ и то ще се сбъдне, а ние  Praynig Praynig PraynigПрегръщам те   Praynig Praynig Peace

# 34
  • Мнения: 4
4estito i ot men.mnogo se radvam za teb,i az biah taka.1 mesetz mi promarsi(kafenikavo te4enie-3dni),2mesetz pak taka ise naloji da pia hap4eta,no sled tova sam niamala problemi.rodi se nai sladkoto sa6testvo na sveta .stiskam palzi vsi4ko da e nared.

Общи условия

Активация на акаунт