пак нищо

  • 1 703
  • 24
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
Здравейте момичета!
Ще се извиня,ако Ви отегчавам,но пак ми дойде CryОтчаяна съм.
Едно нещо не съм  правила като изследване и то е проходимост на тръбите.Утре съм на доктор
да се уточним кога ще го направи.Молбата ми към вас да споделите,дали боли това изследване.Много ме е страх.
Пак продължавам напред,но с голяма тъга,нямам сили вече.....
Благодаря предварително!

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Къде ще правиш теста? Снимка или хидротубация? Спермограма имате ли? Тя как е?

# 2
  • Мнения: 3 453
Преди да направиш хистеросалпингография или хидротубация, трябва да имаш:
- тест за хламидии
- микробиология /направена предния цикъл/
- спермограма

Болката - субективно е. Когато имаш вече насрочен час, ще ти кажем какви болкоуспокоителни да пиеш преди манипулацията! Peace
Успех! Не губи надежда! Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 35 946
Не боли.
Спокойно и дано всичко да е наред  Grinning

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Моята снимка на тръбите я правиха с пълна упойка щото съм пъзла. Не ме боля Mr. Green
Преди това задължително микробиология и хламидия.

# 5
Меpси на всички момичета.
В събота съм на пеpсофLация,в 8,00ч -в ТъPново.

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Меpси на всички момичета.
В събота съм на пеpсофLация,в 8,00ч -в ТъPново.
В Тръново???? Защо си губиш времето там....

# 7
  • Мнения: 202
Стискам ти палци-дано няма нищо тревожно Praynig

# 8
Хера,благодаря ти,но аз мислех за мое успокоение да направя това изследване и мисля,че в Търново могат да го направят,ако срещна проблем ще ме посъветваш ли къде да отида?
Момичетата от форома казаха,че са доволни от Ангелов.
Правихме спермограма и мъжлето е на лекарства.
Правих и микробиология,беше наред.Хламидий само не съм пускала.
Кажете ми какво да пия обезболяващо,защото много ме е страх.
Стискай те ми палци.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Трябва да имаш изследване за хламидии преди тест за проходимост на тръбите Peace Спермограмата къде я правихте?

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Само това, че нищо не знаеш за подготовката за снимка на тръбите трябва да ти говори, че тази снимка ще бъде точно за твое успокоение...ако се успокоиш де..т.е никаква работа няма да свършиш в Търново. Доктори много...добри доктори много но доктори по стерилитет малко. Обърни се към клиника по стерилитет и там си направи снимката...не си губи времето с глупости.

# 11
  • Мнения: 4 700
И zадължително си пусни хламидии преди снимката. Иначе има вероятност да се качат нагоре хламидиите (ако ги имаШ) Оф, лоШо обяснявам, дано си ме раzбрала.

# 12
  • Мнения: 2 309
По-добре върви в София,не е далеч!

# 13
  • Мнения: 3 453
Лелеее, Търново ли чувам! И Ангелов?!?! Shocked

Сериозно, ако държиш на здравето си, забрави за търновските "специалисти"! С часове мога да ти разказвам, за Ангелов също! Confused
Насочи се към Плевен. Там има достатъчно добри специалисти! Още не е късно, не прави нищо тук, в Търново! Tired

Къде правихте спермограмата? Ако е в Търново - не мисли, че имаш реална спермограма!
Как така нямаш изследване за хламидии? Ако направиш ЦС и имаш хламидии, рискуваш да си навлечеш куп проблеми.
Ох, изтръпнах! Tired

# 14
Момичета ще ме побъркате тотално. ooooh!
Отивам утре да ги правя и тези хламидии,пък ще видим дали ще се стига до ЦС.
След края на годината заминавам на Плевен,но в момента няма как.
Някоя от вас ми беше споменала за клиника "Хера"и д-р Веселин Пенков,това добър избор ли е.
 newsm78 ох,настина много се оплетох....Благодаря ви на всички за усилията ви да ми помогнете. Simple Smile

# 15
  • Мнения: 3 453
Аз споменах за д-р Веселин Пенков.
Моля те, помисли си добре! Не е шега работа!
Къде ще ти правят тест за хламидии? Нали знаеш, че по-достоверен е PCR - теста / с цервикален секрет/. Не съм сигурна, че го правят в Търново! Confused
Не каза и къде е правена спермограмата. Ако не е читава, теста за проходимост се обезсмисля!
Успокой се, седни и прочети няколко статии в библиотеката тук и в Проблемно. Помисли, прецени и не бързай! Дори да отложиш хистеросалпингографията с един месец, не е чудо голямо! За предпочитане е пред проблемите, които можеш да си навлечеш!
Зная, че посещението при гинеколог в Плевен ще коства повече разходи и време, но помисли - става въпрос за здравето ти и възможността да забременееш! Никой няма да ти върне здравето и нервите! Пари се печелят! Peace
Силно се надявам да промениш решението си! Peace

# 16
  • Мнения: 3 376
Стига с тия хламидии  ooooh! Не е нужно, стига сте плашили момичето. 3 пъти съм питала Стаменов по въпроса - хламидиите не могат да плъзнат от долу нагоре, тяхното разпространение е друго.

# 17
Наистина момичета,успях да се стресна от всичко това.
Моя приятелка е правила такова изследване,давала е кръв,за какъв  секрет става на въпрос.
И друго,звънях на доктора и той ми каза,че  не е нужно да го правя тези хламидии,е вече наистина  не знам какво да правя.
Всяка от вас има свое мнение и аз не съм улеснена никак.Единодушни сте,че трябва да ходя на друго място.Ох с този Плевен...Там си правиха опити с баба ми...не знам.
Ами благодаря на всички Ви за помощта,пък ще видя кво ще правя.

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
София, Пловдив и Варна са другите градове. Само ще ти кажа, че аз само и единствено ходих в Пловдив...всеки път.

# 19
  • Мнения: 2 422
,за какъв  секрет става на въпрос.

Вагинален секрет по достоверно е  изследването за хламидия от кръвния тест. А между другото Гризка е права не може да плъзне по тръбите   говорила с доки по въпроса Peace

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
,за какъв  секрет става на въпрос.

Вагинален секрет по достоверно е  изследването за хламидия от кръвния тест. А между другото Гризка е права не може да плъзне по тръбите   говорила с доки по въпроса Peace
Не е вагинален, цервикален е секретът Peace Моят доктор пък беше на мнение, че задължително трябва да направим изследване за хламидии преди ЦС. Аз правих и кръвен тест освен цервикален секрет.

# 21
  • Мнения: 4 700
ДОбре де, как тогава хламидии водят до zапуШване на тръбите, ако не плъzват нагоре?  newsm78 Не се zаяждам, а наистина ми е интересно.

# 22
  • Мнения: 1 674
qvsm желая ти успех.Май доста те понаплашихме тук във форума.Кураж мила Peace

# 23
  • Мнения: 3 453
 newsm78
И мен ме изненада това за хламидиите! Моят лекар също не позволява ЦС без тест за хламидии. Thinking А той не е от лекарите, които правят безразборни изследвания!

# 24
  • Мнения: 3 376
Хламидиите по начало се намират високо, а не са долу по срамните устни или влагалището. Всъщност не знам точно къде се намират, но очевидно не е по пътя, по който се прониква в тръбите при цветната снимка.

Общи условия

Активация на акаунт