Менингит в детска ясла "Звънче" - Варна

  • 6 773
  • 61
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 32
Мили майки,които тепърва ще четете тези глупости-навсякъде винаги ще има доволни и недоволни хора.Това ,че тук се намират повече недоброжелатели за тази ясла(но май са почти едни и същи),не означава,че децата ви няма да са добре.Тази ясла е  възможно от най-добрите за вашите деца.Там персонала е с мн голям опит,директорката също е уважаван не само от персонала си човек.Това го твърдя не само от личен опит(майка съм на две деца)!А в момента няма никакви такива епидемии(най- вече от менингит)!!!!!Нека имаме повече уважение към тези ,които гледат децата ни(най-лесно е да се очерни друг човек)....

# 46
  • Мнения: 1 992
glo, направих си труда да се поровя в профила ти. Не знам защо, но само я плюеш тази ясла, при все че детето ти  ходи там(ако е вярно). Ами махни си детето от там и мирясай най-сетне.

# 47
  • Мнения: 4 590
 ooooh! ooooh! ooooh!тази тема е върхът

# 48
  • Мнения: 1 984
що кво и е на темата?

факт ли е че менингитите при малките деца са чести - факт.
факт ли е че не ваксинираме срещу причинителите - факт.
факт ли е че не се отпускат достатъчно пари за яслите - факт.
факт ли е че детските кухни са под всякаква критика - факт.
факт ли е че за 220 - 250лв в яслите биха работили хора които не биха работили другаде - факт...

аз си гледам децата. не ги давам на ясла.

дано линка излезе -  http://www.indstate.edu/thcme/micro/respiratory/sld002.htm

# 49
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
що кво и е на темата?

факт ли е че менингитите при малките деца са чести - факт.
факт ли е че не ваксинираме срещу причинителите - факт.
факт ли е че не се отпускат достатъчно пари за яслите - факт.
факт ли е че детските кухни са под всякаква критика - факт.
факт ли е че за 220 - 250лв в яслите биха работили хора които не биха работили другаде - факт...

аз си гледам децата. не ги давам на ясла.

дано линка излезе -  http://www.indstate.edu/thcme/micro/respiratory/sld002.htm
Тонев, ваксинирай против бактериален менингит и спечели пет Нобелови награди. Аман с тия ваксини. Да се ваксинираме против живот и да мирясаме.

Гло, душко, незнам защо така. Агенция за защита на детето е ултракомпетентна по менингита и веднага ще разбере причинителя-зла леля, дето боцка с менингит и варицела.  ooooh!

# 50
  • Мнения: 1 984
хм, тук днес работи 1 ясла. до дни и тя ще спре...

# 51
  • Мнения: 503
Кажете нещо конкретно, моля. С намигания и недомлъвки нищо не става ясно. Моята позиция е неутрална. Искам да знам има ли нещо гнило и прикрито в тази ясла или не.

# 52
  • Мнения: 32
Не няма нищо такова и го твърдя най-съзнателно.Все пак и моите деца са там(и не съм с никакви връзки)Наистина съм любопитна защо е тази злоба на някои майки спрямо цялата ясла там.Дали все пак няма нещо лично?Дали наистина  майка пише всичко това тук?

# 53
  • Мнения: 1 992
Едва ли е майка.

# 54
  • Мнения: 1 277
Моето дете също посещава тази ясла и нищо лошо не мога да кажа. Не зная защо, но си мисля, че някой има интерес "Звънче" да бъде очернена.

# 55
  • Мнения: 32
Само да споделя нещо с всички.Днес говорих с една приятелка-вчера синчето и паднало и леко си пукнало главичката,но ходи в друга ясла (няма да и кажа името сега,за да не докарам беля и там на персонала)за която няма написано нищо лошо тук в нета.А сладура е доста буен и майката си го знае-той пада постоянно и пред нея.Нима това прави и там персонала лош,че не е опазил детето и?

# 56
  • Мнения: 3 146
Само да споделя нещо с всички.Днес говорих с една приятелка-вчера синчето и паднало и леко си пукнало главичката,

Леко си пукнало главичката?! Shocked Shocked Shocked
Звучи ужасно. Как е детето сега?
Добре, наиситна, на всеки може да се случи, но ти няма ли да попиташ какво са правили жените наоколо... Логично е да си помислиш, че е възможно да бъде предотвратено. За да си пукне главичката, представям си какъв удар е било, като зная как моят се мяташе и само цицини му излизаха... Не знам, не мога да кажа, че не бих потърсила отговорност от персонала...

# 57
  • Мнения: 217
Моят син си цепна главата над челото без никой да разбере кога и къде, та дори и той не усети... На някой деца кожата на главата е по-тънка, на други не толкова....

# 58
  • Мнения: 3 146
Моят син си цепна главата над челото без никой да разбере кога и къде, та дори и той не усети... На някой деца кожата на главата е по-тънка, на други не толкова....

"пукна си главата" аз го разбирам като спукване на черепната кост, не като цепване на кожата, затова така реагирах.

# 59
  • Мнения: 32
Явно неправилно съм се изразила ,ок!Като ставало от столчето залитнало и паднало на ръба на масичката,всичко е станало за секунди и не му е пробита главата щом не се е наложило да го шият или лепят Simple Smile.Сега по- ясна ли бях? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт