Избор на дата за КОЛЕДНИЯ КУПОН - кога ще се маскираме? (НОВО ГЛАСУВАНЕ)

  • 7 989
  • 221
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 3 861
...ще се ходи ли на караоке, стриптизьорите ме интересуват, не пеенето  Mr. Green
Еее, то всеки ден не е Великден.
Heart Eyes
Значи - 22ри. Идеално. Този път ще дойда.
После ще се ходи ли на караоке, стриптизьорите ме интересуват, не пеенето  Mr. Green

а бебето ще си водиш ли???

Нямааааа  Mr. Green, освен ако някоя напращяла мама не е останала неизцокана предишния път  Twisted Evil

напращели мами в този форум с лопата да ги ринеш  Laughing . Ти бебето го остави на тях, а мен заведи при стриптизьорчетата  Mr. Green

# 196
  • Мнения: 4 371
Ив, какво бебе, бе Shocked
Мина и теб ще те взема Hug

# 197
  • Мнения: 3 861
Ив, какво бебе, бе Shocked
Мина и теб ще те взема Hug

ми не я ли помниш като се разхождаше напред назад с големия търбух  Joy Joy Joy , а на миналия купон беше с бебе... Crazy

Дуцка, не си пиеш Гинкото редовно  Laughing Laughing Laughing

# 198
  • Мнения: 4 371
Бабината ти. Никога не съм я виждала с корем, а пък за бебе да не говорим. Последно я видях преди една година newsm78

# 199
  • Мнения: 3 861
Бабината ти. Никога не съм я виждала с корем, а пък за бебе да не говорим. Последно я видях преди една година newsm78

 и беше с бебе  hahaha hahaha hahaha
Моля някой да извади доказателствения материал  Praynig

# 200
  • Мнения: 10 758
Бабината ти. Никога не съм я виждала с корем, а пък за бебе да не говорим. Последно я видях преди една година newsm78
Май ти си се сбабичосала JoyНе си ли спомняш, че мъжа й се беше маскирал като бебе Mr. Green

# 201
# 202
  • Мнения: 3 835
..........напращели мами в този форум с лопата да ги ринеш  Laughing . Ти бебето го остави на тях, а мен заведи при стриптизьорчетата  Mr. Green

Хвърлих едно око по диагонал, изобщо не ме интересува за какви бебета говорите, аз се зачислявам към Лиляна Копривена.

# 203
# 204
  • Мнения: 3 861
..........напращели мами в този форум с лопата да ги ринеш  Laughing . Ти бебето го остави на тях, а мен заведи при стриптизьорчетата  Mr. Green

Хвърлих едно око по диагонал, изобщо не ме интересува за какви бебета говорите, аз се зачислявам към Лиляна Копривена.

Вече сме три!
Други фенки има ли???

Дуцка видя ли бре...по-дърта съм от те, а помняяяяяя   Laughing Laughing Laughing

# 205
  • Мнения: 10 758

Други фенки има ли???

Дуцка видя ли бре...по-дърта съм от те, а помняяяяяя   Laughing Laughing Laughing
Не бе, при нея е от русото Mr. Green

# 206
  • Мнения: 3 861

Други фенки има ли???

Дуцка видя ли бре...по-дърта съм от те, а помняяяяяя   Laughing Laughing Laughing
Не бе, при нея е от русото Mr. Green

хаха, лесно ти е на теб да говориш така, нали вече си с изкуствен интелект   hahaha hahaha hahaha

# 207
  • Мнения: 10 758

Други фенки има ли???

Дуцка видя ли бре...по-дърта съм от те, а помняяяяяя   Laughing Laughing Laughing
Не бе, при нея е от русото Mr. Green

хаха, лесно ти е на теб да говориш така, нали вече си с изкуствен интелект   hahaha hahaha hahaha
Joy Joy Joy Joy Joy
Ама си оказва влияние, все пак Whistling

# 208
  • Мнения: 463
Такаааа, станаха ясни нещата. Сега нататък. Пак съм неразбрала - за костумите иде реч. С оглед на гореизказаното /за стриптизьорите/, предлагам : пижамено парти!!!
Има ли идеи в тази връзка или като миналата година - поединично ?

# 209
  • Мнения: 3 861
Аз поединично  Twisted Evil , за другите не знам  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт