СНБМ - инициативи - 15 част

  • 13 570
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 828
Някой гледа ли Масларова сутринта по БТВ...
Според нея нещата са толкоооова добре, милото ни правителство мисли за нас и толкова много неща е направило за нас  Crazy

В края на предаването спомена за близнаците, как министерството заделило повече пари за тях и че вярва, че предложенията за тях ще минат в парламента. Изказа се също много уверено, че обезщетението за майчинство ще го направят равно на МРЗ.

По телевизията казаха, че днес ще е обсъждането не бюджета в парламента  newsm78

Раде слънце, клипни като можеш да се уговорим да взема помагалото да го сканирам. Времето върви и трябва да се захващаме и със писането на стратегията. Момичета, пратете, ако можете и записки (може и сканирано), за да се ориентираме и да почваме работа, че имаме грубо около 3 седмици. Hug

# 16
  • Мнения: 1 828
Момичета днес е  Въведение Богородично и денят на християнската младеж и семейство... По този повод ви желая на всички много здраве, любов и разбирателство в семействата ви и мир и благоденствие около вас  Praynig

# 17
  • Мнения: 2 388
не мога да си сложа логото в подписа  Cry
дайте някакъв линк към логото, моля

# 18
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Честит празник на християнското семейство  Heart Eyes


Масларова сутринта обобщи за близнаците, че предвижда  детски добавки в размер не на 30, а 60 лева. "Оценихме действително, че едновременно да се гледат две или три рожби не е като да се гледат две последователни деца.Аз съм сигурна, че в процеса на дебата в парламента ще стигнем и до разбирането за обезщетенията за гледане на малко дете в размера на минималната работна заплата, така че нека да се успокоят"

# 19
  • Мнения: 1 828
Мнение на Орешарски от днес:
"При 10% облагане на доходите облекченията за отглеждане на деца или за спонсорство вече са пренебрежимо малка сума, каза Пламен Орешарски"

http://dnes.dir.bg/2007/11/21/news2358316.html

# 20
  • Мнения: 2 388
момичета, днес се чух с доктор Братанова, която е връзки с обществеността на РИОКОЗ. Те искат да се срещнем, да се запознаем и да работим заедно по различни проекти. Разговорът ни бешем много общ, като оставихме подробностите за срещата на живо.
Мисля, че задължително трябва да се видим с тях. и там има много трески за дялане.
Хриси, кажи кога можеш и да се координираме да отидем двете.
В този ред на мисли се сетих, че срещата ни с НОИ още виси. И там трябва да отидем.

Кажете какво мислите

# 21
  • Мнения: 3 336
Аз останах като гръмната като ми се обади и ми каза дамата, че е от РИОКОЗ и че иска да се видим, защото работим в една и съща сфера и т.н. Shocked Grinning Много приятна изненада Peace Тъй че, Танче не вярвам някой да не иска да проведем и двете срещи, щом има желание за съвместна работа, какво повече ни трябва Mr. Green Толкова неща имаме за РИОКОЗ / ХЕИ/, че просто не е истина Crazy А и на всичко отгоре те сами ни издирват Mr. Green

Мисля, че добре завършваме годината, сега като се замисля и отчет май трябва да си направим, поне на страницата да го има Crazy Кога ли ще ни остане време и за това Tired

Честит ден на християнското семейство, дано всички имаме здрави и сплотени семейства, които да ни подкрепят винаги в начинанията Hug

Доли, аз всички материали съм ги пращала в пощата, особено тези, които сме ползвали за ФРГИ, тъй че нямам какво ново да изпратя, ако се сетиш нещо питай и утре, че от събота изчезвам Simple Smile

Някъде по форума четох, че от другата седмица ще стартират електронния регистър за разглеждане, само подсещам да го видите и това Wink

# 22
  • Мнения: 2 388
в последно време никой нищо не ми отговаря, но аз пак да пиша. може ли някой да ми прати логото на сдружението, моля!
И един въпрос. какво прави реклама с линк към списание 9 месеца на нашата страница. моля някой да ми обясни какви са ни отношенията с тях, че ги рекламираме нон стоп безплатно.

# 23
  • Мнения: 214
Честит празник на всички - желая ви спокойствие,топлина и обич във вашите семейства!

А , нещо интересно , относно плоския данък:

http://www.semeistvo.bg/index.php?id=108220

# 24
  • София
  • Мнения: 12 238
  Mama Jojo преди време някой беше пуснал в отговора си адреса на логото и с цитат лесно си го взех, но сега не успях да го открия къде е. Май беше Не Съм, вярвам че скоро като се появи някой който знае ще даде адреса откъдето да си дръпнеш логото.
  А за сайта и списанието 9 месеца, мисля че е от близнашката инициатива, тогава те ни подкрепиха и ние сложихме логото им. Нямам идея обаче за колко време е обсъждано да бъде.

# 25
  • Мнения: 4 181
Момичета, ще пиша  в другата тема, че не е по работа, но моля прочетете  Praynig

# 26
  • Мнения: 4 978
.... какво прави реклама с линк към списание 9 месеца на нашата страница. моля някой да ми обясни какви са ни отношенията с тях, че ги рекламираме нон стоп безплатно.

Банерът с препратка към сайта на '9м' е договорен по време на инициативата за близнаците, тъй като от училището за бременни раздаваха брошури за кампанията и предстоящия тогава празник 'пролетна приказка', а на страниците на списанието публикуваха анонс и впоследствие отразиха празника и кръглата маса. Договорката е принципна, но от началото на следващата година можете да се договорите тяхния банер да остане при положение, че качат банер с препратка на СНБМ на сайта на списанието.

# 27
  • София
  • Мнения: 6 176
в последно време никой нищо не ми отговаря, но аз пак да пиша. може ли някой да ми прати логото на сдружението, моля!

Може би си забелязала, че в различните подписи размера на логото е различен. Аз ти давам адресите на две с различен размер. Дано ти свършат работа.
http://images12.snimka.bg/001692106.jpg
http://images12.snimka.bg/001692357.jpg

А ако ти хареса някое друго неговия адрес можеш да видиш като кликнеш с десен бутон върху снимката и избереш properties.

# 28
  • Мнения: 2 388
.... какво прави реклама с линк към списание 9 месеца на нашата страница. моля някой да ми обясни какви са ни отношенията с тях, че ги рекламираме нон стоп безплатно.

Банерът с препратка към сайта на '9м' е договорен по време на инициативата за близнаците, тъй като от училището за бременни раздаваха брошури за кампанията и предстоящия тогава празник 'пролетна приказка', а на страниците на списанието публикуваха анонс и впоследствие отразиха празника и кръглата маса. Договорката е принципна, но от началото на следващата година можете да се договорите тяхния банер да остане при положение, че качат банер с препратка на СНБМ на сайта на списанието.



тенкю, баби  Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 2 388
момичета, току що дадох интервю за тв7 по повоз предлбожението на правителството за стимулиране на работодателите, които наемат майки с деца до 5 години.
гледайте централни или късни новини.

Общи условия

Активация на акаунт