СПЕШНА КАМПАНИЯ ЗА ДЖУЛИ!!! Да спасим още един детски живот!

  • 11 753
  • 105
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 359
Стискам палци на милото детенце!
Възхищавам се на родителите на Джулиана и да им кажа че няма невъзможни неща! Ще помогна и аз! Успех!

# 16
  • Мнения: 146
И аз ще помогна, за да спасим малката Джули.
С мъжа ми дълго се чудихме какво да си подарим за празниците, какво да купим и на малкия ни син - вече знам отговора. Мисля, че няма по-голям подарък от това да помогнеш на някого.
Дано малката принцеса се оправи.

# 17
  • Мнения: 1 157
Здравейте мили майчета!
От цялото си сърце ви благодаря за подкрепата,
карате ме да плача от радост,защото си мислех,че в
нашата държава няма добри хора ,който да помагат
на дечица в нужда,но явно съм се лъгала радвам се ,че
се отзовават много добри хора ,който искат да помогнат
на Джули  bouquet

Досега плачех,защото ме боли дано вече плача само от радост!

# 18
  • Мнения: 146
Здравей, Нели.
Аз ти писах по - рано, но понеже гледах и репортажа ми се иска да те питам дали Джули ще проходи и до каква степен могат да й помогнат, защото в репортажа споменават само, че ще започне да се движи.
Надявам се, че не те натоварвам допълнително с въпроса си.
Още веднъж - успех и дано всичко се оправи - стискам палци.

# 19
  • Мнения: 1 157
Знам за деца,който след трансплантация
на стволови клетки,
са започнали да правят нещата ,който сега не
могат в това число и ходенето е не ходят
като здравите деца,но важното е че го правят
сами имам предвид за походката
 естествено това не става с една
трансплантация .

# 20
  • Мнения: 4
не се предавайте ние всички сме с вас целувки  Heart Eyes

# 21
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Милата душичка, с вас сме  Praynig

# 22
Мила Нели,бъди силна и вярвай в доброто.Тук има много хора,които ще ви помогнат.
Искам само да призова всички,които четат форума:Нека всеки един от нас даде помощта си,дори да смята,че тя е незначителна,колкото повече хора се включат,макар и с по-малко средства,толкова по-добре.Не подминавайте мъката на тези хора с безразличие.Включете се в кампанията-помоща на всеки един от вас е от голямо значение.

# 23
  • Мнения: 927
Така е, Тонина, и знам, че много хора наистина помагат с каквото могат.

# 24
  • Мнения: 353
Нели зная че си силна.   bouquet
Познавам теб и малката Ви принцеса макар и не много добре,  тя е прекрасно дете и ще направим всичко възможно тя да оздравее.  И Джули ще има едно прекрасно детство благодарение на добрите хора и вярата ни, че на Коледа стават чудеса.
Много целувки на малката! Close-mas:

# 25
  • Мнения: 106
Не се предавай!!!!!
Ще се моля за вас!  bouquet

# 26
  • Мнения: 1 157
момичета благодаря ,че ми давате сили и кураж.Аз ще се боря до край за по добрия живот  и щастливо детство на Джули.
Нашите управници в парламента заслужават да ги  #2gunfire #2gunfire #2gunfire всичките до един,защото грам не мислят за децата в държавата,а родителите да се оправят сами"ДА ПРОСЯТ ПАРИ ЗА ЖИВОТА НА ДЕТЕТО СИ",защото държавата е много бедна.

Целувки на всички малчовци  love001

# 27
  • Мнения: 1 541
Мила майчице, ще се повторя, но наистина бъди силна и вярвай безрезервно в оздравяването на прекрасната ти дъщеричка   bouquet Пожелавам ви от все сърце всички мъки и страхове скоро да останат зад гърба ви и да се радвате на здравото си, красиво и умно момиченце и то на вас дълги години наред! Пуснахме парички сега, по- нататък ще пуснем още! Вярвам, че с подкрепата на всички майки тук скоро ще сте готови да заминете   bouquet

А държавата- тя има още много да се развива и да се "учи". Може би някой ден ще се радваме на грижата и за децата, но за сега ще се подкрепяме взаимно и няма да позволяваме парите да застават на пътя на детското здраве и щастие!

# 28
  • Мнения: 353
Нели, това не е просия!
Това е помощ! Всички деца са равни и всички заслужават едно и също: приказно детство и усмивките да не слизат от личицата им.
Това че ти търсиш помощ не означава че просиш.  Всички сме наясно с това, което  става в България.
А ти не губи кураж, бъди силна, Джули има нужда от теб.

# 29
  • Мнения: 1 157
Единственото което мога да кажа и да направя е да Ви блАГОДАрЯ
(извинявам се за смесените букви но на компа нещо май му има)
за това,че ме подкрепяте .Всеки пък  newsm45 когато чета милите
Ви думи.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт