Спирала и диета

  • 4 115
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 170
Valq, dosega sum se rowila iz neta i wsi4ko, koeto e pisano za mirena e s polojitelna ocenka, daje edno momi4e razkazwashe kak e otslabnala s 5 kg. ot neq.

# 16
  • Мнения: 817
Знаете ли на какъв принцип действат спиралите? Crossing Arms Не може да се напълнее от спирала. Все едно да напълнееш от златните си обеци. Naughty

Мирена е хормонална спирала ,излъчва същия хормон като противозачатачни таблетки ,но в по-малки дози...............така ,че може.

# 17
  • Мнения: 817
между другото се сетих ,че една позната ,за първите три месеца с Мирена качи около 3-4кг. и някак доста подпухна...................като я махна мина известен период преди да отслабне.Не беше толкова напълняла колкото подпухнала ,според мен се задържат течности от хормона.

# 18
  • Мнения: 4 496
Напълняването от спирала е един от редките странични ефекти. По-вероятно е задържането на течности. Peace

Последна редакция: чт, 22 ное 2007, 15:10 от краcим

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 526
Напълняването от спирала е един от редките странични ефекти. По-вероятно е задържането на течности. Peace
newsm78 Дали пък не съм един от тези редки случаи? Но пък и не помня моята каква беше  Sad

# 20
  • Мнения: 3 360
Не ми се вярва  ,че от нея може да се напълнее....Аз съм от доста години със спирала,но напълнявамнмето не отдавам на нея Wink...

# 21
  Sas spirala Mirena sam ot 7 godini i ne moga da kaja che sam napalniala,perdi pieh protiwosachatachni i se oswinich sa mnogo kratak period,aas sam chowek koito lesno trupa kilca ,ne se pritesniawai spiralata e super/sa men /

Общи условия

Активация на акаунт