"Дневникът 31" - да отслабнем всички заедно

  • 15 293
  • 567
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 498
Здравейте милички!!!
Нещо всички сме доста неактивни напоследък.Що така?

Деата,браво,железна си!  bouquet

Жадира,мерси за кафенцето и моето е Якобс.А за празниците си права,аз затова гледам да задържам сега,за да не кача двойно и тройно по празниците,че като има вкусна храна трудно се контролирам. Embarassed

Мери,прекрасно е,че си доститнала точните килограми.А тази манджичка може и аз да си я спретна,постничка е и звучи добре.

Ралче,не се притеснявай,като гледам на повечето не ни се пише.Може да е от ремето newsm78 .За работата те разбирам и аз съм имала периоди без почивка и знам колко е изтощаващо.

Тиквичке,идвай да разкажеш за купона!

Шоколадче,много кофти това Мц,и мен ме боли и съм подута и ми е едно некомфортно.

Абирена,Мис Каприз и всички,които още не са се появили Hug Hug Hug  bouquet

# 46
  • Мнения: 1 424
Здравейте  Hug
От днес съ дюканка,до момента хапанах няколко лъжици кисело мляко, пък за обяд и вечеря още мисля  Peace
mery_79 браво на теб, радвам се че си постигнала "твоите" си кг  Hug

Момичета от темата за суплеминтите, ми препоръчаха бета-3 сбелт  http://www.activemed.medicinebg.com/index.php?option=com_content … =37&Itemid=27  това е линк кедето има инфо ,съдържа карнитин и други работи...
Много го похвали една форумка и днес мисля да си го купя, че съм отчаяна  Confused  Много ли е вредно според вас ?  Confused Аз все гледам да не пия подобни добавки,ама.... май му дойде времето...
Лек ден на всички   bouquet

# 47
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Привет, ко прайти бе? hahaha Хич ме няма, девойки, ама хич. Ще се побъркам без работа, само се чудя каква глупост да свърша. Пък как ми се ядат бисквитки . Сега хапнах овесени трици с прясно мляко, съвсем малко мед, счукани орехи и канела. Още съм гладна Crazy

джедира, ще ти откажа кафенцето, че вече закусвах, иначе няма да устоя на сметаната отгоре Mr. Green Как ти върви диетката?

мери, много се радвам за теб! Приятно застилане в къщи днес Simple Smile

абиренка, благодаря за подкрепата Hug Ти да не си в овулация? Аз моята си я усещам newsm78 То половината ми месец минава в озаптяване на зверски апетит и на*рано настроение, я заради ПМС, я заради МЦ, я заради овулация Joy

Галатейке, тук съм, прекрасна Hug Направо ти се чудя как ще гладуваш три дни. Не че и аз не съм го правила, де, ама...Успех все пак, това може пък да успее да ти намали апетита Praynig

Каприсче, я раздуй какво си хапваш Whistling? И този кантар, какво го следиш само, я го остави малко на мира Hug

ралче, твоята упоритост и работност ще бъде възнаградена с много топени сантове, усещам аз Wink

Ле Плезир, абе и аз усещам някакъв застой в темичката, не ми се струваше така преди като още работех newsm78 Сигурно отделям повече време на компютъра и само се нервирам, че вас ви няма, все едно сте ми длъжни да пишете hahaha Сега скоро като почна да работя пак ще имам да мрънкам, че много пишете Crazy Иначе много се радвам, че с теб сме на една вълна за задържане на кг Hug

водчице, уф, какво да ти кажа мило за този въпросният препарат, който си пуснала Confused Не е вредно, но и нищо няма да ти 'направи'. Първо, концентрацията на съставките е много слаба. За пример ще ти дам Л-Карнитин. Според описанието дневната доза за две прахчета доставя 200мг Л-Карнитин. Ако знаеш как да търсиш или имаш достъп до база данни с клинични изследвания ще видиш, че няма доказателства за действието на Л-карнитин в дози, по-малки от 4 гр (!) на ден. Всичко друго е повърхностно и недоказано, както трябва. Има извлеци от Л-Карнитин, които не се възприемът от организма, тоест не се обработват въобще, тялото си ги изхвърля.
Същото е и с горчивият портокал във въпросният продукт, който си посочила. Няма стандарлизация на синефрин, само пише, че горчивия портокал е богат на синефрин Wink Ама не пише каква е концентрацията му в този продукт, нали Wink И става пак горната история.
Червеният чай бил богат на кофеин.Тъй ли? Shocked И в каква концентрация му е кофеинът тук, м? Л-Карнозин??
Ти си реши дали да се хвърлиш на сляпо, аз съм се интересувала много, при това съм пила много скъпи фет бърнери и чудесии, за ефекта се сещаш  bouquet

# 48
  • Мнения: 1 130
Привет мацки, целувам ви за бързо всички и пак бягам - що така след ЧРД-то много работа ме задуши не знам  ooooh! ooooh! ooooh! Иначе карам на някакъв ограничителен режим, щтото реших че след нова година ще направя сериозно плодуване, а не като сега с почивки, въпреки това с по грамчета,  с по грамчета напредвам някак си  Crazy Crazy Crazy Няма да мога да отговоря на всички бандитки поотделно, но да знаете че много ви прегръщам и целувам  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Не можах да отговоря за подаръците дето получих - парфюмчета, дрешки от мамчето  Laughing, перлички \от мъжо\  Party и бельо  Whistling Whistling Whistling, книга на Агата Кристи \от щерката  Laughing щтото знае че ми харесва да се разтоварвам с нея\ и т.н. Търча сега пак да работя, довечера ще съм на гости ПАК !!!!!, но събота и неделя ще се насадя кораво у темата, че и аз като галатейка имам същия план  за ядене, по-точно за неядене за събота и неделя Mr. Green - хайде милички до скоро  Hug Hug Hug Hug

# 49
  • Мнения: 1 092
Здравейте скъпички  Heart Eyes
Аз днес твърдо съм решила да лунувам трите дни,досега съм на течности,ще хапна и 1-2 ябълки  #Crazy
сега ще се боядисвам,че милото се прибира в къщи и да му държа вниманието в новия ми фейс,та да не гледа по-надолу ,че съм като шамандурка  #2gunfire

Шоки дръж се скъпа  Hug

Галатейка защо от 16 ч.  newsm78

# 50
  • Мнения: 268
Леле момичета, ще се гръмна.
Все чета, че по време на цикъл кантарчето показва нагоре килограми, ама като се качих и аз щях да припадна. +2 кг.  Shocked #2gunfireНаправо не мога да повярвам. От вчера съм в МЦ, а от понеделник съм свръх режимна - през деня 3-4 ябълчици, вечер - салатка и то преди 19.00ч. Предвид на многото ми килограми при всички случаи не е дошло мремето за застой, а и тъкмо се бях отприщила надолу...Сега се пуля тъпо и незнам какво да правя. Провали ми се цяла седмица диетуване, а за изпълнението на кг. за месеца не знам какво да мисля. И сега какво - и да умра от глад няма смъкване...Дори и тези 2 кг. да изчезнат след МЦ-то, пак съм на изходна позиция...само дето се старая...ама колко ми е гадно и тъпо не е истина.... Sad

# 51
  • Мнения: 958
mimi@avi,миличка,не се ядосвай,това не са реално качени килограми,задържала си повече водичка заради МЦ,и аз съм така,премери се пак след няколко дни и ще видиш,че всичко е наред,на мен също ми е втори ден и съм като бременна хлебарка,въпреки че съм само на плодове и зеленчуци,но знам,че е от това и чакам да отмине  Hug

# 52
  • Мнения: 341
Здравейте,на всички много ми се иска да се приеседеня към вас и да отслабваме заедно.Виждам ,че темата вие много отдавна и се надявам да не се натрапвам.Само кажете какво да правя.

# 53
  • Мнения: 498
ipppi ,естествено,че не се натрапваш.Добре дошла при нас!!!Разкажи нещо повече за себе си!  bouquet

Мими@ави,нормално е по време на МЦ да си повече,продължавай да си спазваш режима и ще видиш,че след няколко дни ще си колкото преди,че и по-малко.

# 54
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
ippi- добре дошла, какво да правиш ли..отслабвай с нас  Wink
мими - аз затова не се меря при МЦ..изпадам в див ужас...премери се след 4-5 дни  Hug
нещо май чух за бисквитки говорите  #2gunfire

# 55
  • Мнения: 341
Ами какво да ви кажа,на 23 години съм и искам да си върна фигурата отпреди раждането,все се хващам да отслабна и се отказвам имам да свалям 10кг,че и повече.Вкъщи имам един хранителен план изготвен от диетолог лично за мен,но пусто непостоянстово още не съм го почнала,отдавна ви чета и реших да се запиша при вас ,че да взема и аз де се хвана най-сетне.Темата ви е страхотна и е пълна с полезна информация,поздрави.

# 56
  • Мнения: 621
Цоп, и аз съм тук  Hug
MissCaprice и на теб гуш, и като по намалее работата пак на режим и спорт   bouquet
 vodka_s_led подкрепям Шоки за добавките  Peace
Chocolata прЪй си планове за светлото бъдеще, аз едно време (разбирая преди бебо да се пръкне) кът останех без работа и си лежах пред телЪвизора и си правех планове за бъдещето светло Mr. Green гушкам те и да не папаш много  Hug
Scorpi ммммм бельо, а  Mr. Green аре на лунуването и после шъ си мерим резултатЯ  Hug
pipy ами от 16 защото пълнолунието започва утре в 16,30 до колкото видях в темата за лунуването, и от днес в 16 са си точно 24 часа преди   bouquet
mimi@avi мъ в никакъв случай не се тегли преди и по време на цикъл, аз като гаврътна три литра вода преди МЦ-то и на следващия ден съм давала и 3 кг отклонение  newsm78 така че изчакай да свърши че и още някой и друг ден за отводняване да мине и тогава се тегли, а да си призная аз и преди пълнолуние съм по тежка с кило две, ни знам що тъй  newsm78 а от утре почва пълнолуние ...
ipppi хващай си режима, включи малко упражнения и кардио и давай да слабееме  Peace
Аз съм режимен днес и пешеходствам  Peace
Аз от днес, чааак другата седмица в сряда ще се включа, щото съм у чужбината (ако ми фръкне самолетя, де  Mr. Green)

# 57
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
галатея - уу бравос, да ти се отрази отслабващо чужбинското  Flutter
иппи- и аз имах режим направен за мен преди 2 години и доста ми помогна  Hug

# 58
  • Мнения: 1 424
Момичетааа издъних се  Embarassed  Sad  Embarassed  Sad  Embarassed  Sad  Embarassed  Cry  Embarassed  Cry  така се натъпках, не е за разказване.... Дюкан май не е за мен  Crossing Arms  Embarassed
За добавката, ще ви се доверя   bouquet

# 59
  • Мнения: 1 975
Здравейте милички  Hug

Нямам никакво време да пиша, но минах само да се обадя, че пак ще зачезвам за събота и неделя на гости при мама и тати и да не се чудите къде съм - на угояване Laughing За диетата никаква не съм я подхванала, още се чудя каква да е и по този повод си хапвам порядъчно Sick

Целувам ви всички и до скоро   bouquet
 

Общи условия

Активация на акаунт