Кафяво течение вместо цикъл?

  • 96 093
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
И аз така си мисля,но преди докато ги пиех не ми е ставало така, а вече 1 седмица не ми идва.Мерси все пак.

# 16
здр пих Дуфастон 2 месеца от 1 ден до 25 ден този месец към 15 ден прокървях  после спря,но когато трябваше да ми дойде цикъла имаше само 3-4 дена кафяво течение и спря,но цикъл така и нямаше моля за съвет

# 17
  • София
  • Мнения: 2 908
Висулка,незнам какъв доктор посещаваш но Дуфастон обикновенно се приема от 16 до 25 ден 2x1 и след това до 10 дни трябва да се появи цикъла,аз съм така всеки месецо,обикновенно ми идва до петия ден след като го спра.Та исках да ти кажа,че заради тази схема по която си го пила е настанало такова объркване и хаос в организма. Peace

# 18
МЕРСИ ЗА ОТГОВОРА ЩЕ ТРЯБВА ДА ПОСЯТЯ ДРУГ ДОК ЗАЩОТО ДНЕС Е ДЕВЕТИЯ ДЕН Е ВСЕ ОЩЕ НЕ МИ Е ДОЩЛА ЛЕЛКАТА

# 19
  • София
  • Мнения: 2 908
Да Висулка посети друг доктор и дано бързо се нормализират нещата при теб. Peace

# 20
Здравейте на всички,проблемът ми е следния,последната ми менструация беше със 10 дни закъснение след това,отново след 10 дни отново ми кръвна,но съвсем малко и ми спря.Отидох на гинеколог,каза ми че всичко е наред,изписа ми геритамин и ако не ми доиде да отида пак.Проблема е ,че не само не ми доиде цял месец,но сега имам и кафяво течение и леки болки в яйчниците,което много ме притеснява.Мисля да отида отново след няколко дни,но до тогава,незнам какво да мисля.И ако наистина нищо ми няма както каза лекаря,защо не ми идва и имам това течение?Ще сам благодарна ако можете да ме насочите с някаква информация.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
и аз знам като причини-липса на овулация,хормонални проблеми,бременност...
посети кадърен гинеколог. Peace

# 22
  • Мнения: 1
много моля някой да ми помогне: правих секс две седмици след като ми беше сваршил цикала и по време на секса ми потече крав сега няколко дни вече имам кафяво течение което не е мн силно на какво може да се дължи?

# 23
  • Мнения: 5 140
отивай на гинеколог

или си била в овулация, но пък кръв по време на секс  Rolling Eyes, дали имаш раничка? Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 43
много моля някой да ми помогне: правих секс две седмици след като ми беше сваршил цикала и по време на секса ми потече крав сега няколко дни вече имам кафяво течение което не е мн силно на какво може да се дължи?
Не отлагай, а отивай на лекар. Причината може да е безобидна, но трябва да провериш. Ако се разровиш из нета ще видиш, че при такъв симптом е задължително посещението на лекар

# 25
  • Мнения: 1 893
Аз в момента съм с леко кафяво течение. Започна в петък вечерта,имаше и малко розово,като кръв,в събота-също,но сега пак е кафяво и много слабо. Миналия месец ходих на гинеколог,защото не ми идваше и се оказа,че съм в климактериум. Възможно ли е това течение да е от климактериума? newsm78 Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт