Отговори
# 30
  • Мнения: 441
абе ти да не си искала да готвиш ,,Ала печено Дани'' на фурна и сега да се оправдаваш,че детето се изгорило  Thinking Joy

# 31
  • Мнения: 3 219
Бе къвто е шишко бая ще цвърчи hahaha

# 32
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Добро утро !  Hug



Заповядайте по едно кафенце за разсънване

# 33
  • Мнения: 500
Добро утро!
Veni ra,заповядай,представи се!  bouquet

# 34
  • Мнения: 500
Хайде на закуската!

# 35
  • Мнения: 56
Здр, отдавна ви чета, но моето детенце е вече по-голямо и затова не съм писала Embarassed
иначе се казвам Венета, имам син почти на седем години Ники - първокласник е и сега се борим с първите месеци в училище. Не пиша от липса на време /все пак съм на работа/, а вкъщи вече трудно се уреждам от детето, пък и мъжа се нарежда на опашката и така....
Това е за сега, ако имам време обещавам да се включвам по-често Peace


P.S. Коледната тема е направо разкошна  bouquet

# 36
  • Мнения: 500
ВЕНЕТА!

# 37
  • Мнения: 50
Добро утро и от мен. Добре дошла на Венета   bouquet.

Горе долу сме добре, на работа и вкъщи, нищо интересно  Mr. Green. Едва успявам да оправя Павла вечер и лягам с нея да я приспивам, щото не ще баща си, реве за мен  Mr. Green. Няма време за нищо вечер Crossing Arms.

Буби, да се оправя Дани. Може би му е интересно като готвиш  Grinning. Павла отваря нейна та си фурна  Mr. Green и ми вика - виж колко е гореща. Случват се такива неща, дано да не е много сериозно.

Мирка, почивка ли бяхте.

Лек ден на всички ви  Hug.

# 38
  • Мнения: 500


Мирка, почивка ли бяхте.

Лек ден на всички ви  Hug.
Не,само Лъчезара не ходи на градина една седмица,щото беше малко хремава,че и аз се възползвах от ситуацията и си поспивах малко повечко.Айде аз ви оставям,че отивам на работа.Лек ден и от мен!  bouquet

# 39
  • Мнения: 441
Добро утро и от мен.
Добре дошла на Венета   bouquetКакво от това ,че сина ти е 1 клас,това не пречи да пишеш в темата.Моята дъщеря е 5 клас във форума няма възрастова граница  Flutter.Дано да ти е приятно с нас и ако искаш дай малко инфо за семейството да те запишем при нас.

# 40
  • Мнения: 292
  bouquetДобре дошла на Венета   bouquet

# 41
  • Мнения: 292
Само за инфо-това е 27-та разградска тема.Дали можем ги направи 30 до нова година? newsm78
Ми хайде де newsm44
Буби как е Дани newsm78

# 42
  • Мнения: 500
Я дайте да се организираме и среща да си спретнем!
И не ме питайте,що не съм на работа... Mr. Green
Лошаво ми е...

# 43
Здравейте разградски сладури.Хриси заспа и аз моментално на компютъра.Как сте в това гадно временце моето диваче съвсем откача като не е навън какво ли не измислям за да се забавляваме.Вчера му извадих няколко шарени книжки,беше във възторг,но естествено побърза да ги пробва как са на вкус и аз му ги взех.Добре че имаме една от плат,та спасихме положението.

# 44
  • Мнения: 441
Mirka,да не се разболяваш или... Thinking
radi_hrisi,моя син също обичаше да си хапва книжки( и не само) затова му бях взела гумена.Идеална е за дъвкане,а и картинките са забавни  Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт