Зимен сън заспахме, седмичката проспахме - 26.11-02.12

  • 4 241
  • 92
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Добро утро
събудете се, красавици
да полеем последната ноемврийска седмичка

# 1
  • Мнения: X
и една добра новина
в събота вадим коледните украси, адвент е

# 2
  • Мнения: 1 294
Хооооп, забелязвам шанс да се обадя първа и аз...  Grinning

# 3
  • Мнения: 1 049
Добра седмичка и от мен   bouquet
По загубих се, но още приготвям словото за българската Коледа,  довечера ще записвам  диска с песничките и ще пиша словото,  та да видим утре кога ще ходя в градината  PeaceПочнах завесата за Коледа да правя,  да видим дали ще успея да я направя  ooooh! То ние няма да сме у дома за Коледа,  но поне за Нова Година да е   ooooh!
Лек ден момичета   bouquet

# 4
  • Мнения: 382
Браво Joel ,много готино заглавие си сложила HugВярно,че заспахме Joy
Да ви пожелая и аз успешна, усмихната и снежна седмица  bouquet

# 5
  • Мнения: 5 475
  Успешна седмичка и от мен! Hug

  Тук вече улиците са украсени, магазините започват да работят и неделя, така че предколедната атмосфера е вече налице. Grinning
  След близо седмица дъжд,  днес най-после е слънчево и по-топло. Peace
 
  Лек остатък от деня!  Hug

БебинщайнWink  видях аз че си писала в предишната тема, и от мен добре завърнала се.  Hug

# 6
  • Мнения: 1 550
да се отбия и аз да пожелая лека седмица на всички Hug

Joel, мерси за темичката  bouquet ние ще почакаме с Коледната украса. чак след 5- ти декември може да се купи елха тук.

Кита, видях новия ти стикер в една друга тема Wink честита ти бременност  bouquet лека и безпроблемна да е тя Hug

Зай4енце, успех със словото Hug

# 7
  • Мнения: 1 049
Забравих да честитя на Емка Бадемка, бъдещата кака   bouquet Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 1 049
И на Кита, да и е честито  bouquet Heart Eyes
С какви хубави новини ме зарадвахте момичета   bouquet Hug

# 9
  • загубено
  • Мнения: 6 487
Привет на всички!

Честито на бременеещите  bouquet

Лека и хубава седмица и от мен!

# 10
  • Мнения: 5 475
Кита, честита  бременност. Hug
Лека и безпроблемна!  bouquet

# 11
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
А добра ви вечер /почти/!
Опасни сте, аз една седмица се каня да отговоря на всичките питанки и все не стигам до компа.
Благодаря!
Астера на теб специално тъпкано да ти се връща!
Естествено и на всеки на който му се искат още бебета!
Zai4enze, ама защо ме стряскаш, аз си мисля посестримата да е с младеж /тъй и се пада/ а пък аз и давам снахата, че Емката е малко голяма за снаха. Ама ако сметките не са вярни, ще си я взимам Бадемка Simple Smile
Сега отивам да отметна малко работа и после идвам да дам отговори за "диетата" Simple Smile

# 12
  • Мнения: X
честито и от мен на мамите в очакване
да е леко и да им мине бързо и приятно времето ... с нас

май повече рецепти няма да пускам
иначе ще трябва да го мислим с доставката

да се оплача
пера сега
съседът преди мен си оставил цялото пране из перални и сушилни
не почистил
абе гадост
преди малко изпратих оплакване до чичкото-отговорник за сградата
може да съм лоша, ама не мога да търпя такава мърлявщина

тормозя детето с домашното по англ
изобщо май да няма хора  около мен днес
 Mr. Green

на всички лека вечер
до утре

# 13
  • Мнения: 1 110
Добра ве4ер моми4ета Hug

На бременните мам4ета -  4естито и леко бременеене Peace

Дааа, както писа Миленски тук истинска елха по това време не може да се намери още, но ние всяка година с мъжа ми стигаме до пререкание - той иска истинска, а аз изкуствена елха. Първо 4е не ми се 4исти всеки ден опадали игли4ки, а все ме е страх Алекс да не налапа някоя. Вие ка мислите?

# 14
  • Мнения: 1 550
Kariluis, на мен ми харесва мириса на истинска елха. някак си друго е, макар че не е много екологично Thinking ние слагаме елхата във вода и доливаме всеки ден. не падат иглички, е освен ако някой не разтресе елхата Crazy
аз между другото гледах цени на изкуствени елхи. една читава елха е около 120- 130 евро Crazy а, не толкова пари не давам за изкуствена Naughty

# 15
  • Мнения: 1 147
Девойки, привети и от мен. Да се похваля, че си имам дъщеричка, Александра. Родена миналата седмица на 20-ти ноември, 3200 и 48 см. Всичко мина, вече сме вкъщи и се възстановяваме. Малката през деня спи, нощем реве, голям филм е.
Поздрави на всички, и ще гледам да се включвам по-често.

# 16
  • загубено
  • Мнения: 6 487
Е страхотно, да ухае на бор в къщи Simple Smile
Това са ми спомените от Бг,детцките ми Нови години,
и по това време дядо Мраз Simple Smile Simple Smile Сладки времена бяха Simple Smile
Ми ние сме с изкуствена,харесва ми,не ми харесва т'ва е
положението.На 20 градуса(без парното),незнам колко време ще остиска истинска.
Тук истинските ги продават след 15.декември.

# 17
  • загубено
  • Мнения: 6 487
Честито и тук Зора!  bouquet
Да ви е жива и здрава момата!
Много радост да ви носи!

Така са бебоците,хич не ги е еня дали ти се спи или не.
Гушки за твоята малка принцеса Hug
Пусни снимки,когато можеш.

# 18
  • Мнения: 1 526
Здравейте, изчезнах аз като топлата вода  Mr. Green. Даже и да чета не ми остава време.
А сме само първи клас... Само 2 мес. са учили, а вече имат и диктовки и тестове по математика по 5 страници. Пишат съчинения и трябва да четат. Моята луничка срича и мрънка и така поне по 2 часа на дан. Ей пуши ми главата. А градината на Вик също са ме подгонили, че вече бил на 5 пък не може да си пише името  ooooh!. Аз навремето до 7 годишна една буква не съм знаела... Е наоплаках ви се!

На Елито честитих, а сега виждам и Кита  Hug - Честито. Лего да го носиш, лесно да го родиш. Амейчето няма да бременне сама.

Честито и на Зора! Да ти е здрава принцесата.

Звезди, полвин година ли мина?! Да го нацелуваш сладура. Дай отчет какво му е интересно, какво папка, спинка ли добре. Нали казвам изостанала съм с материяла и искам да наваксам!
Joel, страхотно заглавие! Вие общо перално помещение ли имате?

kariluis, аз предпочитам истинска елха, но тук къде ти! Определено с изскуствена е по практична.

Лека и ползотворна седмичка!

Апропо- къде е Калида? От месеци не съм я "виждала", мяркала ли се е насам?

# 19
  • Мнения: 1 550
Зора, още веднъж честита ти малка принцеса stork-girl
да расте щастливо и обичано дете за радост на всички lovekiss

# 20
  • Мнения: X
Зора, още веднъж честита ти малка принцеса
да расте щастлива

 Tali Dan, общи са за всички жилищни сгради
ама скоро ще си имам мое си, в къщата (когато милият най-после хареса нещо)
гадното е, че някой африканци се правят на ударени и не чистят след себе си
и това веднага им гарантира донос от моя страна
има хора, които не чистят, но пазят и с почти приемливо
а тези мажат и после е гадост

ние си имаме изкуствена елха
не обичам аз убити дръвчета
но ще питам дали от някоя отсечена в гората дали можем да вземем клони за малко аромат


обещаната рецепта (завсички, които я пожелаха, и не само):
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=244141.msg5692202#msg5692202


Последна редакция: пн, 26 ное 2007, 23:31 от Анонимен

# 21
  • Мнения: 1 017

Добро утро,  момичета  Hug

Толкова хубави новини съм пропуснала  Heart Eyes
Ели, Ките, Щастливи и спокойни бременилки да сте  Hug Heart Eyes Hug Много се радвам за вас   bouquet

БебиЩайн вечЕ преполовила с времето на очакване  Heart Eyes Леко и на теб до края  Hug

Зора, честито и от мен  Hug  bouquet Hug

А любимият на всички звезден принц да расте послуШен и усмихнат  Heart Eyes Звезди,   bouquet  bouquet  bouquet

Тали, намери ли Франклин? КАто те слуШам с тези ваШи градини и училиЩа...тук много лежер го дават  Thinking НиЩо не ги карат да правят в предучилиЩната, стимулират ги да играят...че била последна истинска година на игра и безгрижие...При вас неЩата много сериозно звучат  Rolling Eyes

А аз освен да ви се оплаквам от работа... Rolling Eyes
ОбачЕ пък мама идва утре  Heart Eyes чакаме я у дома почти като дядо Коледа  Laughing Гого вече е направил сметка кога Ще се ходи на градина, кога не, какво Ще се играе и т.н.  Heart Eyes

Joel, ама може да се е успал човека с прането.. или неЩо подобно.. Ама и ти си права де. И аз като живеех под наем ползвах обЩи перални помеЩения, и беШе наистина неприятно да вадиШ нечие чуждо пране, па макар и вече изпрано. А най се ядосвах като трябваШе да събирам изсъхнало вечЕ, та да мога да си просна моето   Rolling Eyes Ама пък знам, чЕ и на мен ми се е случвало да позакъснея, та до оплаквания не съм стигала.
 
Ох, и за Коледната украса сте подели приказка  Heart Eyes Аз миналата неделя сложих само няколко от светлинките, чЕ вечЕ е съвсем тъмно тук и всеки бърза с "осветленията"  Wink В повечЕто къЩи тук украсата се слага оЩе средата на ноември. Ама аз не мога да свикна..Та и ние този уикенд Ще доукрасим  Hug И Ще печем сладки.
По повод на сладките, не мога да намеря английския специалитет  Blush ОбачЕ нали някой беШе постнал линк в предиШната седмична...неЩо подобно беШе..Така чЕ правете го него, че ако ме чакате мен да си намеря готварския "споменник", може и до другата Коледа да го откараме  hahaha

Приятен ден и от мен на всички, сладурки  Heart Eyes
Ще гледам да пиШа по често тази седмица  Hug

# 22
  • Мнения: 6 390
Здрасти банда
надниквам аз с едно око зад ъгъла, и какво съзирам  Shocked Mr. Green
Посестримо
няма шега , няма майтап, направо си мисля че сме астрологични близнаци вече с теб  Mr. Green Hug
честито и от мен, ама екстра ще стане значи, Марто с Емето, и сега да се уговориме да родиме различно полови дечица, че ако се провали работата при каката и баткото, да има вариант Б  Mr. Green
Ааааа кееееф  Mr. Green Hug Hug Hug много ме израдва точно в една седмица сме, кога е големия ден не разбрах обаче  Mr. Green

Джой ке
мерсаж за рецептата, копвам си я за черни дни  Wink Grinning

Зори
честито душа!!! Да ти е жива и здрава принцесата!!!!

Маме
Б  Mr. Green Hug много ми е драго да те зърна, дай малко снимки на красавеца със хубавите очи  Flutter Hug

Аз да кажа резени цветя не купувам, подарявам само в саксия, пък за рязани дръвчета да не говориме  Peace

Холандките, вие от най-лесно го направихте най-трудно положението с подаръците  Mr. Green

до скоро
Ели

# 23
  • Германия
  • Мнения: 8 099
 Hug
честито, лека и безаварийна на Елито и Китата Heart Eyes Heart Eyes
Наоколо само бременни, заразно е май. Шефката от стажа ми също (и отново) е бременна.
Аз тази седмица съм с 3 мъже у дома. Мартин е се е сдобил с възпаление на ухото, вчера при  педиатърката отново изпадна в истерия по време на прегледа.  Cry Никога не съм си мислела, че посещение при неадекватен педиатър може да докара такива последици. Добре, че срещите с лекари са ни редки. Whistling

Joel колко познато ми звучат историйките ти. Природих се, когато се преместихме в отделен апартамент и се сдобихме с малка пералня. В общите е отврат, едно, че е скъпо, друго че е гнусно и се съмнявам дали се почистват дори. Там пера само едни огромни вълнени одеала.

Това лято се бях заканила да си донеса една елха-бебе от гората, но не успях. 2 пъти вече купувахме елхи в саксия, с надеждата да ги засадим после, но те умираха. Сега не знам дали ще повторя или ще направя като свеки - изкуствена, пък мирисът на елха ще го докараме от ароматичните пръчици.

# 24
  • Мнения: 1 550
привет, девойки Hug

Пепеляшка, бързо оздравяване на Мартин Hug

Joel, мерси за рецептата Hug задължително ще се опита.

mama B, шотландците също имат интересни рецепти за Коледа, които наподобяват Английския сладкиш и също може да се съхраняват дълго време. виж ако искаш рецептата на Dundee Cake, ето рецептата на Black Bun и още малко шотландски рецепти Scottisch recipes.

лек ден на всички  bouquet

# 25
  • Мнения: X
mama B, проблемчето за мен не са чуждите дрехи, а килимът от косми по земята
вярно, че мия пода винаги, преди да почна, ама снощи беше отврат
и са все едни и същи момиченца, по номера ги познах
ако не бяха омазали, хич и нямаше да се хабя с оплаквания
добре поне, е прането е вкл. в наема

при нас има супер слънчице, пека се сега в хола

целувки на всички

# 26
  • Мнения: 5 475
  Здравейте , девойки! Wink Hug

И при нас е слънчево, тъкмо се прибирам. Peace

Зора, още веднъж честита малка принцеса !! Hug  bouquet

Tali, не е лесно с първокласник, между другото, от мой личен опит, важно е да се помогне на детето в началото, да добие навици как да учи и т.нат. Peace
  Моята дъщеря имаше късмет да имам повече време за нея , в последствие не съм имала никакъв проблем с нея- сама си учи и се организира и резултатите винаги са били отлични.  Grinning
  Кита, мерси за пожеланието, ще дойде и моя момент.  Hug  Не знам още кога, но.. Wink
 
 За елхите и аз харесвам истинските, но пък съм против изсичането на дръвчетата, нямам и нного място за голяма елха, така че всяка година слагам и украсявам една изкуствена елха.  Peace

Joel , вашите блокове на принципите на жилищните комплекси в САЩ.  Peace
   Тук няма такива екстри, има няколко обществени перални, но са посещавани от едни типове... Sick

  Майче Б, сигурно много се вълнува Гого за идването на майка ти, друго си е баба да си те поглези.  Heart Eyes Hug

# 27
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
 Hug Heart Eyes на всички малки и големи  Peace Heart Eyes

КИТА, ЕЛИ - честити коремчета  bouquet  bouquet  bouquet иха  newsm44 newsm03 newsm03

3ора, честита ти дьщеричка  Hug Heart Eyes  bouquet....нека расте 3драва и щастлива Hug  bouquet  bouquet  bouquet

Стьклена пантофке, май наистина е 3ара3но Crazy.....бьр3о о3дравяване на Марти Hug Heart Eyes

у нас не може истинска елха...половинката е алергичен Rolling Eyes....та си караме  на и3куствена вьтре, а с истинска на балкона Grinning.....

Тали, какви са те3и амбиции при вас с училището ooooh! ooooh! ooooh!...и а3  ooooh! като теб 3наех 2 букви в 1-ви клас, а те на 5 името да си пише Shocked...

отивам да метна едно оче на украсите Wink...

до после  Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 382
Привет хубавици!!! Тук е приказно снежно,и продължава да вали.
Ели, прости ми мила,ако съм ти развалила изненадата Embarassed Аз просто много се зарадвах,че не съм сама и побързах да го споделя.
Кита, честито и от мен.Добре дошла в отбора,и леко бременеене  bouquet
Астера,мамче Б Hugрадвам се да ви видя.
А що се отнася до елхата,аз обичам истинската.Ненавиждам изкуствени цветя и елхи Mr. GreenЗнам,че е кофти да се отреже и после да се хвърли,но...Ако намеря в саксия за да мога да я засадя след това,ще си взема такава.
Приятен ден  bouquet

# 29
  • Мнения: 7 914
олелееееееееееееее колко ме е срам, чааак сега се записвам в седмичната- отивам да наваксвам Crazy

# 30
  • Мнения: 7 914
ИИииииИЕеееЕ
kita99
честито ти коремчеееее Hug Hug Hug
 ти покрай диетата коремче завъди а? Hug Hug Hug
 лека и спокойна бременност- кога ти е термина? Hug

Зора,
ч естита ви принцеса- да ви е здрава, усмихната и само радост да ви носи!
bouquet

Бебинщайн
как сте сладки Hug
 да погалиш тумбака от мен Hug

mama B
чкаме после нимков материал от готвенето Hug


Тали Дан

 добре сме, от 10-на дена мрънкаме не се търпим и то най вече акто ме види... ако изляза от стаята( бг бабата го шпионира през скайп) и млъква, заиграва се и тн...ама ха ме е видял и надува гайдата Tired ooooh!... хапваме по малко зеленчуци, от днес сме и на плод...и сме вече 70,5 см и 7800кг... което е много добре според мен.... безкрайно сме люботни и своеволни- с една дума най сладкото дете на света за мама и тати...чакаме с нетърпение бг бабата да идва, че да могат мама и тати заедно да поспят и да отидат на ресторант , кино и др. подобни луксчета Crazy

# 31
  • Мнения: 1 526
Здравейте!

Звезди, чудесни са ви данните, като на манекен! Значи буден и умен расте Ерик! Колко време ще ви гостува баба? Малките луксове, започваме да ги оценяваме когато ни липсват, нали?

Мамо Б, нали твоят Гого е колкото Меди, не сте ли в първи клас? При вас не тръгват ли на 6 г.? Една мам от Бг обеща да ни прати Франклин и дано, защото милото ми костенурче толкова го иска!

Амейче, на 5 е предучилищаната и ги напъват да научат всички букви и цифри, а после в първи клас гонка  ooooh!!

Астреа, дано да си права, че ще изгради навици. Дано и тя като Борянка после да започне да учи самостоятелно, защото иначе не знам къде ще му излезне края!

Лека от мен, имам проблеми с видео картата и отивам да я ъпгрейтвам.

# 32
  • загубено
  • Мнения: 6 487
Здравейте момичета!
Аз като ей това животинче вече втора седмица "бръмча".Голямо тичане ми се отвори да оправям разни документи.Даже съм с количка,че Иван не иска да ходи много.И като се измори 17 кила ми идват повечко за носене.

Звезди-кога идва баба.Ще постои ли да можете да си починете добре?

Миленски-ти "обзаведе" ли се също с баба вече?Как е Алекс? Hug

Пепеляшка-бързо оздравяване на Марти Hug

Tali Dan-и аз се очудвам на учебната система при вас.Аз като тръгнах на у-ще май и една буква неможех да пиша.В предучилищната каквото сме учили.Ама в 1-ви клас чак диктовки.Малко множко ми се вижда.

Ралфи-къде изчезна?

Joel-сеифнах аз рецептичката,за по спокойни времена.Непременно ще я опитам.  bouquet

Хайде Лека нощ гърлс  bouquet

# 33
  • Мнения: 7 914
Tali Dan

абсолютно си права Hug Hug Hug мама ще е тук 4 седмици Party Party Party.. но малко ме е страх да не се измързеливя за толкова много време и псоел да ми дойде многооо нанагоре Blush



mamKami


как е вренеменцето при вас? Hug

# 34
  • Мнения: 7 914
хайдееееее на кафетооооооооо

лек и успешен ден Hug  bouquet

# 35
  • Мнения: 5 475
  Кафе , не се отказва. Wink
  Мерси , Звезди. Hug
  Да нацункаш малкия. Heart Eyes

 бягам по задачки, но след обед съм тук.  Sunglasses

Ползотворен ден на всички!   bouquet

# 36
  • Мнения: 952
Добро утро, сладурани!

Пожелания за усмихнат и ползотворен ден.  Hug
И тази седмична тема започва страхотно. Очертават се хубави и емоционални дни, а през 2008 дъжд от сладки бебчета. На всички бъдещи майчета горещи целувки и пожелания за лека бременност.

Зора - Честита малка принцеса Александра! Да расте здраво и щастливо дете. Да бъде умна, чаровна, лъчезарна и винаги обичана.
А на теб желая от сърце бързо възстановяване и прекрасни мигове с малкото ви съкровище.



 
kita99 Hug  Heart Eyes честито за хубавата новинка. Лека и спокойна бременност. Бъдещите кака и батко много да те слушкат и помагат.

mamKami - тук съм аз, само че вече два дни безуспешно отварях темата, прочитах я и не ми стигаха силите да пиша. Тези дни ми е доста натоварено. Две колежки са болни, трябваше някои от техните часове да поема и просто ми дойде множко. Явно умората си каза думата вчера, защото стигнах чак до  Sick.
А вие как сте с Иван? Явно и твоите дни са доста натоварени с това тичане по задачи.

Звезди - определено ще се радваш на месец спокойствие. Стискай зъби докато дойде майчето, а после ще има кой да те отменя и помага. Явно бебчо вече ще започва и сам да се забавлява, но предпочита профилактично да недоволства, когато му обръщат внимание  Wink
Малкия принц е пораснал и наистина е най-сладкото дете на света за мама, тати и баба.

Tali Dan - доста трудна година пред теб и твоите сладури. Каката явно е свръх натоварена в първи клас. Милата кукла  Hug
А имаш ли поглед дали и във втори клас(и по-горните класове) са все така натоварени илиматериала си го усвояват в училище и не е необходима допълнителна подготовка вкъщи

mama B - весело посрещане на майчето ти. Да си изкарате невероятно с нея и Гого.

Joel - Пак ни радваш със страхотна тема. А вие в събота ли слагате коледната украса. Аз вече нямам търпение да украся у нас, заради мъника. Да видим дали ще се радва.  Whistling
Иначе ние също сме с изкуствена елха. Естествените се появяват много късно - чак към 20 декември. Но пък като се появят си купувам клонки които да внесат свежия коледен аромат.
 
Zai4enze - хайде разказвай как мина представянето. Децата сигурно са били очаровани.

Целувки на всички  Heart Eyes
 

# 37
  • Мнения: 382
Здравейте хубавици! Аз вече не мога да спя от моето палаво бебе Joy Такива ритници ми раздава,че е невъзможно да се спи  WinkАма нали това му е работата на човечето baby_neutral
Звезди мила,ще го погаля коремчето,а ти целуни сладура Hug
Айде и аз ще се наслаждавам на кафенцето
Приятен и усмихнат ден на всички  bouquet

# 38
  • Германия
  • Мнения: 8 099
 Hug
 Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 952
Бебинщайн - за чета ритничета чета. Да не би някой малък футболист да очакваме. Настина е важно, че ти се обажда бебо пък макар и с ритничета.
 Hug

pepelyashka - днес явно пак сте заети с Фаби щом сте само на имотикони. Целувки и за вас.

Astrea - от темата за Милано разбрах, че града има празник след десетина дни. А вие почивате ли тогава?

# 40
  • загубено
  • Мнения: 6 487
Привет!
Как сте момичета?

Звезди-ми топло е.Незнам колко градуса е,вчера Иван игра само по анцунг на дет площатка.Днес е по студенно.Около 10-15 градуса.Зима е все пак,да се позахлади и при нас Wink
Аз така като те чета,как "точиш" зъбки за купон като дойде баба.Все се сещам Иван беше на 8 месеца като си отидохме за 1-ви пат в Бг.И аз така, правех план как ще починем с мъжо.
Е излязохме 1 път,и ме върнаха след 1 час ,че се сабудил и нарува.А познава майка ми и всички. Майка приложила всякакви номера за който се сетила(ровене в шкаф,нова играчка,и даже игра с компа на тати(шшш той не знае Grinning) ама не.И се обади.Май това беше всичкото излизане.От тогава само комплект.

Ралфи-почивай повечко мила.М да имах разни нещица и потичвах  с дребният.
Как е малката рибка,на леля?Слуша ли? Hug

Лека вечер на всички  bouquet

# 41
  • Мнения: X
едно здрасти набързо и от нас
днес и вчера умряхме от студ
уж само -10, но влажността 85%
въпреки подкожния ми кожух, добре си потреперих

Бебинщайн, супер
да те рита сега, като му/и е паднало
а ти сипочивай и събирай сили за после, че не се знае как ще бъде
пожелавам ти като бебчето на моята приятелка - супер спокойно, само яде, играе, спи
голям кеф с него
да не повярваш чак

днес бях при него, утре пак
казах на майка му, че ми влияе зле да съм с него толкова често- накрая ще и го взема  Mr. Green

mamKami, дано само някой който да не те издебне отнякъде за закуска, че какво ще прави дребчо тогава  Mr. Green

лека вечер на всички

# 42
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Ау, голям срам, чак сега видях новата тема  Blush Rolling Eyes

Честито на бъдещите мами  Hug, ще чакаме редовни отчети!  Naughty Mr. Green

Ние вече си имаме елха - взехме си изкуствена, която е 1 към 1 с естествените, днес я украсих и съм много горда от себе си  bowuu Joy


Зора, и тук Честито!   bouquet Ние веднага, когато разбрахме новината (форума е малък Laughing), честитихме в предната седмична.

ТалиДан, кой би трябвало да го научи на 5 години да си пише името? В градината ли? newsm78


За пералните - това ми беше най-голямата мъка в Швейц. - и там са с по една пералня на сграда, в мазето, където е и сушилнята. Е с нея вече не се примирих. Купих си сушилник и си ги сушахме в стаята.  Crossing Arms  Confused Слагах дори двойна доза прах и омекотител, ако е останал някой бацил, да го убия (надеждата умира последна). Само че при нас за всяко пране се слагаха монети.

Бебинщайн, значи има разхождащи се крачета в коремчето ти!  Laughing Отбелязват ли се вече като се изтяга?



Момичета, които не сте си оставили адресите в темата за картичките, бихте ли ми пратили (ако искате, разбира се) адресите си на лични? Hug

# 43
  • Мнения: 7 914
Ralfieta
а колко е голям вашия юнак? Hug

Бебинщайн

наслаждавай се сега легнала на ритничетата...че нали знаеш после и да искаш легнала нямааа... въпреки,ч е мартенчетата май са кротки бебоци Thinking

mamKami
аз на майчето и разправя приготви се за 24 часови смени Mr. Green...ама акто знам как се мята моя.. баба му дали ще се спра малкооо ме съмнява...ама нека да се надявам де Crazy

Joel

 леле голяяям сту при вас ooooh!

Bec
важното е,ч е си я видяла де Hug

# 44
  • Мнения: 1 550
привет, девойки Hug

Вес, браво за елхата bouquet

Бебинщайн, много сладко така с ритащите крачета Hug забелязала ли си кога е най- активно бебо? моят юнак риташе особено щуро по време на лекциите ми по статистика Mr. Green така и не разбрах, дали от интерес или от скука Thinking

Тали Дан, това ми беше най- голямото опасение, че като родители пак ще "ходим" на училище Crazy успех  bouquet

Joel, имам едно предчувствие, че и ти скоро ще ни радваш с бебешки новини Hug

Пепеляшка, как е Марти? дано е вече оздравял Hug

мамКами,ти приключи ли със задачките? Иван избра ли си вече подаръците за рождения ден? гушки на почти рожденика Hug Алекс е добре. знае, че баба и дядо от БГ (знае, че живеят там) ще идват скоро и ги чака с нетърпение. бяхме в планетариума и показват Земята. ние с баща му казваме:"ние живеем там". след това показват Юпитер и той се провиква:"а баба и дядо живеят там." Joy та се наложи да обясняваме, че България също е на Земята Crazy

Ралфи, как си ти? все още ли си толкова заета? гушки на момчето на леля Hug

Звезди, и ние всеки път се каним как като дойдат нашите ще ходим тук и там с половинката Party мда, все нещо се проваля обаче Rolling Eyes да видим как ще е тази година. твоята мама ще ви бъде доста време на гости, така че и вие ще се починете Hug

лека нощ от мен Hug

 

# 45
  • Мнения: 1 550
въпреки,ч е мартенчетата май са кротки бебоци Thinking

Звезди, ами? и аз като Joel се зачудих тогава, как така все на другите се пада Thinking?
гушки на твоето звездно момче Hug

Последна редакция: чт, 29 ное 2007, 00:27 от Milenski72

# 46
  • Мнения: 1 550
Kita, Честит Рожден Ден!
Да изкараш лека бременност и да се радваш на три прекрасни деца и съпруг, който те обича!
Здраве и късмет винаги да те съпътстват!




Весело изкарване на рождения ден! lovekiss

# 47
  • Мнения: 5 475
  Добро утро, момичета! Hug

Кита, най-сърдечни пожелания за здраве, лека бременност и мнооого късмет във всичко! Heart Eyes Hug
Весел празник!!  bouquet





Ralfieta , тук принципно не почиваме, но пък мъжът ми работи в Милано, така че си е у дома.  Wink

Лек ден, до после!  Wink Hug

# 48
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Китааааааааааааааа
да си честитаааааааааа

 dance
за твое здравееееее
ха наздравеееее

 newsm24


ако викна да запея, дали ще ме чуеш на другия край на света
Mr. Green

# 49
  • Мнения: X
честит рожден ден на Кита
мъж ти май ти е направил най-хубавия подарък, а  Mr. Green

да си здрава и много щастлива, късметът да не те оставя

# 50
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Кита, честит рожден ден! Hug
Всичко най най-хубаво ти желая, весело прекарване и мноооого подаръци!
Ще чакаме после снимков материал за събитието! Wink
   

# 51
  • загубено
  • Мнения: 6 487
Честит Рожден Ден,Кита!!
Всичко най-добро!Жива и здрава!


# 52
  • Мнения: 6 390
Йееееееее какъв прекрасен ден е днес  Party

Честито и от мен Ките.
Да си здрава, все така окрилена и щастлива, винаги толкова сръчна, красива и отзивчива. Да се радваш, да се смееш, да ти е готино и да си пееш, ей така да ти минават дните - в смях, в любов, с детски смях обогатени, с доброта, красота и обич дарени с близки приятели споделени...
Hug Hug Hug Hug Hug
 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59

# 53
  • Мнения: 382
Честит Рожден Ден Кита!!! Да си жива,здрава и много щастлива!

# 54
  • Мнения: 2 195
Искам да честитя на всички бременилки !   bouquet   bouquet   bouquet
Лека бременност и много радост !  Hug

# 55
  • Мнения: 7 914
Кита,
Честит Рожден Ден!!!

Желая ти здраве, щастие и много късмет!

Весел празник!!!  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: чт, 29 ное 2007, 17:40 от звездичка

# 56
  • Мнения: 952
Честит рожден ден, мила Кита!

Нека обичта да топли твоите очи,
слънце да огрява дните ти с лъчи,
здравето да ти е спътник всеки ден.
Гореща прегръдка приеми от мен.



Още веднъж лека бременност, изпълнена с любов и много усмивки, очаровай ни все така с таланта и сръчността си! Възхищавам ти се -  на теб - за смелостта и волята, на нещата, които правиш - защото от тях струи любов и красота.


 Heart Eyes  Hug Heart Eyes  Hug Heart Eyes  Hug




# 57
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Уууу, направо съм на път да се разплача!
Много сте мили!
Благодаря!
Във вторник си написах фермана и нали мъж ми програмист, копа гръмна. Отказах се!
Joel, вярно си е за подаръка, ама мислех сама да си направя още по-хубав подарък, но уви.
Днес започва курса за Коледа в градината. Пратих и двамата, нооооооо диването вече си е в къщи. Скорпион, полата на мама най-убава Simple Smile
Спирам до тук, за да може да го пусна.

# 58
  • Мнения: X
kita99, а какъв подарък може да бъде още по-хубав, че не се сещам  newsm78

приятно празнуване

на всички лека вечер и приятен петък утре

# 59
  • загубено
  • Мнения: 6 487
Хайде едно късно здравейте от мен!

бяхме в планетариума и показват Земята. ние с баща му казваме:"ние живеем там". след това показват Юпитер и той се провиква:"а баба и дядо живеят там." Joy та се наложи да обясняваме, че България също е на Земята Crazy


 Joy Joy Joy  Hug Hug Hug

То си е почти като на Юпитер в Бг,право е детето.
Желанията за подарък ги сменя горе-долу на около час ooooh!Последно искаше бормашина,ама имаме една дето прави такъв шум,че незнам комшиите как не са ми потропали още на вратата.Научил се е да пее за Дядо Мраз с червените ботушки,но излиза само :"с червените ботушки дядо Мраз,подаръци ще има".Та върти сучи все около подаръците спира Wink Днес се замислих,как върви времето.Кога беше бебе,кога проходи,след няколко дни на 3 години.....не си е истина направо.

Тук се позатопли днес,и ако и утре е така ще направим една разходчица до пощата да си пуснем картичките.Че то тук си е чакане голямо,хем номерца има.
Хубав петъчен ден момичета!
Лека нощ!

# 60
  • Мнения: 952
Добро утро сладурани!



Черпя ви едно кафе с пожелание за усмихнат и лек ден и розово, романтична петъчна вечер  Wink
Целувам ви всички

# 61
  • Мнения: 1 550
добро утро Hug

Ралфи, благодаря Hug ти си как си? все още ли си така заета? виждам, че си вече Коледно настроена. а какво си пожела за Коледа? Wink дано се сбъдне Hug

мамКами, браво на Иван Hug той запомнил най- важната част от песничката Grinning а от подаръците каквото не получи за рождения ден, ще получи за Коледа. поръчахте ли вече торта? как ще отпразнувате рождения му ден?
а, в пощите е наистина голяма тарапана ooooh! нашата я преместиха в магазинчето за цигари, вестници и други подобни. та, вчера продавача ми каза, че ако чакам само за пощенски марки, мога да си купя и от него. така поне не ми се наложи да чакам дълго.

Joel, а твоя юнак иска ли братче или сестриче? моят палавник категорично отказва Crazy

лек петъчен ден на всички  bouquet
 smile3558 newsm65

# 62
  • Мнения: 1 550
Палачинка, Честит Рожден Ден!
Да си здрава и много щастлива!
Любов и късмет в излишък!




Весело изкарване на рождения ден! lovekiss

# 63
  • загубено
  • Мнения: 6 487
Честит Рожден Ден,Палачинка!
Любовта,здравето и щастието да не напускат никога
твоят дом!
Весел празник!



# 64
  • Мнения: 952
Честит рожден ден, мила Рalachinka!

Желая ти горещо,
любов, любов без край!
Мигове блестящи
в един не свършващ рай!


# 65
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Честит рожден ден, Палачинка!  bouquet
Желая ти всичко най-най хубаво и през тази година!
Весело прекарване наа празника!  Hug


# 66
  • Мнения: X
Честит рожден ден, Палачинка!
пожелавам ти още дълго да подскачаш в тигана  Mr. Green

майтам, де
да си здрава, щастлива и обичана, късметът да не те оставя

# 67
  • Мнения: X
ето ме и мен
порядъчно изтощена
бебчето днес беше при мен за позледно
накрая заплаших майка му, че ако още веднъж ми го остави, да не се връща, става си мое  Mr. Green
не е истина как човек се привързва

та така

Milenski72, юнакът искаше преди братче, за да си играели
ама то докато стане, май ще му бъде чичо направо
днес само разбра колко досадно може да бъде
хбавото е, че няма грам ревност
а и ми помогна - хвърля по едно око, докато съм на едното място напр

хайде приятна вечер
аз разпускам малко, преди да се почне офанзивата по вечеря и т.н
до утре

# 68
  • Мнения: 1 184

Честит Рожден Ден, Палачинка!!!
Желая ти много здраве, радост и любов в живота!!! Весело изкарване на празника Hug.

# 69
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Палачинка, наздраве и да си здрава и щастлива!  bouquet newsm24

# 70
  • загубено
  • Мнения: 6 487
Здравейте

 Milenski72-рожденият ден ще си го празнуваме в къщи на датата.А в петък ще се съберем с приятели и банда малки диванета в един дет център да пощуреят малко.Там ще е купонът,добре че има момичета които ги гледат да можем и ние да починем малко.
Торта не сме избрали,все не ми остава време да ида да видя какво има по фурните.В понеделник няма отлагане.

Днес се изля такъв дъжд тук,от не знам си къде се взе.Само 10 мин преди това нямаше никакви признаци за валеж.Тъкмо тръгвахме към пощата,и хоп на входа видях как започва.Върнахме се,и не успяхме да пуснем картичките.Иван е тъжен че не е видял чичко поща,така нарича пощальона.
Дъждовно при нас,чак леко заспало.
Весели почивни дни на всички!

 

# 71
  • Мнения: 952
О Joel  значи отново се имали среща със сладката бебка.
Нагушка ли я?
И аз вчера и днес следобяд гледах нашия мъник. Голям купон падна. Вчера двамата украсявахме елхата, че леля му няма търпение, а той бе на седмото небе от кеф.
Днес обаче изобщо не искаше да спи и се отдадохме на игра.
Сега обаче съм доста уморена. Явно работата, бебчо и готвенето след това ми дойдоха в повече  Laughing

mamKami - важното е, че не ви е валяло навън. Да не е уплашено малкото момче. Целувки за юнака  Heart Eyes

Сутринта нали ви пожелах розова и романтична петъчна вечер, та надявам се да е такава все пак. Мен днес хлапетата ме заляха с  презервативи,  Joy защото било петък и тази вечер щели да ми трябват.  Blush  Мислели много за мен и затова. А всъщност имаше кампания заради 1 декември и повечето решили и мен да уважат  Wink
Аз най- вече се зарадвах на един червен балон сърце де, понеже след това с бебо играхме на мач с него.

# 72
  • загубено
  • Мнения: 6 487
Я да ви поглезя малко Heart Eyes

Хайде който иска на един релакс от мен през уикенда.

             

А аз искам тук



# 73
  • Мнения: 1 550
мамКами, и аз, и аз искам Flutter тъкмо четох сега в едно списание за такова спа. предложението беше за един цял ден там само срещу скромната сума от 120 евро Shocked и направо се стресирах Crazy
вие рожденият ден сте го организирали вече.  Hug остава само тортата да се поръча. а подаръците купихте ли вече? Иван ще си изкара супер Hug

Joel, той баткото готов вече Hug баща ми има 14 години разлика с брат си. не са били много близки, когато брат му се е родил. но сега много се разбират и си помагат. съседите ми във Варна също с голяма разлика (12 години), но сега не си личи и са си най- добри приятели.

Ралфи, твоите ученици наистина много се грижат за теб Hug какво готварства? направили английския сладкиш? дали е вече късно ако го направя този уикенд?

спокоен и слънчев уикенд на всички bouquet

# 74
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Палачинка, наздраве и от мен!
Да си здрава и щастлива!
Да постигаш с лекота мечтите си!

# 75
  • Мнения: 7 914
с малко закъснение Blush
palachinka
честит рожден ден!
бъди здрава, усмихната и много обичана!




аз не съм писала наскоро, ама нещо не ми остана време....само да пожелая:

приятен уикенд  bouquet  bouquet  bouquet

# 76
  • Германия
  • Мнения: 8 099
 Joy Joy хлапетата на Ралфи са трепач! Браво за идеята!

Добро утро от гората! Hug

# 77
  • Мнения: 1 550
Kariluis, Честит Рожден Ден!
Да се радваш на добро здраве, много любов и късмет!
Да се щастлива и много обичана!




Весело изкарване на празника! lovekiss

# 78
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Хопла, нов ден, нова рожденничка Party

Карилуис, честита, здрава, щастлива да бъдеш!

# 79
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Карилиус, честит рожден ден!   bouquet

С пожелание за много щастие и успехи във всичко!


# 80
  • загубено
  • Мнения: 6 487
Честит Рожден Ден ,Kariluis!
Жива и здрава!
Весело искарване на празника!


# 81
  • Мнения: X
Карилиус, честит рожден ден!
много щастие и любов



Ралфи, сладурковци, а
ама и умни все пак
не щат заместник, ако излезеш в майчинство  Mr. Green
само да поясня, че бебчо е момченце
една приятелка мина също вчера докато се гледахме, че не остава време да се видим иначе
ама щях да я бия - пита бебето какво прави тук и къде е мама
добре, че  е добричко и не се сети да надуе гайдата
иначе си го гушкам редовно
и го целувам - по гръбчето и крачетата
та така

вече е адвент
ще слагаме украсите днес
вчера успях да изчистя малко
сега остава да се подреди и да се приберат всички боклуци, изпълзели незнайно от къде

хайде до скоро

# 82
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Честит рожден ден Kariluis!
Да си здрава и щастлива!
Да те слушкат и обичат!
Наздраве!

# 83
  • Мнения: 6 390
Честит рожден ден Kariluis!
Щастие ,късмет имного любов ти желая!

# 84
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Честит рожден ден на всички досегашни стрелЧета - Кита, Палачинка и Карилиус     bouquet  bouquet  bouquet

Желая ви, момичета, само най-прекрасни моменти в живота, споделени с  много любов  Hug    bouquet  bouquet  bouquet

# 85
  • Мнения: 1 110
Момичета добро утро
и благодаря за милите пожелания  bouquet Hug Hug

Сега ми трябва само едно 'бързио оздравяване' , 4е покрай малкия и аз и тати му се разболяхме Sad

# 86
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Момичета добро утро
и благодаря за милите пожелания  bouquet Hug Hug

Сега ми трябва само едно 'бързио оздравяване' , 4е покрай малкия и аз и тати му се разболяхме Sad

о3дравявайте тогава бьр3о  Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 87
  • Мнения: 382
Честит Рождан Ден на Кита и Карилуис!!! Бъдете живи и здрави,нека всяка от мечтите ви да се превърне в реалност!

# 88
  • Мнения: 1 147
Последният влак да хвана аз да се включа в тази тема, че седмицата мина.  Simple Smile
Ние сме добре, свикваме как ще живеем едни с други, бебка с нас и ние с нея.  Simple Smile Засега всичко е наред, малката спи, яде, само дето иска все да е на ръце. Като я оставиш в кошчето, започва да храче, и може да откара така два-три часа с прекъсвания. Вие как си научихте децата да заспиват сами в леглото?



Честит Рожден Ден на Кита, Палачинка и Карилуис и от мен! Да сте живи и здрави, много щастливи!

# 89
  • Германия
  • Мнения: 8 099
´´ Вие как си научихте децата да заспиват сами в леглото?
Никак, винаги ми заспиват в ръцете и сучейки, като се откажат просто се обръщат на другата страна и спят. Днес спаха като ангелчета, винаги са така, когато навън вали дъждец Laughing

# 90
  • Мнения: 952
Мила Кariluis, Честит рожден ден!
(на патерици)

Да не спира да извира обичта ти,
нека с нея блика щедростта ти ,
на усмивки и на добрини
винаги щедра ти бъди!


Разбира се и най-важното бъди жива и здрава (да отминават болежки и настинки)!
Много желани подаръци. Ти вече се радваш на един такъв от известно време - за него от сърце ти желая много уловени мигове на щастие и дано дълго време с него за запазваш най-сладките детски спомени на Алекс. 

# 91
  • Мнения: 1 526


Честит Рожден Ден на
Палачинка, Кита и на Карилиус!


Много щастие, сбъднати мечти и усмивки ви желая!
Да сте обичани и глезени!

# 92
  • Мнения: 1 550
момичета, заповядайте на новата ни седмична темичка Hug

Общи условия

Активация на акаунт