Режим на Пиер Дюкан - 51 част

  • 25 204
  • 613
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 180
Добро утро!
Аз нещо се дъня напоследък - снощи пак една хапка сладичко...  Rolling Eyes
Кантара ме ядосва и не мърда от пустите 54 /даже през ден ме изкарва на + /. Днес си нося мнооого храна - четвъртинка прясно мляко, кисело мляко, пил. филе със сирене /за 2-3 хапвания поне/ и кремче какао. А сега се сетих, че от днес трябваше да съм на ПЗ.  ooooh!
Лек ден на всички!

# 31
  • Мнения: 359
Къде изчезна VESIGH? Избрах си пилешките шницвли.

# 32
  • Мнения: 11 747
Аз пак да питам - риба тон от консерва в собствен сос - подходяща ли е за ударен режим?? Thinking

# 33
  • Мнения: 615
Аз пак да питам - риба тон от консерва в собствен сос - подходяща ли е за ударен режим?? Thinking
Да подходяща е, хапвай без огризение Peace.

# 34
  • Мнения: 11 747
Аз пак да питам - риба тон от консерва в собствен сос - подходяща ли е за ударен режим?? Thinking
Да подходяща е, хапвай без огризение Peace.
Благодарско!  bouquet

# 35
  • Мнения: 980
Аз пак да питам - риба тон от консерва в собствен сос - подходяща ли е за ударен режим?? Thinking

Ако нарежеш малко лук ( червен) и магданоз, става много вкусна салатка. Аз добавям и 2 яйца.
А в дните ПЗ, слагам и домати ! Peace

# 36
  • Мнения: 615
Аз пак да питам - риба тон от консерва в собствен сос - подходяща ли е за ударен режим?? Thinking

Ако нарежеш малко лук ( червен) и магданоз, става много вкусна салатка. Аз добавям и 2 яйца.
А в дните ПЗ, слагам и домати ! Peace

Суперска идея, ще я пробвам. Hug

# 37
  • София
  • Мнения: 807
Добро утро!  Grinning Hug
Вещи, благодаря за темата и за корекцийките ми!  newsm51
Вани, честит юбилей и много хубав резултат!  bouquet
Лилиан, Галя, Пупа, Нинка   bouquet браво за минусчетата!
Пина, може риба тон в собствен сос! Подходяща е във всеки един ден!
Много хубав ден!  Hug

# 38
  • Мнения: 279
Здравеите:)
Много е приятно когато има с кого да споделиш сутрешното кафе Hug
Кри Пилето в плик стана много
вкусно Simple Smile
Днес ще направя и зеленчуци по този начин.
Слънчев и успешен ден на всички  bouquet

# 39
  • София
  • Мнения: 6 254
Добро утро и от мен! Моите момчета ме оставиха да поспя, а и като гледам слънчицето навън днес ще се излиза на разходка. newsm68 newsm68

Рали, и аз понякога ходя посред нощите до Фантастико. Laughing А за готвенето - често готвя нещо за тях, дето да става и за мен, или пък някаква манджа, за мен само мръвката. Виж темата с рецептите, има мноооого.

Никога не съм правила пиле в плик, ще взема и аз да пробвам.  chef

# 40
  • Мнения: 3 360
Риба тон комбинирам  и с извара -става вкусно PeaceДжуфка и аз мисля пиле да пекна днес-любимата ми храна Grinning

# 41
  • София
  • Мнения: 3 090
Изкарах първия ден на ударен режим, но се разболях.Гърло,нос и т.н. Взех си витамин С и ефералган.Пия чай, без захар.Дано се оправя.
Видях тука идея за риба тон - взимам кутия в собствен сос и я ям - нали става? Хем няма да се чудя как да я готвя...
Пина  Hug пий фервекс, без захар е! И вит С, чай...оздравявай! Риба тон без нищо за П дни, на голяяяма салата с всичко( аз слагам зелена салата, настърган морков, виолетов лук, домат, червена чушка, краставица, може и варени яйца, слагам и парафиново олио за 00 и балсамов оцет за разкош) за ПЗ дни!
Джини  Hug дали просто 54 кг не е твоето идеално тегло newsm78
при мен за съжаление нещата вървят по-бавничко - само по 2 см. от обиколките съм свалила, но още не съм се отказала. щом съв надолу - значи ще стане.....еееееех егн-ееееееее Cry
Мама Жожо, не се жалвай от егн-то, че има и по-старички от теб  Laughing Както ние казваме - бавно, но славно и завинаги!
И аз се чудя къде изчезна ВесиГХ newsm78 и Брукс, и Пепи newsm78 newsm78

# 42
  • Мнения: 557
Здравейте, момичета!   bouquet
Поздрави на всички за минусите!  Hug Не успявам да избитам темите и вече почвам да си мисля, че който пише повече - отслабва от писане!  Joy Joy Joy
Имам проблем - задържам. Няма цикъл да има скоро, единствената причина сп. мен са зеленчуковите дни. Водата я докарвам до 1.5 на ден. Направо не мога да си обясня - закотвила съм се от една седмица на тия килограми, даже понякога кантарът ме показва повече. Е, после си се смъква. Сега пак съм на ПП, ще видим.
Идеи?  Blush

Успешен и слънчев ден на всички!

# 43
  • Мнения: 980
Здравейте, момичета!   bouquet
Поздрави на всички за минусите!  Hug Не успявам да избитам темите и вече почвам да си мисля, че който пише повече - отслабва от писане!  Joy Joy Joy
Имам проблем - задържам. Няма цикъл да има скоро, единствената причина сп. мен са зеленчуковите дни. Водата я докарвам до 1.5 на ден. Направо не мога да си обясня - закотвила съм се от една седмица на тия килограми, даже понякога кантарът ме показва повече. Е, после си се смъква. Сега пак съм на ПП, ще видим.
Идеи?  Blush

Успешен и слънчев ден на всички!


хаххаха...то ако се отслабваше с писане, аз да съм написала " Война и мир " 2 !!

# 44
  • София
  • Мнения: 3 090
Здрасти, Сноу! Hug
Аня, помниш ли Деси, която пусна темата с рецептите? Знаеш ли какво става с нея? И тя щеше май да ражда newsm78
ВаниНик Hug  bouquet, честит тримесечен юбилей! Резултата в кг е просто разкошен, поздравления! А още по-готско е намалението в см, друго е като ти кажат, че няма да ти станат дрехите, ама не защото са малки, а защото са големи! newsm51
О, Фрактал се появи най-накрая! През ПЗ дни е нормално да се задържа, дори да се качва, аз в началото варирах с 1-2 килограма. Не се притеснявай, само бъди режимна и резултатите няма да закъснеят! Ако продължи задържането, почваш да публикуваш мен' всеки ден, като го огледат десетина очи, все нещо ще излезе!
СЪН, къде си? Ехооо!!! Готвя леща  Laughing И не съм се теглила днес  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт