Вечерното шоу на Азис

  • 7 035
  • 125
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 478
Имам спомен, че се говореше, че го гласят за конкуренция на Слави (  newsm78 ) и ще бъде от 22:30 до 23:30, но не знам дали ще е така...

# 16
  • Мнения: 9 865
Оправете заглавието на темата. Като е Азис, дай да се излагаме сега!
Искам да се извиня за грешката в заглавието.  Blush Така е, като бързам. Но поради незначителния ми стаж и неопитност тук, ще съм благодарна ако някой наистина го поправи ли поне да каже как става  Flowers Bouquet.
Може би вече няма да е възможно. Ако ти дава да РЕДАКТИРАШ първия си пост, в полето заглавие го поправяш. Ако вече не може, както предполагам, пиши на някой мод да се погрижи, че с това ЩОУ съвсем сиганска раб'та.
Искам да кажа, че тези клипчета дето ги пускат са ужасно нагласени. Не мога да кажа, че Тупарев е разработил някакво ноу хау за шоу, всичко успешно на СИА е формат.

# 17
  • Мнения: 6 417
Имам спомен, че се говореше, че го гласят за конкуренция на Слави (  newsm78 ) и ще бъде от 22:30 до 23:30, но не знам дали ще е така...
Предаването тръгва тази неделя и ще е от 21 ч. Мисля, че ще отнесе шоуто на Слави като куцо пиле домат. Страхотен бенд и балет ще имат.  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 9 865
От една страна се радвам, че Трифончук ще бъде изместен, от друга страна ми става тъжно, че го измества още по-голяма пошлост. Нямаме нито едно читаво предаване, Азис няма потенциал да води едно яко ток шоу.  Confused Но ще видим какво ще е, ако през първия месец му се изредят всички колежки от бранша, с които са приятелки... после? Ако ще и от космоса да излъчва... все тая.

# 19
  • Мнения: 6 417
Ще бъде доста раздвижено-повече от един гост, много музика и то не чалга и балет  smile3506

Последна редакция: ср, 28 ное 2007, 21:21 от Шушон

# 20
  • Мнения: 9 865
Ще бъде доста раздвижено-повече от един гост, много музика и то не чалга и балет  smile3506
Чакам го с интерес, ще го гледам, ще го следя даже...
М/у другото този рожден ден на Жоро беше много глупав, в тия кутии имаше ли нещо изобщо? Шушон?

# 21
  • Мнения: 2 013
От една страна се радвам, че Трифончук ще бъде изместен, от друга страна ми става тъжно, че го измества още по-голяма пошлост. Нямаме нито едно читаво предаване, Азис няма потенциал да води едно яко ток шоу.  Confused Но ще видим какво ще е, ако през първия месец му се изредят всички колежки от бранша, с които са приятелки... после? Ако ще и от космоса да излъчва... все тая.

Няма да бъде изместен Слави. Това е различен пояс, Гергов не би вредил на бТВ, твърде големи са му интересите там.
По-интересно ми е как ще се справят с това да няма елементи, забранени за деца до 18 г. в този часови пояс Joy Joy Joy

# 22
  • Мнения: 6 417
За кои жоржови кутии е питането?  Beth? newsm78

# 23
  • Paris
  • Мнения: 1 727
За съжаление шоуто ще бъде от 21 часа и реално няма да е конкуренция на Слави. Време е някой да го пребори, Славчо де. Аз, лично, го очаквам с интерес.

# 24
  • Мнения: 9 865
Шушонче, снощи (може би не си го гледала) в епизода даваха рожден ден на Жоро (приятел на Китаеца), който получи 4-5 кутии (все едно от един магазин бяха купени) с подаръци, които изглеждаха толкова неубедително (т.е. празни), че дори се зачудих да не е някаква постановка целия рожден ден. И понеже ти почти винаги, почти всичко знаеш... Mr. Green очаквах включване. Шушон?

# 25
  • Мнения: 5 478
Ако шоуто на Азисчо се задържи в ефир 7 години евала ще му кажа...  Tired

# 26
  • Мнения: 2 957
Бе то и предаването "Бразди" се задържа към 20 години,ама гледаше ли го някой?

# 27
  • Мнения: 5 478
Така е...
И "Минута е много" е мой набор  Crazy

# 28
  • София
  • Мнения: 1 467
Само до събота ще е от 21.00 ч, в неделя вече започва самото шоу и ще е от 22.00ч, така че ще се конкурират, няма начин:)

# 29
  • Мнения: 9 865
То от Слави има отлив от години. Азис ще привлече много внимание, но ако успее да го задържи поне колкото Бразди пак ще е добре. Ще видим.

Общи условия

Активация на акаунт