Мис свят 2007

  • 11 736
  • 177
  •   1
Отговори
# 165
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Както винаги ,включваш със закъснение. Laughing

# 166
  • Мнения: 4 435
То е ясно,че не е най-красивата,но и аз мислих,че заради Олимпиадата и не обърнах внимание.Пък и рядко гледам Тв.

# 167
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Шегичка,Славче Авче,пак се върза. Laughing

# 168
  • Мнения: 4 435
Шегичка,Славче Авче,пак се върза. Laughing

Аз не се връзвам,обаче навсякъде си се обяснявам. Grinning

# 169
  • Мнения: 1 679


И на мене тя ми фаворитка - мис Доминикана.

# 170
  • Мнения: 2 013
В жълт вестник прочетох, че Юлия Юревич не е на конкурса, защото още няма българско гражданство. Организаторите отказали. Подала е молба, но още е рускиня. Не знам вярно ли е.

Гледах китайката по телевизора току що - малко ми е некитайка. На снимките е хубава, но на живо е малко върлинеста - над 180 см. Някакви мъже китайци до нея изглеждаха като лилипути.
Мен също ме впечатли Мис Доминикана, както и Мис Ангола.
Тази Мис Доминикала ли беше на катамарана със Стрипа?

Къде има линк към българската участничка?

# 171
  • Мнения: 4 435
Ей на тоя линк,търсиш България и ще я видиш.http://www.missworld.com/teams/default.sps?iTeamID=1477

А Юлия е със счупен крак.

# 172
  • Мнения: 215
Аз съм за Албанката, за мацката от Доминиканската република, японката, мексиканката е уникално красива,  от Намибия е сладурка, рускинята е като изписана, французойката също, мацката от Ямайка ми прилича на Бийонсе, ливанката е красива, момичето от Словакия, мацката от Щатите също... Тези ми харесват. Българката ни излага според мен Peace

Доколкото знам на Юреивич не са й дали българско поданство и затова не участва. Това пише по вестниците  newsm78

# 173
  • Мнения: 880
Това беше един от най-скучните и зле направени конкурси Мис Свят,който съм гледала.Всичко беше много набързо,нямаше индивидуално представяне на участничките както друг път,даже и по бански не ги показаха.Повечето от тези,които бях харесала на снимките изглеждаха съвсем различно.Мис Китай май наистина беше най-високата участничка,извисяваше се над всички,но пък изглеждаше много изящна,заслужава си титлата.Чудя се как Мис Швеция попадна в петицата,Доминикана пък въобще не беше сред полуфиналистките.

# 174
  • Мнения: 4 435
Аз съм за Албанката, за мацката от Доминиканската република, японката, мексиканката е уникално красива,  от Намибия е сладурка, рускинята е като изписана, французойката също, мацката от Ямайка ми прилича на Бийонсе, ливанката е красива, момичето от Словакия, мацката от Щатите също... Тези ми харесват. Българката ни излага според мен Peace

Доколкото знам на Юреивич не са й дали българско поданство и затова не участва. Това пише по вестниците  newsm78

Ай стига вече де едно и също ooooh! ,не са й дали поданство- глупости.Кракът й е счупен на момичето.

# 175
# 176
  • Мнения: 10 758
Уф, изпуснах да го гледам ooooh!

# 177
  • Мнения: 6 911
Това беше един от най-скучните и зле направени конкурси Мис Свят,който съм гледала.Всичко беше много набързо,нямаше индивидуално представяне на участничките както друг път,даже и по бански не ги показаха.
Това, което даваха по БНТ беше много орязано.

Общи условия

Активация на акаунт