Натровените дечица...

  • 4 100
  • 76
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 809
Наистина няма значение откъде са лекарствата, но децата обичат тайните. Сигурно са се скрили.
Стефчо ми разказва непрекъснато как днес в детската с Методи се били скрили еди-къде си. ooooh!
В никакъв случай не оневинявам пероснала. Но децата са хитри и изобретателни.
Именно затова персоналът трябва да е нащрек.

# 16
  • Мнения: 11 004
Тези хора ако умишлено са давали хапчета на децата и затвор ще им е малко. #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 17
  • Мнения: 247
Просто нямам думи. Това е доста възмутително. Къде е била учителката на тези деца? Според мен трябва да я уволнят след този инцидент.

# 18
  • Мнения: 9 973
 Shockedа ние им увеличихме заплатите Shocked

# 19
  • София
  • Мнения: 289
Аз съм леля на едното от дечицата. Моят племенник е на 4г. и 8 месеца и от снощи е в Пирогов, не съм възмутена, не съм бясна.....ПРОСТО НЕМОГА ДА НАМЕРЯ ДУМИ С КОИТО ДА КАЖА КАКВО МИ Е!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Че не им дават лексотан за да заспят в това съм сигурна, но наистина от където и да са се взели тези хапчета това е абсолютна безотговорност на учителката и лелките, защото ако децата са гледани, ако са наблюдавани така както трябва, е нямало да стане така. За бога това са 14 деца вие нали разбирате че за да се съберат, да се наговорят и да решат да изпият хаповете и да ги изпият им трябва време на децата, това не става за секунди. За мен извода е че те просто не са били наблюдавани доста време, за да могат да го направят!
Ако някое дете ги е донесло, тия служители там за какво са?!? това са малки деца те не ходят с чанти като нас, ако някое носи нещо то ще се види, ако разбирасе персонала си върши работата и иска да види!
Ако пък са го докопали от учителката, питам Каква е тая учителка която носи в себе си такива опасни лекарства и не ги пази от децата!

ПРОСТО НЕЗНАМ!!!!!!!!! НИЕ ОТ СНОЩИ ПОЧТИ НЕ СМЕ МИГНАЛИ! Слава богу дечицата са добре, е вярно на системи са но са добре! Вие представяте ли си ако някое имаше алергия към лекарства какво можеше да се случи и не само, тези неща стават бързо, ПОДАВОЛИТЕ В ТАЯ ДЪРЖАВА ЗАЩО ТРЯБВА ДА СЕ ОБРЪЩА ВНИМАНИЕ НА НЕЩО, ЧАК КОГАТО СЕ СЛУЧИ!

ЗНАЧИ МНОГО УДОБНО МОГАТ ДА ЗАБРАВЯТ ДА СИ ВЪРШАТ ЗАДЪЛЖЕНИЯТА ТЕЗИ УЧИТЕЛИ АМА НЕ ЗАБРАВИХА ДА СТАЧКУВАТ ЕДИН МЕСЕЦ И НЕ ЗАБРАВИХА ДА ВИСЯТ ТАМ НА ЖЪЛТИТЕ ПАВЕТА ДА СИ ИСКАТ ПАРИ! ЗА КАКВО!?! АЗ АКО НЕ СИ СВЪРША РАБОТАТА НЕ САМО ЧЕ НЯМА ДА МИ ВДИГНАТ ЗАПЛАТА, НО И НЯМА ДА ПОЛУЧА ТАКАВА, АКО ОСТАНА НА РАБОТА, А ТЯХ КОЙ ГИ СЛЕДИ! ВСИЧКИ БЯХА НА ТЯХНА СТРАНА КОГАТО СТАВАШЕ ВЪПРОС ДА ИМ СЕ УВЕЛИЧАТ ЗАПЛАТИТЕ, А СЕГА КОЙ Е НА НАША СТРАНА?! КОЙ ЩЕ ГИ СЛЕДИ ДАЛИ СИ ВЪРШАТ КАЧЕСТВЕНО РАБОТАТА ИЛИ ТРЯБВА ДА СЕ ИЗПОНАТРОВЯТ 14 ДЕЦА ЗА ДА СЕ ОБЪРНЕ ВНИМАНИЕ НА КАЧЕСТВОТО НА ПРЕДЛАГАНАТА УСЛУГА?!!............

# 20
  • Мнения: 1 155
НЯМА ДА ИМ ИСКАМ НИКВИ ОБЯСНЕНИЯ, АКО СЕ БЕШЕ СЛУЧИЛО НА МОЕТО ДЕТЕ, ВЛИЗАМ И ГИ ПОЧВАМ НА РЕД. БОЙ ДО ДУПКА ЗАПОЧВАМ С УЧИТЕЛКИТЕ И СВЪШВАМ С ЧИСТАЧКАТА. НЕЩАСТНИЧКИ.....РЕВЯХА КАТО БЕБЕТА ЗА УВЕЛИЧЕНИЕ НА ЗАПЛАТИТЕ..........ЗАТОВА ЛИ ИСКАТ ПО-ВИСОКИ ЗАПЛАТИ, ЗА ДА СЕ НАТРОВЯТ ДЕЦАТА ПРЕД ОЧИТЕ ИМ......НЯМАМ ДУМИ #2gunfire

# 21
  • Мнения: 2 312
От форума разбирам.Думи нямам!Милите душички,дано бързо се оправят.Сега родителите би трябвало да заведат дело срещу персонала за безотговорност и безхаберие!!!

# 22
# 23
  • Мнения: 2 100
Съгласна съм с повечето постове по горе, но родителите са също толкова виновни! Родителите, които са длъжни да гледат децата си не могат през цялото време да ги следят какво правят, камо ли хора, на които са поверени толкова много деца...Да не говорим, че лекарства не трябва да се оставят на места, достъпни за деца  Naughty
И двете страни са еднакво виновни!

# 24
  • Мнения: 134
Съгласна съм с повечето постове по горе, но родителите са също толкова виновни! Родителите, които са длъжни да гледат децата си не могат през цялото време да ги следят какво правят, камо ли хора, на които са поверени толкова много деца...Да не говорим, че лекарства не трябва да се оставят на места, достъпни за деца  Naughty
И двете страни са еднакво виновни!
В СЛУЧЕЯ ИМА САМО ЕДНА СТРАНА И ТОВА СА УЧИТЕЛКИТЕ КАКТО СЕ ИЗРАЗИ ЛЕЛЯТА НА ЕДНО ОТ ТЯХ НЕ МОЖЕ ДА СЕ СКУПЧАТ ТОЛКОВА МНОГО ДЕЦА И НИКОИ ДА НЕ ИМ ОБЪРНЕ ВНИМАНИЕ ТЕ НЕ СА СЕ НАРЕЖДАЛИ ЕДНО ПО ЕДНО НА ОПАШКА ЗА ХАПЧЕНЦЕ ................ НАЙСТИНА ИМА И СЛУЧАИ В КОИТО РОДИТЕЛИ ИЛИ БАБИ ИЛИ КОИТО И ДА Е ОТ СЕМ.ПОРАДИ НЕВНИМАНИЕ НЕ Е ВИДЯЛ КАКВО СТАВА И ДА ЛАПНЕ НЕЩО ДЕТЕТО ,НО ТОВА НЯМА МЯСТО ЗА СРАВНЕНИЕ СПОРЕД МЕН.,СТАВА ДУМА ЗА АПАРТАМЕНТ ТОВА ДЕТЕ МОЖЕ ДА ИДЕ В ДРУГА СТАЯ И ЗА СЕКУНДИ ДА СВЪРШИ БЕЛЯТА А ТАМ СА В ЕДНА СТАЯ НЕ Е НОРМАЛНО ДА НЕ ГИ ВИДИ НИКОИ ................. #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 25
  • Мнения: 114
1во добре че го има Пирогов
2ро дано децата се добре , всичките  Praynig
3то в тая държава дето "поощрява" раждаемостта и се "грижи" за най-ценното ни богатство, мерки се вземат СЛЕД инциденти...
Как може и докога ...  #Cussing out
Трябва да има наказани  #Cussing out, не съм адвокат, но определено мисля че виновните ТРЯБВА да бъдат подведени под отговорност  newsm29

# 26
  • Мнения: 6 442
Тези хора ако умишлено са давали хапчета на децата и затвор ще им е малко. #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Напълно съм съгласна. Sick
Току що даваха репортаж по бтв.

# 27
  • Мнения: 22 908
В момента има репортаж по телевизията Канал 1

# 28
  • София
  • Мнения: 289
Не смятам че в случая родителите имат вина. В крайна сметки всички чиито деца ходят на градина, ги дават там с ясното съзнание че децата им ще бъдат гледани! Родителите са вкъщи в детската градине отговорността носи персонала на градината, защот тогава родителите ги няма и те си дават децата там за да бъдат на сигурно място дакот те са на работа, е да ама явно мястото не е толкова сигурно!
Освен това тези които имат деца знаят че те с такав скорост прехвърчат от стая в стая и правят пакости.....едва ли някой родител е искал да се случи това (ако дете е занесло хапчетата) едва ли някой е изпратил детето си на градина и му е дал да си носи лексотан!

# 29
  • Мнения: 100
Отвращавам се от безотговорността на учителките,лелките и всички,при които се е случило това нелепо ....нещастие.Слава богу,че децата ще оживеят!!Според мен могат да не видят 1-2-3 деца какво правят в даден момент,но 14 на куп Thinking?!Има нещо неясно,вероятно прикриват нещо или някого.Трябва да си получат заслуженото-уволнение!!!! #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт