2 500% повече обем или как ни "работят" рекламите

  • 4 278
  • 79
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 995
Да, връзвам се на някои трикове но не ми пука. Моята страст са промоциите на храни и битова химия Laughing. Мъжът ми веднъж се изказа, че живеем от промоции и донякъде е прав Mr. Green. Случвало се е да се прекарам, но вече съм профи.

# 31
  • Мнения: 15 644
интересното в тези реклами е това, че не се набляга на това да ти кажат истината, а да ти кажат това, което ти се иска да чуеш. пример: хляб с L-carnitine, дъвка с L-carnitine и т.н. /когато видиш L-carnitine веднага си мислиш, че ще ти помогне да отслабнеш /някой си е чул, че L-carnitine помага за отслабване, но не е прочел точно как и си мисли, че като си ги купи и след 1 седмица вече ще е 50 кг. и айде народееее на продуктите с L-carnitine

а какво ще кажете за шампоан с флуиди, дезодорант с флуиди и т.н. и като си го купиш кво? много важно - то летят после около теб флуиди та се вдига дим.

същото е и душ-гел йогурт. е няма що  ooooh!. беше много актуален йогурта по едно време.

шампоан за обем - до 80% повече обем, шампоан за блясък - усилва светлината и я прави до 90% по-бляскъва, шампоан за здрава коса - до 90% по-здрава. И гледаш със зяпнала уста мацката с гъстата, дълга бляскава коса и си викаш "Лелеее сега като си го купя този шампоан и проскубаната ми изгоряла от блондора и къдрина коса ще стане като нейната"
е няма що  smile3515

ЕТО ТАКА НИ "РАБОТЯТ" РЕКЛАМИТЕ  Peace

# 32
  • Мнения: 2 792
 Аз съм борсук по природа, крайно не приемам и не се отъждествявам с нищо. Но това не е семейна черта явно, населението в къщи кълве на всяка промоция и участва ли участва...Може да ни тестват като таргет цел, ако е не добре измислена рекламата или на кофти място не сме в групата.

# 33
Има много хора, които не "кълват", но защо тези хора не направят едно "събиране" и "заклеймяване" на некоректните реклами?
В къщи всички много се хилят като изцепя някоя корекция на реклама която обръща всичко наопаки (Петя виж, татко е пратил салам от България. - В стаята влиза кучето изплезило език доволно), но за съжаление, досега не съм попадал на място на което бих могъл да публикувам подобни изцепки.
Преди време попитах една позната, защо си купуваш крем за отслабване? Нима вярваш че ще отслабнеш? (въпроса не беше визиран като обида разбира се). Отговора беше ...
"Не, но нали ХХХХ си го купи и е хубав".
Може би това е причината, щом хората го купуват, значи е хубаво.

# 34
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 700
Въобще не кълва на реклами, ама хич Naughty Купувам си само неща, които по моя преценка са добри или са ми препоръчани от приятел. Ако нещо е твърде рекламирано, изобщо няма да го купя. Ей така, нарочно, щото е натрапливо и ме дразни. Ако рекламодателите разчитат на такива като мен, до сега да са фалирали  Mr. Green

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 14 075
Преди години имаше едно заглавие във вестник: "Без измама няма реклама". Ами много вярно си е.  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 3 405
Миглите ми са дълги и извити и без спирала, ама тия и за мен са намерили начин. Купих си спирала на Макс фактор за 5 пъти по-забележим поглед  Flutter

# 37
  • Мнения: 281
Вече осъдиха Л'ореал заради изкуствени мигли в реклама за спирала...
А ние - спим, вместо да спретнем някой друг групов иск.
Предлагам да се организираме и после да си харчим парите в Мол-а.
 Simple Smile


# 38
  • Мнения: 25 666
Още се чудя какво е  "екстракт от кашмир".  Thinking


Единственото логично обяснение за мен е ланолин. Нали той се прави от овчата и козя вълна?  Mr. Green
Тези кози ли ни наричат???  Crazy

# 39
  • Мнения: 1 629
Да, получих го и аз този каталог на Бонжур(с вестник Капитал). Ловя се на комплектчета. Колкото повече. Срам не срам, думичките НАМАЛЕНИЕ  ТОТАЛНА РАЗПРОДАЖБА  %%% и очите ми стават на палачинки.

# 40
  • Мнения: 3 405
И аз го получих с Капитал, харесах си едни гримове, малки.

# 41
  • Мнения: 648
     Доне, конкретно за спирала ти препоръчвам Мастърпийс-а на Манхатън Blush, реклама не съм й гледала, но е изпробвано. И мен много ясно ме блазнят разни промоции, намаления, ликвидации и пр., специално обаче на реклами на спирали как да се доверя като си личи, че мацките са с изкуствени мигли Tired
   Няма да си простя обаче как ме "изработи" плешивия чичо с обецата, който ми продаде два кухненски робота "Vital center" Crossing Arms

# 42
  • Мнения: 14 654
Най- често се хващам на клопките с подаръка. Примерно дамски превръзки с подарък пластмасова кутийка или препарат за миене на съдове с няколко грама повече.

# 43
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Влияят ми рекламите, разбира се.
Обичам да си купувам безалкохолното газирано с идея, а не с въздух под налягане.
Образно казано, ако ме разбирате.

# 44
  • Мнения: 2 759
                      Вече не ми пречат. Но има неща, по които съм вече зарибена и без които не мога  ooooh!. А искам!

Общи условия

Активация на акаунт