Кога детето се "изнесе" от леглото ви?

  • 4 723
  • 131
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 984
Спинкаме на отделни кревати, обаче посред нощите като се разплаче и като стане в кошарката и започне на приревава по-продължително от 2 минути, я взимаме помежду нас.

# 31
  • Мнения: 5 370
Ох, отдавна не бях се включвала в подобна темичка, ама , така като гледам, доста сме феновете на "взаимното спане". Mr. Green
У дома номерът е, че Станислав желае да спи твърдо с баща си. Двамата заедно на спалнята, аз-в другата стая. Даже съм си обзавела там "резервно" легло. Laughing
Колкото до преченето-не ни пречи на нищо, защото през седмицата спи и у баба си. Така че време и възможности-за всичко.

# 32
  • Мнения: 480
Уж всеки си знае леглото, но от няколко месеца проявява желание да заспива при нас, след което го местим. Или пък се буди посред нощ, може би сънува нещо и иска да го взема при нас. Още не спи в легло без решетка. Но една вечер се прибирам от работа, той опнат на спалнята, ми казва "мамо, аз тука ще спинкам". А татко му го бил сложил в кошарата - прескочил си човекът и легнал на моята половинка  Laughing
Не ми пречи, освен в случаите, когато ми раздава къчове в ребрата или юмруци в лицето.
Искам завинаги да си остане такъв мъничък, нежен...но не би.

# 33
  • Мнения: 5 362
Не спи точно в нашето легло,но нейната кошара е опряна плътно до спалнята,така че може да се каже,че спим заедно всички Crazy След 1г.и 2-3 месеца започнахме с преспиване и спане една до друга,до тогава си заспиваше сама в леглото и стаята.Когато се откаже сама-тогава!На мен не ми пречи,даже ми е хубаво да си я гушкам Peace

# 34
  • Мнения: 863

А тя се е научила на тържественото изречение "мамо, за мен ще бъде чест и удоволствие да спиш при мен тази вечер"  hahaha
Анде,дъщеря ти е голям образ   bouquet
Ние все още си спим заедно,приятно ни е и на тримата,леглото е достатъчно голямо,за да не си пречим, все пак се надявам,че  като му направим стаята  и като се преместим окон4ателно,ще прояви някакъв интерес към това да спи в отделно легло...Все пак ще е на около 3 и половина... Whistling

# 35
  • Мнения: 46 543
Не са се "нанасяли", че да се "изнасят" ...
Абсолютно съм за  Peace

Добре де, дайте някакъв съвет, защото още не сме се "изнесли" напълно. Какво правите, примерно в 5 ч. детето идва и ляга при нас, нося я обратно, след 15 мин., пак е при нас и така до 8 ч. сутринта, всеки ден, а после кой ще ходи на работа  ooooh! как ги "вързахте" в леглата или те просто не стават newsm78

# 36
  • София
  • Мнения: 62 595
Нашите спяха в една стая с нас. Мисля, че това беше основното предимство и за двете страни - хем бяхме заедно в една стая, хем всеки си спеше в леглото. После сами поискаха да се преместят в своя стая, защото ги хвана собственическото осъзнаване на територията, а и се усетиха, че като са двама им е по-добре.

# 37
  • Мнения: 5 370
Никол, доколкото те познавам тебе-и малката-това, дето го мислиш, няма да се получи. Mr. Green
По-скоро го остави, хайванчето, да дойде при вас.....така и вие сън, и тя-спокойна.
Има си деца и деца-аз знам за такива, дето са отделени от родителите си още от най-крехки месеци. На 6 и 7 години определено няма да иска да спи с тебе и тати.
Апропо, Станислав спря да се буди като по магия нощем, след като почнаха да се приспиват-а после и да заспиват-с баща си.

# 38
  • Мнения: 46 543
...
Има си деца и деца-аз знам за такива, дето са отделени от родителите си още от най-крехки месеци ...

А! Ето заради това ме е яд  Tired заспиваше си и си спеше сама от малка, даже не можеше да заспи, ако има човек в стаята  Crazy все се надявах, че като 2 г. е спала самостоятелно, няма да й идват дивотии в главицата, но вече мога да кажа със сигурност, че ранното отделяне не е гаранция за нищо  Confused

RadostinaHZ, ясно, в една стая и тя не става, но няма как да спим в една  Tired

# 39
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Никога не съм ги пускала да се "нанасят".

   PeaceИ при нас е така,всеки си знае леглото и си спи в него.Никога не са спали в нашето легло,не знаят какво е това.Аз съм на принципа,че по-добре да не свикват ,вместо после да си бия главата как да ги отучвам.

# 40
  • София
  • Мнения: 62 595
като малки децата са като животинчета - усещането на дишането на възрастните ги успокоява, също и да имат усещането, че не са сами. Да не забравяме, че допреди 50-100 години цялата фамилия е спяла в една стая. Не може за няколко десетилетия да пренебрегнем и обърнем хилядолетия еволюция. Ние продължаваме да сме стадни животни и имаме нужда от физическата и емоционална близост на членовете на семейството си.
Ако имате макар и малка възможност, нанесете децата при вас (двойни легла вече има).

# 41
  • Мнения: 5 370
като малки децата са като животинчета - усещането на дишането на възрастните ги успокоява, също и да имат усещането, че не са сами. Да не забравяме, че допреди 50-100 години цялата фамилия е спяла в една стая. Не може за няколко десетилетия да пренебрегнем и обърнем хилядолетия еволюция. Ние продължаваме да сме стадни животни и имаме нужда от физическата и емоционална близост на членовете на семейството си.
Ако имате макар и малка възможност, нанесете децата при вас (двойни легла вече има).
Е те това е !!!!!!  bouquet
Моята свекърва , която е отгледала двама мъжаги по и над 190, е имала следната философия преди 40 години-"детето те води". В далечната вече 68-69 година е кърмила на поискване, с бебето в леглото по цял ден. После са спали съвместно докъм 4 годинки някъде. Е , не му се е отразило зле на мъжа ми, наред си е.

# 42
  • Мнения: 863
Моята свекърва , която е отгледала двама мъжаги по и над 190, е имала следната философия преди 40 години-"детето те води". В далечната вече 68-69 година е кърмила на поискване, с бебето в леглото по цял ден. После са спали съвместно докъм 4 годинки някъде.

Браво на твоето свеки,тя много напредничави идеи е имала за времето си.за разлика от повечето свекърви  Crossing Arms

# 43
  • Мнения: 5 370
Моята свекърва , която е отгледала двама мъжаги по и над 190, е имала следната философия преди 40 години-"детето те води". В далечната вече 68-69 година е кърмила на поискване, с бебето в леглото по цял ден. После са спали съвместно докъм 4 годинки някъде.

Браво на твоето свеки,тя много напредничави идеи е имала за времето си.за разлика от повечето свекърви  Crossing Arms
А ако добавя, че единия го е кърмила докъм годинка и половина-ептен че паднеш. Mr. Green Между другото, казвала ми е, че е имала много добър педиатър......може би и тогага е имало златни зрънца.
Сгеа, като се завайкам, че Стани барабани спи с нас, тя само ми казва-"е, какъв ти е проблема, нали го вземам у дома и вие си оставате и сами"? Mr. Green
Абе готина е, искам да приличам един ден на нея.

# 44
  • Мнения: 1 561
Моята е на 3 и 3 месеца и от 2 г спи в нейната си стая без проблем.напоследък отвреме на време заспиваше при нас, след което я местим пакв нейната кошара, но винаги държим да спи там и да не свиква принас.
Ако е разстроена или по друга причина сме и позволявали да прекара ноща при нас, но много рита и ние все едно не спим през тези нощи.
В стаята и има и нормално единично легло, понякога иска и там да заспива и през ноща е идвала, но това е адски приятно- да чуеш едни малки крачета да се вмъкват в стаята и да се качат при нас.

Затова незнам как ще бъде след като махнем решетките, не случайно още е с тях. Спокойствието за нас е голямо, още повече , че и тя ги приема все още.Peace

Общи условия

Активация на акаунт