Кога свършват коликите - номинации за майче-карък

  • 5 496
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 262
Коликите започнаха около 10-я ден. Как само се мъчеше милата...тя плаче и аз със нея. По цял ден бяхме навън, защото вкъщи не се издържаше. Около нас бебета спят блажено, а моята девойка се дере с всичка сила #Crazy. Не искам да си спомням за този период...При нас свършиха  на 50я ден. точно на именния ден на баща й. беше голям ужас-двете баби,баща й и аз се изреждахме този ден да е друсаме ,да готвим и да посрещаме гости. #Crazy Laughing цял ден ицяла нощ продължи това,като спеше по 25мин. на другия ден у нас цареше оглушителна тишина.  след това много пъти съм скачала  в просъница за да видя дали диша, така бях свикнала да хленчи непрекъснато.

# 16
  • Мнения: 630
При нас започнаха от изписването  -на 8 ден и продължиха точно 2 месеца и 8 дни. Бяха ужасяващи. Малката пищеше от болка по цял ден от сутрин до вечер и спеше по 15 минути. Нищо не помагаше, но изведнъж просто спряха и тогава сякаш имах вече друго бебе -спокойно, усмихнато и спеше вече нормално.

# 17
  • Мнения: 46 511
Така и не се появиха коликите при Яна Mr. Green


И София не е имала тази екстра  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 105
На синът ми коликите за щастие продължиха 4 месеца. Както виждам има и по-страшни случаи от нашия...

# 19
  • София
  • Мнения: 3 249
Коликите на дъщеря ми започнаха сравнително късно - на 3 седмици. Вече си мислех, че няма да има. Mr. Green

Свършиха точно 3 месеца по-късно. Много я облекчаваха капките Бебинос, но и не е имала сериозни "кризи". Имаше няколко безсънни ревливи вечери, но като цяло беше леко положението.

Трудното дойде след това. Simple Smile

# 20
  • Мнения: 2 960
започват около десетия ден ....при нас започнаха  тогава, пикът им беше около 40 ден ,постепенно затихнаха около 60-тия ден ....значи края на втория началото на третия месец. В писаните мед.нформации за коликите пише ,че по принцип са най много до края на третия месец ,с пик около 40 ден.......има разбира се истории разни.....на нас ни помогнаха  капките инфакол

# 21
  • София
  • Мнения: 2 658
от 10-тия ден до средата на 3-тия месец. Като не се повлияваше от абсолютно нищо, независимо от кой край на Европа беше донесено. Много гадно беше, че започваха 2-3 мин след като започваше да суче и нито се наяждаше, нито заспиваше.... Абе ужас, пред тях зъбите бледнеят. Stop

# 22
  • София
  • Мнения: 1 735
Кошмар,който продължи от средата на 2 месец до края на 3.Рев,дране,писъци до 15-18 часа на денонощие.Измъчихме се всички. Sad

# 23
  • Мнения: 9 973
до средата на 3  мес. Peace

# 24
  • Мнения: 667
При каката не се появиха колики, доста време живях в неведение какво е колики. Но при малкия бяха силни, придружени с много рев от 1-ия месец до началото на 5-ия.

# 25
  • Мнения: 817
От 5-тия ден до към 4-тия месец.

# 26
  • Мнения: 1 264
Отминаха след 3-тия месец.

# 27
  • Мнения: 7 723
При голямата ми дъщеря коликите й започнаха по рождение ooooh!
По- точно, веднага, след като й мина сънения период,
по време на жълтеницата Crazy
Първо бяха след обе, после- вечер, после- сутрин,
а на края- денонощно! ooooh!
Изпила е индустриални количества СААБ- СИМПЛЕКС,
миксове от копър и анасон.....и т.н..... ooooh!
Всъщност, не знам точно до кога й продължиха,
защото после кошмара се сля с зъбоникненето,
след това- с кризата около двете години...
детската градина и така.....до днес!  ooooh!
Наближава пуберитета, все пак! Close

п.п- при малката всичко се компенсира.
Нямаше никакви колики.... Grinning

# 28
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
при моето момиченце започнаха от 10ден и продължиха до 8месец беше денонощен кошмар.Но пък след това детето стана много спокойно,като изклучим моменти ако е нещо болничка.

# 29
  • София
  • Мнения: 170
  Коликите на Никола започнаха на 11 ден и продължиха до 3 месец. Искрено завиждам на майките, чиито бебета нямат. Като се почнеше от след обед, цяла вечер и нощем- нямаше спирка. По градинките умирах от ужас -непрекъснато ревеше, аз го нося на ръце и бутам количката- направо не знаех какво да правя. smile3511
  Еспумизан, Саб Симплекс, чайчета, какво ли не пи това дете и никакъв ефект. Сешоара помагаше- заспиваше с него. Измъчихме се всички- баща ми непрекъснато настояваше да викаме доктор, че това не е нормално. Аз не съм имала колики и той се побъркваше от притеснение за внука.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт