Как създавате уют в семейството?

  • 2 416
  • 24
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 28
Нека поговорим малко как създавате уют в семейството.Дайте идеи за интериор в хола и във всекидневната.

# 1
  • Мнения: 460
ами аз например,моя съпруг като е втора смяна /до 21,20/ на масата храната освен нея задълж. и букетче!
друг път например пък зветвам малки лампички иии изобщо все такива неща!!
например като има празник-/коледата/ там съм в стихията си!!просто с такъв интусиазъм украсявам подреждам!!! Laughing
изобщо обичам да си създавам в дома си уют!! Grinning Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 385
Ето една тема която е наистина за семейството и няма кой два реда да напише.
По темата : Аз обичам в къщи да е подредено и уютно,наистина домът ми да е моята крепост. Обичам да има свежи цветя, свещи,е такива работи и задължително чисто и подредено. Да седнем всички заедно на вечеря и да разкажем как е минал деня. Най-обикновени неща.

# 3
  • Мнения: 172
Обичам около мен да е чисто и подредено. Уют създават текстилът, осветлението, аксесоарите.
Обожавам вечер, когато се прибере мъжът ми от работа да се прегърнем с чаша вино и да си говорим, говорим, говорим, и други неща  Blush

# 4
  • Мнения: 611
За уют не знам, аз по принцип не си падам много по цветя и свещи Sick, но обичам вечер когато седнем на масата, а малката обикаля и играе около нас,да си споделяме кой как е прекарал деня,как е било на работа , да си кажем нещо забавно, да обсъдим малко хората Embarassed и така.Това е моята представа за дом. уют Peace

# 5
  • Мнения: 14
Ето една тема която е наистина за семейството и няма кой два реда да напише.
По темата : Аз обичам в къщи да е подредено и уютно,наистина домът ми да е моята крепост. Обичам да има свежи цветя, свещи,е такива работи и задължително чисто и подредено. Да седнем всички заедно на вечеря и да разкажем как е минал деня. Най-обикновени неща.

newsm10
В подреждането на всекидневната /и не само/ и аранжирането включвам децата-много се радват, че и те са помогнали за създаването на уюта и дома.

# 6
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Ето една тема която е наистина за семейството и няма кой два реда да напише.
По темата : Аз обичам в къщи да е подредено и уютно,наистина домът ми да е моята крепост. Обичам да има свежи цветя, свещи,е такива работи и задължително чисто и подредено. Да седнем всички заедно на вечеря и да разкажем как е минал деня. Най-обикновени неща.
...........Все едно аз съм го казала  Hug  bouquet

# 7
  • Мнения: 103
ние пък във всекидневната имаме камина и вечер, особено сега през зимата, на приглушена светлина (имаме свод със спотове над масата), си седим и си говорим - може и глупости ..., просто ей така и си гледаме огъня - много е яко и релаксиращо. Е, малката все ни прекъсва с несвършващите си въпроси, но то това си е част от очарованието на вечерта.  Hug

# 8
Чистичко, подредено, домашни манджички, усмивки още от вратата. Само телевизорът разваля семейната идилия. За да му е уютно на човек, трябва да намери бягство у дома от проблемите си извън него. Свещи и цветя не помагат. Помага само доброто отношение и настроение. И ... телевизорът през балкона Twisted Evil

# 9
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Обичам около мен да е чисто и подредено. Уют създават текстилът, осветлението, аксесоарите.
Обожавам вечер, когато се прибере мъжът ми от работа да се прегърнем с чаша вино и да си говорим, говорим, говорим, и други неща  Blush
Прочела си ми мислите!  Wink
Самата подредба у дома ми е много уютна. Дискретно осветление, тапети (фешън, не социалистически), свещи, ненатрапчиви меки килими, красиви и семпли пердета и завеси.
Вечер слагаме бебешкия да спи в 8:30 и си сипваме вино. Понякога и ракийка. Правим всичко заедно, не търча само аз да домакинствам.
Но това е нашата представа за уют, а хора разни..

# 10
  • Мнения: 460
ей,чак де се размечтае човек!мн.обичам такива теми!!! Heart Eyes Hug
аз вече написах ,но мога да се присъеденя към вас!! Hug

# 11
  • Мнения: 985
Усещането за уют е като усещането за щастие. При всеки е различно.

# 12
  • Мнения: 6 167
Ами до голяма степен от самосебе си става.
Доста сме съвместими с мъжа ми и се чувстваме уютно, като семейство и извън къщи.
Свещи не палим, червено вино също не пием ритуално за целта.
Като интериор мисля, че къщата ни е все по-топла и уютна. Бяло имаме доста.

 

# 13
  • Мнения: 385
Най уютно е когато човека до теб е истинския иначе трудно можеш да създадеш приятна обстановка. За жалост често пъти не е така.
За да ти е уютно понякога е достатъчно да се прибереш вкъщи на топличко и да поиграеш или поговориш с детето си,когато по горе написаното не се случва.

# 14
  • Мнения: 192
Камината от предния ми дом ми липсва определено... В следващия пак ще има!
Иначе най обичам да гледам снега как вали на парцали в градината, децата щъкат и се въргалят по пода, коледната украса проблясва в стъклата, червено вино, ей такива неща...

# 15
  • Мнения: 985
Замислих се и се оказа, че за мен уютът в семейството е свързан с някакъв аромат. И понеже идва Коледа, да споделя един ефектен ароматизатор, който правих миналата година. Вземате един портокал и го набождате с карамфилови зрънцa. Стои ефектно като украса на масата и мирише разкошно.



Идеята взех от тук

# 16
  • Мнения: 28
Мммммммммм,прекрасна идея!

# 17
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 700
Портокала колко време може да издържи така и колко време ще мирише? Става ли подобно нещо и с лимон?

# 18
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 700
.............
И ... телевизорът през балкона Twisted Evil

А с Инернета какво правим ?
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 19
  • Мнения: 985
Портокала колко време може да издържи така и колко време ще мирише? Става ли подобно нещо и с лимон?
Около десетина дена изкара моя портокал. Не виждам причина да не стане и с лимон.

# 20
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 700
Мерси, ще се пробва Peace

# 21
# 22
  • Мнения: 14 654
Уютът не е подредба, а усещане. Всеки дом си има енергия и ако тя не ми допадне, колкото и красиво да е подредено няма да ми стане уютно. Моят дом е уютен за мен, а най- уютно ми е при баба ми, където всичко е така, както си е било и преди 40 години.

# 23
  • Мнения: 139
Още не съм си подредила дома както ми се иска  Cry
Мноооооооооооого бавно става.
Трябва да се къртят стени, да се мести кухнята,
да се мести детската, да се мести спалнята...
И всичко е още само на планове...
За това и още не купувам "уютните" аксесоари,
като пердетата (които искам), килимите (които искам),
мебелите (които искам), настолни лампи, огромни вази, статуетки, картини и т.н.
Но, въпреки това, обичаме да се прибираме в къщи,
бързаме да се приберем и обожаваме да си стоим у дома.
Явно уюта е нещо, което витае във въздуха.

# 24
  • Мнения: 1 568
Уютът не е подредба, а усещане. Всеки дом си има енергия и ако тя не ми допадне, колкото и красиво да е подредено няма да ми стане уютно. Моят дом е уютен за мен, а най- уютно ми е при баба ми, където всичко е така, както си е било и преди 40 години.


И моето мнение е такова! Peace

Общи условия

Активация на акаунт