А какво ще кажете да поговорим за коли?

  • 11 550
  • 123
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 738
В момента карам Хюндай...лилав...много го обичам... Mr. Green
Искам обаче една А5-ица S-line ако е възможно... Whistling Ако е джип- Range Rover да е...

# 61
  • Мнения: 5 401
Семейната ни кола е скромен Сеат Ибиза, а любимата ми е Роувър, която евентуално никога не ще притежавам.

# 62
  • София
  • Мнения: 1 826
Любимата ми е тази, която получих от съпругът ми за миналия ми рожден ден - заради жеста, любовта, желанието му да ми достави радост с кола, която беше над финансовите ни възможности. Не бих я сменила за никоя друга.

Бомбе, и моят мъж се е заплеснал по тази Тойота напоследък. Внушителна е, идеална за софийските улици.

# 63
  • Мнения: 10 758
Внушителна е, идеална за софийските улици.
Нали LaughingМели наред Joy

# 64
  • Мнения: 215
В момента, казват, японските били много качествени, така че реших, ако е нова да е японска. Чакам до края на седмицата да си я взема  newsm68

Каква марка е?

# 65
  • Мнения: 1 193
Ние сме с две японски, моята Honda civic, на мъжа - Mazda xedos. Е, ми, ЖЕЛЕЗНИ  Peace
Моя е голям фен на японските ( имал е поне 9 хонди  Grinning).

# 66
  • София
  • Мнения: 550
Любимата ми марка е BMW, друго не искам да карам. Причините няма смисъл да ги изброявам, всеки, който е карал тази марка ще ме разбере. По тази причина имам и карам BMW 318is coupe, 1995.

# 67
  • Мнения: 80
 Hugза тази кола съм готова на всичко........... txtloves smile3521


сега карам

 Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick,

а неотдавна карах УНИКАЛНА:


Последна редакция: ср, 06 фев 2008, 22:41 от vegas

# 68
  • York
  • Мнения: 826
Аз карам Punto, но нали е служебно не се оплаквам  Laughing Вози ме, винаги има бензин и майстор на разположение  Laughing
А иначе ако говоря за любими: Saab 900 и mini cooper  Laughing

# 69
  • Мнения: 606
Най-хубавата кола е червената!

# 70
  • Мнения: 183
Коя е любимата ви марка кола?Имате ли собствена?Ако нямате,какво ще направите да си купите?Сайтове и линкове за коли.
имам фиат Пунто-но е сиво
а бих искала след време да имам ,но и Q7 няма да откажа Mr. Green

# 71
  • Мнения: 10 758
Най-хубавата кола е червената!
кърмъзъ Mr. Green

абе меркат ми се едни жълтички Ефджейчета из София.Хващат око, ама само на цвят.Иначе отвътре са отврат.И с тия малки стъкла, кат бронирани ми стоят.ама па чистачките са 3 отпред JoyИ задните врати се отварят на обратно Joy

# 72
  • Мнения: 606
Много ме кефят едни джипове - Тойота, дето мязат на малък Хамър. Наскоро се навъдиха. Боботят многолитрово и много яко им се отварят задните врати - назад и надолу.

# 73
  • Мнения: 17 546
Аз ще чета само.

Последна редакция: чт, 07 фев 2008, 22:42 от Балу

# 74
  • Мнения: 10 758
Много ме кефят едни джипове - Тойота, дето мязат на малък Хамър. Наскоро се навъдиха. Боботят многолитрово и много яко им се отварят задните врати - назад и надолу.
Е точно за тях говоря бе Mr. Green
Fj cruiser  Peace

Общи условия

Активация на акаунт