РУСЕнки се стягат за благотворителен базар 2

  • 18 791
  • 612
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 772
Днес питах директорката и сега чакам само да кажете как да взема плаката.

# 16
  • Мнения: 1 287
Днес питах директорката и сега чакам само да кажете как да взема плаката.

У мен няма вече нито един плакат.Ей,забравих да отделя за павилиончето плакати! dohДжаста,у теб останаха ли?Дидката,всичките ли плакати раздаде и ти?

Духче,да плетивата няма да опаковаме,за да се виждат,мерят и т.н.

Последна редакция: чт, 06 дек 2007, 21:52 от kabzimalka

# 17
  • Русе
  • Мнения: 111
Момичета, днес се справихте просто ЧУДЕСНО!!! Гледах записа от снимките  - ВЕЛИКОЛЕПНИ сте... толкова лъчезарни, умни и хубави - само дето от 50 минути запис ще мога да покажа само 6 мин. - толкова ми е позволено, уви Sad Няма да ми се сърдите много, но просто се налага да ви поорежа малко интервютата....Сега започвам да пиша текста към репортажа. Дано музата ме осени, както вас фантазията да направите толкова красиви неща и да подарите щастие на децата - сираци!  newsm51

# 18
  • Мнения: 1 287
Петя,ние ти благодарим за търпението ти,за това,че ни предразположи и за това,че ни изчисти кочината,дето я оставиха дечицата ни! newsm51

# 19
  • Мнения: 1 523
У мен има 3 плаката,мислех 1 за кварталния магазин и 2 за Деб.Как да направим?Да дам на Деб 2,а другия за къщичката,а?

# 20
  • Русе
  • Мнения: 611
Петя, и аз ти благодаря за гостоприемството и за всичко което правиш за  каузата  bouquet
Kabzi, като се чудим какво да правим с тези парички за разпечатаме още малко плакати а?Освен това за базара ще трябва да купим доста чантички и етикетчета за цени, можем да вземем и едно стекче с пликчета за картички, май има доста картички за опаковане.

# 21
  • Русе
  • Мнения: 1 193
В мен има 5-6 плаката...споко,има за къщичката Mr. Green

Найлонови чантички за покупките ще взема аз.Три пакета различни големини мисля,че ще са достатъчни.
Кабзи не пипай шапката,супер е така,а на живо е още по!направи по-големички,че за главунчовци като Иси да стават Grinning
  Лора,браво ...ще те препоръчам на следващите избори за разпространение на плакати Mr. GreenДа ти е жив и здрав именника  bouquet
 
5ia ,радвам се че записа е добър,жалко че ще е кратък,но се надявам да направи добро впечатление на зрителите.
 
  Та как да разпределим останалите плакати newsm78
Два за къщурката...и още 4бр-за кого по напред?Сонка,в Империал дали ще се съгласят да лепнете един,или в трета поликлиника?
  Един трябва да остане за университета!

# 22
  • Русе
  • Мнения: 111
Момичета, карате ме да се чувствам неудобно Embarassed Това е най-малкото, което мога да направя за каузата. И изобщо нито за миг не сте ме притеснили, с каквото и да било. Радвам се, че ви познавам - наистина сте чудесни жени и ви се възхищавам искрено...

Деси, колегите ми са оставили по един плакат в ДМСГ и в "Райна Гатева". Аз ще сложа един в телевизията и ще ми останат два плаката. Ще ти ги донеса на пресконференцията на 14 декември, за да ги сложите на павилиона.

Обаче една критика - има правописни грешки на плаката - хвана ме яд, че не го видях преди да го разпечатате... Да се надяваме, че хората ще се трогнат от инициативата и няма да са твърде претенциозни към написаното.
Тъй - чакам файла за флаерите. Ако трябва аз да мина да го взема. Ще съм свободна тази събота и неделя. Само кажете у кого е.

# 23
  • Мнения: 845
Ей, супер!!! Радвам се, че е станал страхотен записа Crazy Ами то с печени мама как да е  Wink И аз си мислех тези дни за чантички но Луси ме изпревари Simple Smile
За трета поликниника не знам дали ще е удачно  newsm78 ама вие кажете все пак  Hug  Май супера в Изтока има по-голямо текучество на хора.

# 24
  • Русе
  • Мнения: 1 193
eti_31 ,...като знаеш колко съм на ти с вашите квартали-Родина и Здравец...за тия обекти се сетих.Щом Петя ще задържи двата за къщичката,да ви донеса два на вас,а вие да измислите най-добрия вариант.

  Имам стикери в ярки цветове,които можем да ползваме за цени и надписи.На самите артикули нали ще има от тези,които ни пратиха?

# 25
  • Мнения: 946
Давайте плакатите,че нашия квартал остана без  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 706
А за мен обещания плакат остава ли?

# 27
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Ще ти дам,но как? newsm78

# 28
  • Мнения: 2 270
Момичета, карате ме да се чувствам неудобно Embarassed Това е най-малкото, което мога да направя за каузата. И изобщо нито за миг не сте ме притеснили, с каквото и да било. Радвам се, че ви познавам - наистина сте чудесни жени и ви се възхищавам искрено...

Деси, колегите ми са оставили по един плакат в ДМСГ и в "Райна Гатева". Аз ще сложа един в телевизията и ще ми останат два плаката. Ще ти ги донеса на пресконференцията на 14 декември, за да ги сложите на павилиона.

Обаче една критика - има правописни грешки на плаката - хвана ме яд, че не го видях преди да го разпечатате... Да се надяваме, че хората ще се трогнат от инициативата и няма да са твърде претенциозни към написаното.
Тъй - чакам файла за флаерите. Ако трябва аз да мина да го взема. Ще съм свободна тази събота и неделя. Само кажете у кого е.
Къде е тази правописна грешка,че не мога да включа

# 29
  • Мнения: 3 248
Момичета, моля да ми изпратите на ЛС кратък и приблизителен списък с нещата, които имате в повече и тези, които няма да ви достигнат за базара. Предварително ви благодаря! Hug

Общи условия

Активация на акаунт