ПРЕЖДЕВРЕМЕННО РАЖДАНЕ И ПОСЛЕДСТВИЯТА ОТ ТОВА

  • 19 567
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 966
 Praynig стискам силно палци за малкото бебенце!

# 16
  • Враца
  • Мнения: 871
Здравейте.Днес бях дневна и не знаех ,че ще го дават този репортаж...дали има линк някъде ,много ми се иска да си видя гарванчето...  PraynigДано го повторят сега в 22,00 в новините..

# 17
  • Мнения: 12
здравейте приятелки!
наричам ви така защото така ви чувствам!
имам много добри новини успях да се чуя с приятелката ми.след три месеца мъки и това дали си на земята или в ада все пак малкото човече вдъхна сили и живее.
след тежка операция са му поставили клапа,не разбрах точно защо на главичката.вече е 3 килограма и вчера са ги изписали от болницата.
по желание на приятелката ми и нейния съпруг сега детето ще бъде настанено в частна клиника за да остане под наблюдение още няколко месеца.
не смея да благодаря на Бога и още да се отпусна.все си мисля да не стане нещо изневиделица.явно така ще живеем с постоянно притеснение.ще му треперим на това дете.но нека Бог го пази и дава здраве.щастлива съм.разберете.щастлива,че най-после ще има за какво моята приятелка да не спи нощем защото бебенце ще плаче ще иска грижи,но това е щастието на родител,а не на човек,който не знае какво е да чакаш нечаканото.
приемете споделеното от мен от сърце.дано и на вас ви вдъхна надежда.моля се Бог да помогне на всички дечица на този свят и пази и моето Ангелче!

# 18
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
браво
само хубави новини от тук насетне
дано скоро си бъде у дома

# 19
  • Мнения: 495
Това са чудесни новини.Щом мьничето е успяло да се пребори,занапред вече няма да е толкова  страшно.За сьжаление има много деца родени като това бебенце.Дано всичко лошо да е минало вече и родителите да се успокоят ,за да могат да се грижат за детето си.Поради ранното раждане и крьвоизливите явно е имало сериозно усложнение.Щом е поставена клапа,значи се е родило с хидроцефалия.Тя е вследствие от тежкото и ранно раждане.Добре,че навреме са реагирали лекарите.Оттук нататьк  пожелавам на теб и родителите положителни мисли .

# 20
  • Мнения: 4 414
чудесни новини!
дано потръгнат нещата вече. ще има много грижи и много работа, но важното сега е,ч е детенцето се е преборило и е добре Hug

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Много се радвам на хубавите новини!
А защо искат да го настанят в частна клиника? Щом са го изписали значи е добре. Бебчето има нужда от много любов и гушкане сега, за да напредва психически и физически.

# 22
А какви последствия ще има, ако жената предизвика раждането в 39-40 седмица?

# 23
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
А какви последствия ще има, ако жената предизвика раждането в 39-40 седмица?

 Shocked Тук не зная да пишат лекари.

# 24
  • Мнения: 1 234
А какви последствия ще има, ако жената предизвика раждането в 39-40 седмица?
По принцип в тия срокове на бременността се раждат доносените бебчета, какви последствия да има  newsm78

# 25
  • Мнения: 3 698

А какви последствия ще има, ако жената предизвика раждането в 39-40 седмица?
По принцип в тия срокове на бременността се раждат доносените бебчета, какви последствия да има  newsm78
Така е.
Нормално бременността има продължителност от 37 до 42 седмици.
Раждане преди 37 седмица се счита за преждевременно, а роденото дете за недоносено.

# 26
  • варна
  • Мнения: 1 395
 Според мен женатга не бива да предизвиква за забавление сама раждането си, интересен е и начина ,по който би го направила?
 Ако е в 39 седмица, тъй или иначе до дни ще роди.

Общи условия

Активация на акаунт