Кана Брита от къде?

  • 8 168
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 97
Нашата е от Пикадили, преди 2 седмици я купихме.
Много съм доволна  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 60
и при мен се случи да видя парченце от  филтъра във вече филтрираната вода, но се оказа, че вината си е била моя!

Задължително измивайте външно новите филтри  преди да ги поставите в каната, след което както е описано на етикета 3 пъти филтрирайте вода и я изхвърлете, за да може всички прашинки полепнали по филтъра отвън да се изхвърлят и филтъра да се навлажни.

Забелязвал съм също  мои познати, които бяха ползвали каната 1-2 години без да я измият нито веднъж. Познайте дали тяхната вода беше чиста Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729

Забелязвал съм също  мои познати, които бяха ползвали каната 1-2 години без да я измият нито веднъж. Познайте дали тяхната вода беше чиста Simple SmileSimple SmileSimple Smile
Е тва не може да бъде, те черни ще станат тия кани.

При нас има разлика във вкуса на водата. За готвене нямам навика да я ползвам обаче.

# 18
  • Мнения: 60

Забелязвал съм също  мои познати, които бяха ползвали каната 1-2 години без да я измият нито веднъж. Познайте дали тяхната вода беше чиста Simple SmileSimple SmileSimple Smile
Е тва не може да бъде, те черни ще станат тия кани.

При нас има разлика във вкуса на водата. За готвене нямам навика да я ползвам обаче.


Ами какво да се прави - студенти .   hahaha

# 19
  • Мнения: 250
100% в Метро, моята е от там .

# 20
  • Мнения: 7 821
Купих вчера от Била, за 37 лв. Отделно филтрите са по 11лв.

# 21
  • Мнения: 455
И един въпрос от лаик - какво точно филтрира тази кана? Премахва хлориране, флуориране, ако има разни микроогранизми? Пише ли нещо на етикета? Освен активен въглен какво още е активната съставка? Някакви смоли???

# 22
  • Мнения: 5 597
Активен въглен,йонообменна смола,разни механични филтри (ако не се лъжа)....Премахва и котления камък

Общи условия

Активация на акаунт