Въпрос към бившите блондинки

  • 1 987
  • 32
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 18
Здравейте!Искам да попитам бившите блондинки колко боядисвания ви бяха необходими за да се върнете към отбора на брюнетките. Аз от 2 години съм руса,но нещо взе да ми омръзва и напоследък обмислям идеята за малко промяна. Избива ли русия цвят? На фризьор ще ида да ме боядисат, няма да експериментирам сама. Много ви благодаря   bouquet и лек ден ви желая  Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 1 181
да се запиша, защото и мен ме вълнува този въпрос  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 170
Аз след 6 г. блондинка реших , че ми трябва промяна и се боядисах черна .Бързо ми омръзна и сега съм пак руса , но не толкова светло колкото преди , ами медно .След първото боядисване в черно започна след няколко измивания да ми сивее косата и се наложи да я боядисам 2 пъти за един месец , иначе бях като блатна вещица  hahaha

# 3
  • София
  • Мнения: 5 289
1 само,взех синьо-черно и готово. Laughing

# 4
  • Мнения: 1 800
Ами аз по принцип съм тъмнокестенява - след година и нещо руса - реших да се върна към естествения си цвят - трудно стана - първо незнам защо реших да съм леко червена: тъмен махагон - измиваше се и си стоях доста рижава, после след няколко месеца се оправи работата! Simple Smile

# 5
  • Мнения: 205
Тъй като аз реших да съм тъмно кафява, а не черна, на места русото продължаваше да изскача и след 4-5 боядисвания. Но аз се правих в домашни условия, предполагам, че при фризьор ще е друго. Казвам продължаваШЕ, защото вече спрях изобщо да се боядисвам.

# 6
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
А пък аз я изтраях да израсте моята  3-4см и се подстригах късо Hug Всички казват ,че съм  много секси! Mr. Green-

# 7
  • Мнения: 880
Едно.Боядисах се с Кастинг-беше много готин червен цвя.Виж сега ми е доста по-трудно от червена да стана тъмнокафява,все има оттенъци,а доста пъти я боядисвах.

# 8
  • Мнения: 6 243
Зависи с какво ще се боядисаш след русото. Червеното е най-устойчиво. Била съм и светло кестенява след русото - проблемът е, че пада боята и цветът изсветлява. С черно не съм пробвала, но щом Карчева казва, че го е правила, явно е така. Иначе имам позната, която направи руси кичури на черна коса, после ги боядиса, но боята падаше след две-три измивания и стояха сиви.

При изрусяването се нрушава структурата на косъма и по-трудно задържа боя. Ако се спреш на светъл цвят, възможно е да е нетраен, докато ти израсте цялата дължина на русото, но това се компенсира, като се боядисваш малко по-често.

# 9
  • Мнения: 4 053
от раз,
бях 4 години руса, а от 3 дни съм тъмно кестенява

# 10
  • Мнения: 9 093
Тъй като аз реших да съм тъмно кафява, а не черна, на места русото продължаваше да изскача и след 4-5 боядисвания. Но аз се правих в домашни условия, предполагам, че при фризьор ще е друго. Казвам продължаваШЕ, защото вече спрях изобщо да се боядисвам.

И аз така. Убедих се, че трудно ще си докарам естествения цвят с боя върху русото, затова първо минах на кичури, после с тъмно руса боя (светло кестенява по-точно), закрепи се някакъв цвят, но всикчо е въпрос на воля да се издържат няколкото месеца, докато си гледаш косата в корените - расте един цвят, по дължината е друг...свикваш скоро и се уеднаквява всичко Simple Smile
Скъсих си и косата, да намаля боядисаната част, така израсналото личи по-малко.
Много съм доволна от търпението си, не искам да си помислям вече за боядисване.

# 11
  • Мнения: 35 961
1 само,взех синьо-черно и готово. Laughing

абсолютно  bowuu

# 12
  • Мнения: 18
Момичета много ви благодаря за отговорите   bouquet Вече се реших на промянатарно ще я оставя за новата година, преди седмица пак се боядисах руса Rolling Eyes Ще питам и във фризьорския салон да видя и там какво ще кажат. И накрая ще видим какво ще излезе, но определено съм твърдо решена да стана отново брюнетка. Лека и спокойна вечер  Hug

# 13
  • Мнения: 10 758
От раз стана.
Боядисах се червена.

# 14
  • Мнения: 1 186
1 само,взех синьо-черно и готово. Laughing
Тъй като и аз бях доста години руса ще изкажа мнение Mr. Green...по същия начин като КАРЧЕВА, стана и при мен...от един път и хоп черна коса...но сега ще се изсветлявам пак но не до русо ами кестеняво Peace

# 15
  • Мнения: 71
станах тъмно-кафява за  нула време с едно боядисване, даже може да не ходиш на фризъор.година и половина бях руса ,но аз не съм я обезцветявала ако има значение. Grinning

# 16
  • Мнения: 1 941
От близо 2 години съм кафява, след 2-3 години в русо. До ден днешен бих казала, че му бера гайлето на това русо. Понеже съм къдрава и коста ми расте ужасно бавно, някъде по средата на сегашната си коса мисля, че си ми е останало нещо от русото. Все избива да му се невиди. А иначе стреса беше огромен, като смених цвета!

# 17
  • Мнения: 183
на мен ми трябваха няколко боядисвания,за да стана черна Rolling Eyes но при мен избиваше на тъмно кестеняво Wink

# 18
  • Мнения: 1 282
4 години бях руса. Исках промяна. Боядисах се тъмно кестеняво цвят. Не ми е избивало нищо. След няколко месеца кестенява реших, че искам да съм черна и така до днес.

# 19
  • Мнения: 3 211
и аз от раз я направих червена, после пак руса след известно време
друг път направих черни тънки кичури, стана страхотна тъмно пепелява коса
сега пак руса, ама не искам май друго
най-трудно става, ако си имала кичури, те си избиват при всяка боя
Карчева не мога да си я представя друго освен черно, пък камо ли руса, пусни една снимка, че ми стана интересно

# 20
  • Мнения: 3 641
Уф. първият път стана нуаб вжвят , но после се изми и стои като избеляла косата. Още няколко пъти сложих тъмно-кестенява и стана много донре, но и моята си израста отдолу Simple Smile

# 21
  • Мнения: 14
От раз!Реших да съм черна и след час вече бях във фризьорския салон с черна боя  върху косата си .Абсолютно никъде не изби русо даже и след няколко измивания. bowuu

# 22
На мен ми трябваха поне 4-5 боядисвания.

# 23
  • Мнения: 408
Aз бях 4 години руса и накрая ми писна!Сега се потъмних и първия път беше много трудно!3часа стоях с боя, фризьорката 3 пъти ме боядиса,но накрая пак имах русо  отдолу.След 2 седмици пак отидох...след още 2 и сега все  имам!Може би след 3-я път ще стане Peace!Но да ти кажа от моят опит не става лесно!И все пак с търпение знаем , че всичко става! Hug

# 24
  • Мнения: 516
Зависи от косата ти. При някои се получава много лесно. Моята коса е понасяла всякакви гаври с нея. Боядисвала съмя о т черно на русо и после пак на черно без никакви проблеми. Но приятелката ми от руса искаше да стане червена и резултатът беше прекрасна розова коса  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 4 435
3 години се обезцветявах,косата ми после от едно боядисване си стана кафява.

# 26
Едно лято бях русо,направо сиво даже и така до другото лято.От един път и кафява,всичко зависи от косата и добрия фризьор Whistling

# 27
  • Мнения: 250
Едно боядисване и втория месец повтяряне . Grinning

# 28
  • София
  • Мнения: 1 654
От русо на кичури станах тъмно кафява от раз. Мислех си че ще изпитвам носталгия по русото, нищо такова Grinning Сега съм с цвят на натурален шоколад

# 29
  • по света
  • Мнения: 1 587
Аз исках някакъв цвят по близък до моя естествен, а той е светло кестеняв.Започнах от октомври и все светлеят краищата,така че продължавам.

# 30
  • Мнения: 1 234
Бях руса 3 години,от юни месец се направих тъмно кестенява с презумцията да си пускам естествения цвят.От тогава съм се боядисвала още 1 път и русото още не е избило,че да се налага да се боядисвам пак  Wink

# 31
  • Мнения: 18
Здравейте момичета! Heart EyesБлагодаря ви за мненията и споделения опит  Hug Аз най накрая се престраших и от 2 дни вече съм брюнетка. Ето го и резултата:
блондинка: http://www.foto.bg/showphoto.php/photo/137952/cat/500/ppuser/2971
брюнетка: http://www.foto.bg/showphoto.php?photo=137953&nocache=1

# 32
  • Мнения: 1 234
Здравейте момичета! Heart EyesБлагодаря ви за мненията и споделения опит  Hug Аз най накрая се престраших и от 2 дни вече съм брюнетка. Ето го и резултата:
блондинка: http://www.foto.bg/showphoto.php/photo/137952/cat/500/ppuser/2971
брюнетка: http://www.foto.bg/showphoto.php?photo=137953&nocache=1

Много,много по-добре Hug Съвсем друго излъчване имаш-много естествено Flutter
С пожелания за много успехи и късмет с новата визия  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт