Захарни украси за сладки - къде в София?

  • 2 416
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 114
Знаете ли къде в София могат да се намерят украси от рода на захарни пръчици, по-интересни обаче, а не каквито има в Билла и другите такива магазини? Примерно нещо като брокат или ситни златни/сребърни перли или съвсем малки цветни топченца? Искам да ги ползвам за украса на коледни сладки-меденки.

Благодаря предварително на отговорилите ми!   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 722
Чела съм, че в магазина на Кадемлия има разни неща за украса, но не знам дали са точно каквото търсиш. Но там и разфасовките са големи.

# 2
  • София
  • Мнения: 114
А можеш ли да ми кажеш къде се намира точно този магазин и как се казва?  Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 591
В Кауфланд има страхотни неща за украси-всякакви.Както фигурки най-различни,така и топченца,сърчица,буквички и т.н.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 320
Аз във Макс съм купувала точно от сребърни перлички и цветни топченца, които описваш. Но е било само веднъж, твърдички са и са трудни за сдъвкване и се отказах повече да слагам от тях, но инече става много красиво.

# 5
  • София
  • Мнения: 478
В Кауфланд има страхотни неща за украси-всякакви.Както фигурки най-различни,така и топченца,сърчица,буквички и т.н.

днес бях в Кауфланд точно с тази цел и не намерих Cry Имаше само шоколадови пръчици и няколко вида фигурки Sad Забелязах обаче, че бяха на 2 различни места. Да не би да има трето място което ми е убягнало newsm78

# 6
  • Мнения: 46
    Момичета,някъде към средата на женския пазар има магазин за кафе и подправки. Внего има всякакви красоти и шоколадов ковертюр. Ако днес стигна ,ще проверя точния адрес.

# 7
  • Мнения: 2 241
На мен ми бяха казали за едно магазинче на ул. Три уши (до паркинга на КНСБ), но там имаше само 2 вида шарени пръчици (едните по-красиви, като бонбонки, а другите най-обикновени), перли и други красоти нямаше. А и от боите на прах нямаше точно зелена, каквато исках аз, купила съм червена, жълта и синя, ще видя дали ще се получи зелено от последните две. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт