С какво ви промениха вашите мъже?

  • 2 442
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 908
Станах само по-зависима от него,преди се оправях със всичко сама,а сега така свикнах да чакам на него ConfusedС нищо друго-аз го промених с някои работи.

# 46
  • Мнения: 68
от както сме заедно не пуша(5г).променяме се взаимно.а за тортите,зависи от къде се купуват.и се правят така заради някои изисквания на хеи.и не само с тортите е такова положението.ако четете етикетите на продуктите ще видите колко консерванти има,сухи вещества и т.н.по принцип е хубаво и по-здравословно да се яде дом.храна.не на полуфабрикатите. newsm03

# 47
  • Мнения: 53
Важното е мъжът да ти влияе положително!!!
Мен лично в много отношения ме промени съпругът ми. Станах и аз както повечето съфорумки по-спокойна, по-търпелива, по-обичлива. Спрях да търся за всичко "под вола теле".
Разбрах че съм любимата му жена и това ме кара да се чувствам спокойна и да се отдам на красивите неща в живота.
Най-вече мъжът ми ми промени критериите за това, какво една жена да очаква от половинката си - с държанието си към мен много вдигна летвата.

# 48
  • Мнения: 727
Станах само по-зависима от него,преди се оправях със всичко сама,а сега така свикнах да чакам на него ConfusedС нищо друго-аз го промених с някои работи.

и аз така се чуВствам Rolling Eyes

# 49
  • Мнения: 3 376
По-улегнала станах,по-сериозна и много по-отговорна отколкото преди.

# 50
  • Мнения: 417
Хубава темичка и аз да се разпиша, станах по-спокойна, по-уравновесена като че ли...
Пиех пушех , купонясвах здраво....той не пие , не пуши...та така, но като се замисля рядко ми липсва този живот....брей май наистина съм се променила

# 51
Преди бях много спокоен човек.Сега немога да се похваля със същото  newsm78

# 52
Моят пък ме научи да бъда майка 8 години преди да родя Crazyобгрижвайки го и глезейки го.Научи ме да бъда отговорна и пестелива.А да и работлива.

# 53
  • Мнения: 1 817
Спрях да пуша! Станах по-търпелива! Научих се да искам по-висока заплата, когато си сменям работата Wink

Общи условия

Активация на акаунт