Някой пазарувал ли е от next.co.uk?!

  • 5 987
  • 31
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 301
Здравейте, разглеждах за пореден път Crazy  http://www.next.co.uk/shopping/children/?pos=start има страхотни неща,особено за госпожици Flutterи особено сега за Коледа има много сладурски роклички и костюмчета Heart Eyes
На мъж ми братовчед замина за Лондон и чрез него ще се "сдобиеме" Partyс дрехи и обувки от сайта Hugи имам едно въпросче към мамите купували обувчици, за номерацията нашата и тяхната- кой номер на кой съвпада?
http://www.next.co.uk/shopping/children/girlsaccessories/1/   
например от тези http://www.next.co.uk/shopping/children/girlsaccessories/5/7  започват от 4ном. на кой наш отговарят?или от тези http://www.next.co.uk/shopping/children/girlsaccessories/10/4  най-малкото е 3 на кой отговаря?
Ще се радвам да има мами купували обувчици от тях и да споделят за номерата Peace Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 1 456
Аз опитах преди време, но след като започнах поръчката си ми съобщиха, че не доставят до България! Sad

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Незнам вие кой номер носите,но е хубаво Некст да се поръчва с един номер по-голям,от който носите в Бг.Те са за по-тесни крачета.Нашто е пухкаво 26номер поръчах 27 т.е. по английската номерация 9 и ни е супер.За ботуши става въпрос.

# 3
  • Мнения: 301
Аз опитах преди време, но след като започнах поръчката си ми съобщиха, че не доставят до България! Sad

Да, много е тъпо че не доставят до БГ Tiredиначе имат страхотни неща,но и на страхотни цени Whistling
Единственният вариант засега е чрез познат(близък приятел или роднина)да се поръча Hug
А за номерацията никой ли не знае?!

# 4
  • Мнения: 301
Незнам вие кой номер носите,но е хубаво Некст да се поръчва с един номер по-голям,от който носите в Бг.Те са за по-тесни крачета.Нашто е пухкаво 26номер поръчах 27 т.е. по английската номерация 9 и ни е супер.За ботуши става въпрос.
  bouquetза инфото,значи доколкото разбирам 27=9;26=8;и т.н.
и предполагам това се отнася и за обувки,сандали,пантофи-не само за ботуши

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
8-25
8,5-26
техните номера са с половинки.За всичките обувки се отнася

# 6
  • София
  • Мнения: 1 456
О, да за размера съм наясно!
От както се е родила дъщеря ми купуваме дрешки от NEXT чрез познати и роднини в чужбина и наистина купувам един пък дори и два или три размера по-големи по някога. Зависи от моделчето.
Обувки обаче, като изключим бебшките буйки не съм купувала!


Вчера аз самата се върнах от Прага и оттам купих страхотно палтенце за 3-4 години и е почти точно на две годишната ми дъщеричка . Излезе ми приблизително 70 лв! Мисля, че ако имаше NEXT в България щеше да е почти двойно.
Много красиви дрешки имаше и жалко, че нямах много време
да потършувам.  Sad
Сега уговарям сестра ми да напазарува някои неща, та да видим.
Проблема е после с изпращането.
Все трябва да чакам някой като идва към България!

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Какъв е проблема с изпращането?

# 8
  • Мнения: 301
8-25
8,5-26
техните номера са с половинки.За всичките обувки се отнася
Ясно сега разбрах, има и половинки Peaceвъпреки това не попаднах на нито един модел на сайта който да има половинка,а само 3,4,5.....

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
http://www.sunncity.com/Export/shoesize.html
тук има номерацията

# 10
  • София
  • Мнения: 1 456
Какъв е проблема с изпращането?

Ами от Кипър доста ми се оскъпява всичко!Това е проблема...

# 11
# 12
  • Мнения: 622
отдавна ги бройкам особено коледните за бебоци са страхотни  Peace

# 13
  • Мнения: 2 936
на мен ми изпратиха ботушки подобни на тези-само че изцяло велурени ,номера е 7,отговаря на 25,вътре е с подплата като каракул,отговаря си на номера  Peace

# 14
  • Мнения: 1 207
На мен ми купува една приятелка която е там.
Иначе в сайта им пише,че доставят само в пределите на Англия.

# 15
  • Мнения: 112
Момичета, да се включа и аз за NEXT Laughing
През септември бяхме в Лондон и направихме голям пазар от техните магазини. За мен, за мъжа ми и за детето, най-вече. Държа да ви кажа, че всичко е много качествено и си струва парите. Имам и вълнени дрехи, пира ги в пералнята - няма никакъв проблем. Не са се развлекли, нито са им се променили цветовете. Най-хубавото е, че панталоните и дънките им се предлагат в няколко дължини, например 32. Което тук в България е истинска рядкост. Купуваш и носиш, без да се налага корекция Wink Имат дори линия за миньончета! Hug
А що се отнася до цените, само един пример: зимно яке на детето
можете да го видите: http://www.next.co.uk/shopping/children/youngerboys/13/4
Бяхме обикаляли тук по магазините, но нищо не ни хареса, а и бяха на доста по-високи цени от това.
От наши приятели, англичани, знам, че това е масова верига за средностатистическия англичанин, затова и цените им, на фона на всичко останало там, са поносими.
Да се надяваме скоро да имат доставки за България Praynig

# 16
  • Мнения: 1
 Здравейте, на 29.02 ще пътувам за Лондон и ако искате да купите нещо конкретно от каталога на NEXT, мога да ви го поръчам и като се връщам в края на март да ви го донеса. А за номерата на обувките ще ви пиша допълнително, защото на последна страница от каталога си има таблица с размерите на крачето. Само ще се наложи да измерите дължината на ходилото.  bouquet

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Леле какви добри хора имало.С това предложение ще платиш доста свърх багаж.Аз ще разгледам летните неща и ще се възползвам.ще пиша на ЛС

# 18
  • Мнения: 2 108
Здравейте, на 29.02 ще пътувам за Лондон и ако искате да купите нещо конкретно от каталога на NEXT, мога да ви го поръчам и като се връщам в края на март да ви го донеса. А за номерата на обувките ще ви пиша допълнително, защото на последна страница от каталога си има таблица с размерите на крачето. Само ще се наложи да измерите дължината на ходилото.  bouquet
аз искам да ти поръчам

# 19
  • София
  • Мнения: 1 456
Здравейте, на 29.02 ще пътувам за Лондон и ако искате да купите нещо конкретно от каталога на NEXT, мога да ви го поръчам и като се връщам в края на март да ви го донеса. А за номерата на обувките ще ви пиша допълнително, защото на последна страница от каталога си има таблица с размерите на крачето. Само ще се наложи да измерите дължината на ходилото.  bouquet

Наистина ли? newsm44 Моля те кажи как да стане и ако наистина нямаш много багаж ще съм изключително щастлива да ти изпратя какво искаме ние. Предварителни благодарности дори само за предложението.
А, ако се съберат много неща можем да си разделим някаква сума за транспортни.

# 20
  • някъде
  • Мнения: 979
Може би трябва да се ограничим в поръчките,да не претоварваме момичето Thinking

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 458
И аз бих искала да се включа.Има страхотни неща.А що се отнася до това да ограничим в поръчката съм съгласна.Да преценим по коко артикула всеки може да си поръча,но това да каже добрата душица която ще се връзва на откачените майки да им пазари от Англия  Grinning  bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 1 456
откачените майки да им пазари от Англия  Grinning  bouquet

rotfImbo Мнго си права!
Нека момичето да си каже тежката дума!Пък и за подробностите около заплащането и получаването да се разберем.
С нетърпение чакам, че моя списък е почти готов! Mr. Green

# 23
  • Мнения: 11 004
Бих се включила, но и аз съм ЗА ограничаване на бройката. Като се  реши до колко неща да се поръчват и колко ще се плаща за транспортни разходи, ще пиша пак Peace

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
здравейте.момичета!Можете ли да ми кажете кога през годината има разпродажби на некст

# 25
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
здравейте.момичета!Можете ли да ми кажете кога през годината има разпродажби на некст

 В края на Август има със сигурност,зимната беше май около Коледа,но не съм сигурна.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 208
Пишете ме и мен в отбора  Peace

# 27
  • Мнения: 522
Какво стана? Поръчахте ли? newsm78

# 28
  • София
  • Мнения: 1 456
Ами в темата само се оплакваме!
Поръчка до България (и почти до никъде, като изключим Ирландия и Испания от съответните им сайтове) от Некст не може да се направи.

Така, че нито поръчваме , нито чакаме поръчка! Sad

Аз дори се направих на разсеяна и си поръчах каталог за проба, но отговора беше , че НЕ доставят до България.

Същият отговор получих и при дирекно запитване за възможността за  поръчка за България.

Ами тове е! Ще се лети до Англия-та  Heart Eyes



# 29
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Аз исках да поръчам от тук и да дам адрес за доставка до Англия,при познати,които да ми ги препратят.Но се оказа,че дори и не приемат карти издадени в България. ooooh!

# 30
  • София
  • Мнения: 1 456
Аз исках да поръчам от тук и да дам адрес за доставка до Англия,при познати,които да ми ги препратят.Но се оказа,че дори и не приемат карти издадени в България. ooooh!

Фантичка
, защо така, бе?
Ами тогава не става ли да им ги платиш на тях, пък те да ги платят на Некст-а.
Пууу, да му се не види! Аз точно това си мислих, че е варината, а то...

А, ако успеете някак си ,доставка до магазин на Некст е безплатна. Само ще се обадят от магазина да идеш да си вземеш пратката. Иначе до адрес е 3,75 паунда.

Ако пък имате познати в Ирландия или Испания и оттам може. Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 2 108
Аз исках да поръчам от тук и да дам адрес за доставка до Англия,при познати,които да ми ги препратят.Но се оказа,че дори и не приемат карти издадени в България. ooooh!
И аз го пробвах това Sad

Общи условия

Активация на акаунт