Номинирайте за Златни малини.

  • 13 205
  • 132
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 897

"Клуб Пинк" - За красавиците, борещи се за световен мир - Дуци, Зори, Ла Бомба - видимо избягват да се забъркват в спорове

Не ми се спори изобщо,пък и предпочитам да водя спорове на живо Wink
Не мога,обаче да се сдържа и да не отбележа,че не съм съгласна с етикета ''празноглава''-обиден е за мен.Благодаря.

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Последно, пинк категорията е празноглава, нали?
Има номинацияза хубава, но проста, а защо няма за грозна, но умна. Писна ми от конкурсите за красота.Трябва да благодарим на грозотата, защото чрез нея изпъква красотата   Grinning 
Не искам да имаобидени.Наистина не искам, но мога ли да кажа на черното бяло?Не, не мога разбира се  Cry Боли ме, но не мога.

# 47
  • Мнения: 2 716

"Право, куме, та в очи" - опериран от деликатност-
"Кратки езикови форми" - мързи ме да пиша, но имам много за казване - Реза
"Болезнена дефлорация" - за новак, приет по най-болезнения начинСладко и солено
"Изтрещяла леличка" - свободна борба, всеки срещу всеки - Джейн
"Специалист по всичко" - за хората боравещи с особенно големи количества знания - Внимание Ирония - Аз  Mr. Green
"Най-войнстваща злопаметност" - за взаимносимпатични форумки, които се преследват от тема в тема и си ръфат месата - Шанел и Ягодка (май)
"Най-лоша изпълнителка на второстепенна роля" - фалшиво пеещ втори глас
"Клуб Пинк" - За красавиците, борещи се за световен мир Коприва
"И сам воинът е воин" - най-умирам да съм индивидуалистка - Анда
"Елегантни кобри" - за всички, чиято отрова е с аромат на Армани - Фил
"Падаща звезда" - за всички стари потребители, на които са им свършили и хуморът, и търпението, и желанието, но не спират да пишат
"Оценчик" - гледам на постове, диагностицирам характери
 - Кроасания



*Тия са като ония  Outta Joint Никакво разнообразие.

# 48
  • Мнения: 982
Категориите:


"Право, куме, та в очи" - опериран от деликатност-Шанел
"Кратки езикови форми" - мързи ме да пиша, но имам много за казване-Реза
"Болезнена дефлорация" - за новак, приет по най-болезнения начин-Вемби
"Изтрещяла леличка" - свободна борба, всеки срещу всеки-Биляна
"Специалист по всичко" - за хората боравещи с особенно големи количества знания - Внимание Ирония
"Най-войнстваща злопаметност" - за взаимносимпатични форумки, които се преследват от тема в тема и си ръфат месата-Лиорена,дебнеща Бърди
"Най-лоша изпълнителка на второстепенна роля" - фалшиво пеещ втори глас
"Клуб Пинк" - За красавиците, борещи се за световен мир-Джане
"И сам воинът е воин" - най-умирам да съм индивидуалистка-Лизбет
"Елегантни кобри" - за всички, чиято отрова е с аромат на Армани
"Падаща звезда" - за всички стари потребители, на които са им свършили и хуморът, и търпението, и желанието, но не спират да пишат-Блонди
"Оценчик" - гледам на постове, диагностицирам характери



# 49
  • Мнения: 15 555
"Право, куме, та в очи" - опериран от деликатност - Сийка, Dona
"Кратки езикови форми" - мързи ме да пиша, но имам много за казване, Tatti
"Болезнена дефлорация" - за новак, приет по най-болезнения начин - Topolinka
"Изтрещяла леличка" - свободна борба, всеки срещу всеки - Djane
"Специалист по всичко" - за хората боравещи с особенно големи количества знания - Внимание Ирония - Slav4e-av4e do-do
"Най-войнстваща злопаметност" - за взаимносимпатични форумки, които се преследват от тема в тема и си ръфат месата - Biby и Elven
"Най-лоша изпълнителка на второстепенна роля" - фалшиво пеещ втори глас
"Клуб Пинк" - За красавиците, борещи се за световен мир
"И сам воинът е воин" - най-умирам да съм индивидуалистка - Djane
"Елегантни кобри" - за всички, чиято отрова е с аромат на Армани - Liska, Блонди
"Падаща звезда" - за всички стари потребители, на които са им свършили и хуморът, и търпението, и желанието, но не спират да пишат - Блонди, Liska, do-do
"Оценчик" - гледам на постове, диагностицирам характери - do-do

Ще допълвам

Последна редакция: ср, 19 дек 2007, 19:51 от vembi

# 50
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
Категориите:


"Право, куме, та в очи" - опериран от деликатностЛиска,Шанел
"Кратки езикови форми" - мързи ме да пиша, но имам много за казванеДона,Реза,Татти
"Болезнена дефлорация" - за новак, приет по най-болезнения начин Сладко и Солено,Вемби,Тополинка
"Изтрещяла леличка" - свободна борба, всеки срещу всекиБиляна
"Специалист по всичко" - за хората боравещи с особенно големи количества знания - Внимание ИронияЛени,Блонди
"Най-войнстваща злопаметност" - за взаимносимпатични форумки, които се преследват от тема в тема и си ръфат месатамного са
"Най-лоша изпълнителка на второстепенна роля" - фалшиво пеещ втори гласБиляна
"Клуб Пинк" - За красавиците, борещи се за световен мирЗори,Дуци-положителна номинация
"И сам воинът е воин" - най-умирам да съм индивидуалисткаКейси,Джейн,Малена
"Елегантни кобри" - за всички, чиято отрова е с аромат на АрманиДжейн,Шанел,Ивонска,Лиска
"Падаща звезда" - за всички стари потребители, на които са им свършили и хуморът, и търпението, и желанието, но не спират да пишатБлонди
"Оценчик" - гледам на постове, диагностицирам характериТони Сопрано



# 51
  • Мнения: 3 405
"Падаща звезда" - за всички стари потребители, на които са им свършили и хуморът, и търпението, и желанието, но не спират да пишат - Анджелина  Mr. Green

Дуци и Зори да ги отписвате веднага.

# 52
  • Sf
  • Мнения: 808
Категориите:


"Право, куме, та в очи" - опериран от ПРЕДРАСЪДЪЦИ- Шанел, Liska, Monda

"Кратки езикови форми" - мързи ме да пиша, но имам много за казване - Reza

"Болезнена дефлорация" - за новак, приет по най-болезнения начин- toppolinka

"Изтрещяла леличка" - свободна борба, всеки срещу всеки -

"Специалист по всичко" - за хората боравещи с особенно големи количества знания - Внимание БЕЗ Ирония - Жозефина - таз жена с каквото не се е захванала, не го е направила

"Най-войнстваща злопаметност" - за взаимносимпатични форумЦи, които се преследват от тема в тема и си ръфат месата - сопрано и Буболина, сопрано и Ню

"Най-лоша изпълнителка на второстепенна роля" - фалшиво пеещ втори глас -

"Клуб Пинк" - За красавиците, борещи се за световен мир - доста дами от КМ

"И сам воинът е воин" - НАЙ ДОБРЕ УМЕЯ да съм индивидуалистка - Лизбет, Кейси, Liska, Алиса

"Елегантни кобри" - за всички, чиято отрова е с аромат на Армани - Mamica, ДеянаЗ, идва им отръки  Grinning

"Падаща звезда" - за всички стари потребители, на които са им свършили и хуморът, и търпението, и желанието, но не спират да пишат

"Оценчик" - гледам на постове, диагностицирам характери - Флорален чук



Последна редакция: ср, 19 дек 2007, 18:58 от Кроасания

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Спрете да номинирате Дуци в пинковата категория!
Не всички руси са непременно празноглави, а тя дори не е и руса, а само маскирана на такава Crossing Arms

# 54
  • Мнения: 4 473
Хареса ми първоначалният замисъл на темата за леко пикантни номинации, но при последващото уточнение - дори и за откровен човек като мен, последните звучат брутално. Особено преди Коледа и Коледния общофорумски купон. Пас от мен.

# 55
  • Мнения: 3 405
Хареса ми първоначалният замисъл на темата за леко пикантни номинации

Aз продължавам да ги разбирам по този начин.

# 56
  • Мнения: 3 447
Хареса ми първоначалният замисъл на темата за леко пикантни номинации

Aз продължавам да ги разбирам по този начин.
Защото не си номинирана, Анджи  Wink

# 57
  • София
  • Мнения: 1 105

Хареса ми първоначалният замисъл на темата за леко пикантни номинации
[/quote]


Даже кисело-лютиви на моменти...

# 58
  • Мнения: 1 072

"Клуб Пинк" - За красавиците, борещи се за световен мир - Дуци, Зори, Ла Бомба - видимо избягват да се забъркват в спорове

Не ми се спори изобщо,пък и предпочитам да водя спорове на живо Wink
Не мога,обаче да се сдържа и да не отбележа,че не съм съгласна с етикета ''празноглава''-обиден е за мен.Благодаря.


Тази категория не визира количеството на  умствения багаж, а модел на поведение.


Между борещи се за световен мир и видимо избягват да се забъркват в спорове има логическа връзка. Един вид моделът на поведение на Миската е да бъде любимка на всички.

Съжалявам, че любими на мен форумки реагират толкова неестествено в тази лековата тема.

Ще замоля, ако ви е свършило чувството за хумор, да се въздържите от писане. Не, че темата не е вече скапана, просто запазете достойнство.

Въпреки повърхностното номиниране, тук изскочиха доста скрити страхове.  Grinning


И за да спим спокойно всички. Тези, които не искат да участват в номинациите да пуснат едно съобщение тук, да не ги споменават. Но това ще ги лиши от правото да номинират. Види ми се справедливо.



# 59
  • Мнения: 2 897

Въпреки,че съм цитирала твоя пост,нямах предвид твоите номинации Embarassed(ти все пак си пояснила,за какво си ни номинирала).  bouquetСъжалявам,грешката е моя.Вече е късно може би Confused

Общи условия

Активация на акаунт