www.promod.fr- 16

  • 17 910
  • 502
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Честит рожден ден, nameika!!! Пожелавам ти много щастие, здраве и любов!

Моята поръчка днес е тръгнала, Теди, твоите сигурно утре ще потеглят. Peace

# 16
  • Мнения: 3 211
този път и аз се записвам в темата.
тези, които са поръчвали и от Редут и от Промод, размерите същите ли са?
все не се престрашавам да си поръчам нещо от Промод, защото са по-скъпи и ако не ми стане или не ми стои добре, мъжът ми ще ми го блъска в главата Laughing

# 17
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Вери, същите са размерите; оттук едва ли ще имаш разочарования. Определено дрехите са по-качествени, а, когато са намалени, не са и толкова скъпи. Peace

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Теди, и аз гласувах! Май съм от мнозинството! Rolling Eyes

Нещо в последно време въобще не ми върви с поръчките...на 2 поръчани неща едното или няма да ми стане или няма да ми подхожда! Но пък нова година, нов късмет! Praynig
И аз съм си харесала доста неща и чакам поне малко да ги намалят, но дано да е по-скоо че ще изхарча парите.... Joy

Размерите си отговорят и определено е по-трудно да си объркаш размера /на мен ми се е случвало, но понеже активно свалям кг от бремеността/!

# 19
  • Мнения: 1 465
Аз гласувах за първото, макар че не виждам голяма разлика в двете, освен материята и цвета. Стилът е горе долу един и същ. Но първото може да се комбинира с повече неща от елегантен стил. Второто е по-бохемско или романтично както пише. На мен в никакъв случай такова нещо няма да ми стои, но пък на Теди с тези мини размери,  ще е идеално. Wink Ох и аз на 29 преди да забременея тежах 46кг., пък сега...

# 20
  • Мнения: X
Вместо запис - дано в четвъртък има мноооооого намаления!

# 21
  • Мнения: 260
и аз тук Party ама много се пазарува от тук  Moneyкаквото си харесах за 1-ва поръчка и то се  #Cussing outизчерпа явно се изисква много късмет Thinking

# 22
  • Мнения: 9 095
момичета, някоя от вас чуди ли се какво да си вземе, защото ще махам вече анкетата, ясно е че сивото ще си взема, а аз между другото ги глася за намаленията тези неща, и палто.. и панталони... каквото има моя размер всичко грабя, преведох си вече пари, ще превеждам и още и ще се наслаждавам Flutter дано тръгнат и моите поръчки вече щото #2gunfire да не говорим че парите за жилетката на аничка въобще не са се засилили да ги връщат ooooh!


Пуснах поръчката Лина имаше 37 и поръчах веднага, както и на Ели ръкавиците и шала, сега ги чакам и трите вече да тръгнат Tired

Последна редакция: вт, 18 дек 2007, 20:20 от Тедито

# 23
  • Мнения: 797
Според мен първото  Thinking

# 24
  • на пистата
  • Мнения: 5 844
мале ква съм патка ooooh! цял ден викам никой не е писал а то нова тема,благодаря ви момичета,едно ми е скапано днес,дано тея от промод пуснат намаления да ми се оправи малко настроението.теди видях,че си писала,ще си чакам шалчето и ръкавичките Grinning

# 25
  • Мнения: 260
теди гоооляма целувка  Hug  bouquetмнооого благодаря

# 26
  • Мнения: 196
Теди, готови сме за следващата анкета  Grinning

# 27
  • Мнения: 9 095
Добро утро Hug Жени, казвай на какво се чудиш да избираме Hug


и докато не съм забравила, втория е верния отговор

Последна редакция: ср, 19 дек 2007, 08:51 от Тедито

# 28
  • Мнения: X
Тия от Промод нещо се гъбаркат с нас. Гледам на интересните неща са се поизчерпали номерата. Не ми се вярва да заредят специално за януарските намаления. Май чистят старата колекция, че да заредят с нова след намаленията. МНого жалко, харесах си сума неща, но моя номер е свършил на повечето от тях.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Сбъдваща мечти , мен най-много ме е яд, че нашата ризка е с изчерпана номерация и май няма да я заредят отново! #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт