www.promod.fr- 16

  • 17 896
  • 502
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Здравейте, момичета!

Сбъдваща мечти , как ме зарадва с това за ризката!
Аз много се чудя дали да не я поръчам сега, въпреки че се колебая дали 36 номер ще ми стане?! newsm78

Ръкавичките и аз ги имам! Днес даже бях с тях! Страхотни са, топлят и са достатъчно стегнати!

 

# 61
# 62
  • Мнения: 271
Nameika, внесе малко разнообразие в темата Peace, че без намаления е много кофти. Искам вече да е Януари. В темата на Редута, едно момиче спомена, че в  страните от ЕС намаленията почвали на 10-11.01.

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
nameika , много са ти готини нещата!

А това палтенце е направо страхотно и май е дебело /на снимката в сайта не му личи/?! newsm78

П.С. Тедиииии, кога ще има поръчка?

Последна редакция: чт, 20 дек 2007, 21:10 от steli-ssd

# 64
  • Мнения: 9 095
Сиси, след малко ще правя поръчка или утре сутрин, като решиш пиши да пусна, че сме скромни само аз и ели, то душа не трае...

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Аз още утре мога да преведа пари! Ако искаш ме изчакай или пък отделно ми я пусни!
Както решиш! Hug Peace

# 66
  • Мнения: 9 095
добро ви утро, не че няма нови намаления, ами и стават по- малко Сиси, ще те изчакам и тогава ще пусна, така или иначе няма желаещи Hug

на всичкото отгоре май пак няма спечелили от нас в томболата Laughing

Последна редакция: пт, 21 дек 2007, 08:31 от Тедито

# 67
  • Мнения: 302
Nameika, палтото е върха! Koй номер си взе? А материята на синьото потниче хубава ли е? Изглежда стегнато, но да не е много изкуствена?

Последна редакция: пт, 21 дек 2007, 09:26 от Patelina

# 68
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
Nameika, палтото е върха! Koй номер си взе? А материята на синьото потниче хубава ли е? Изглежда стегнато, но да не е много изкуствена?
40номер,стегната е материята,да.

# 69
  • Мнения: 7 186
Лейди, тея ръкавички първите, стегнати ли са? В смисъл да не са някакви отпуснати и като си сложиш "покривалото" на пръстите да не се изсхлузва? Че и аз съм им хвърлила око и дано не свършат докато се наканя да ги поръчам Thinking

Annitka, ръкавичките са стегнати и са много готини Peace Покривалото няма как да се изхлузи, защото е зашито за ръкавиците, само се откопчава с копче.
А тези потничета са от много хубава и стегната материя и моделчето стои супер. С едно раздвижено бижу става бонбон Flutter
Всичките неща много ми харесват Hug
nameika, чудесен шопинг, поздравления Wink Палтото е страхотно Peace

Тия палта няма ли да ги намалят някой ден newsm78

Последна редакция: пт, 21 дек 2007, 10:27 от Lady Marmalade

# 70
# 71
  • Мнения: 1 236
Моми4ета,къде сте? Cry

# 72
  • Мнения: 196
И аз цял ден гледам, никой нищо не пише... няма нито добри нито лоши новини  Whistling. По празниците сигурно съвсем ще сме в застой  Laughing.

# 73
  • Мнения: 1 196
Те да пуснат намаления, да видиш как ще се раздвижи темата   Joy

# 74
  • Мнения: 9 095
никакъв застой, никакви празници, събрах и преведох вече пари в картата, предполагам достатъчно за намаленията, въпреки че се притеснявам че няма да стигнат и съм застанала на старта общо взето Laughing

Общи условия

Активация на акаунт