ЛЮЛИНчетата засмени,под елхата наредени

  • 11 950
  • 288
  •   2
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 619
Бихте ли ми дали сайта за записване on line  в ОДЗ-тата!!!!!!!

# 211
  • Мнения: 1 931
http://kg.sofia.bg/kg/home.nsf/0/F26025167727D39BC22573C5004DA897?OpenDocument
Иначе в нашите деца си има цели теми за записването в ОДЗ.

# 212
# 213
  • Мнения: 2 722
Здравейте мамчета. Приемате ли нови попълнения.
Аз съм Галя с два броя юнаци Милен и Димитър от 8-ми микрорайон. С удоволствие ще се включа в пиенето на кафе без значение в коя част на квартала.

# 214
  • София
  • Мнения: 5 756
Mama_Galia_66,добре дошла!  bouquet
Ние всеки ден пием кафе в 4 ти зад мебелната ако знаеш 2 те кафенца! bowuu
Към 13,00 все сме там стига и времето да позволява! Hug 

# 215
  • Мнения: 1 931
Момичета успяхте ли да пуснете кандидатурите си за ОДЗ и ЦДГ?

# 216
  • София
  • Мнения: 5 756
Mama_Galia_66,добре дошла!  bouquet
Ние всеки ден пием кафе в 4 ти зад мебелната ако знаеш 2 те кафенца! bowuu
Към 13,00 все сме там стига и времето да позволява! Hug 

 blagovesta,да Peace

# 217
  • София
  • Мнения: 2 440
Здравейте мацки как сте?
Не съм чела назад сега ще го направя. Днес се побърках с това електронно записване. Митко в трите ОДЗ-та където подавах е около 20-ти номер. Хипотетичен шанс имаме в 73 ОДЗ, където е 19 от 20 св.места ако няма деца с предимство преди него (убедена съм, че ще има).
Иначе сме добре излизаме всяка сутрин (без днес по обективни причини Mr. Green), но няма как да се присъединя на сбирките, защото той следобед спи.

Отивам да чета!

# 218
  • Мнения: 2 722
Благодаря за милия прием. В момента работя по въпроса да променя режима на малкия и да си ляга на обяд по късно, че за сега в 12,30 иска вече да спи. Но ще пробвам като е навън дали няма по-лесно да стане промяната. Ние по принцип взеки ден разписваме присъствие на едно добре направено за деца кафенце в бл.815, но на мен вече ми писва, а вътре не се стои.
Мама МОНИ, ние сме в 73-то. Баткото е първа група а малкия днес уредих с входящ номер 104, но се надявам предимството да ни уреди, ако не - ще се гледаме още една година.

# 219
  • София
  • Мнения: 2 440
Мама МОНИ, ние сме в 73-то. Баткото е първа група а малкия днес уредих с входящ номер 104, но се надявам предимството да ни уреди, ако не - ще се гледаме още една година.

Ами значи Митко ще го гледам още една година вкъщи. Вече сме №20 от 20 свободни места. Жалко! Така се надявах...

Добре дошла при нас  bouquet

# 220
  • Мнения: 2 722
Мама Мони, 20 от 20 си е направо перфектно, а пък и ако се гледа позитивно на нещата, поне 15 човека от предишните са като второ и трето желание /надявам се, оптимизма умира последно/.
Ако не стане - ще опознаваме люлинските градинки още година.

# 221
  • София
  • Мнения: 5 756
Аз кандидатствах за моя приятелка и от 50 свободни места имаше 28 кандидатури и ние сме 29,сега погледнах вече са 157 Whistling

# 222
  • София
  • Мнения: 2 440
Мама Мони, 20 от 20 си е направо перфектно, а пък и ако се гледа позитивно на нещата, поне 15 човека от предишните са като второ и трето желание /надявам се, оптимизма умира последно/.
Ако не стане - ще опознаваме люлинските градинки още година.

И на нас ни е второ желание 73 ОДЗ. Май трябва да го разместя да стане първо newsm78
И лошо няма да опознаваме градинките Hug Абе честно казано толкова се чувствам изтощена днес, че май вече не ми пука!

Лека мацки и хайде като се пооправи още времето да направим и една сутрешна срещичка!

# 223
  • Мнения: 2 722
Ние не чакаме топло време - стига да не вали проливно всеки ден в 10-10,30 сме навън поне за един час. Пешаходно мерим 8-ми микрорайон, че ме мързи да изнасям количката, а и длебчо нещо доста наедря за нея. Иначе с колата скиторим. Да си похваля кафето което посещавам - има пясъчник, бебешка и детска люлка и бебешка и детска пързалка, а освен това къщичка.
Мама Мони, на нас ни е единствено желание - нямам намерение да хвърча с две деца до две градини. Или ще стане или няма. Това мое изречение май е показателно за огромния ми ентусиазъм да ходя на работа  Joy

# 224
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
Здравейте!
 И на мен днес ми скъсаха нервите,но вече съм по добре.
 Към кой интернет доставчик сте? newsm78
 Незнам дали има особено значение ,но полудях когато то градината ми казаха,че  имат два ком. с различни интернет доставчика, и че от Евроком става макар и бавно ,а Люлин нет не  се отваря изобщо. Просто бях бясна #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт