Отговори
# 15
  • Мнения: 228
Защо да не се прави така? Аз също разбрах за детенцето единствено от постинга на Гуш в нашата отчетна тема... иначе нямаше как да помогна, защото не бях информирана.

# 16
  • Мнения: 4 422
Малко и от мен. Сумата не е голяма и вярвам ,че ще се събере.Дано оздравее и спомен да не остане от болестта  Praynig

# 17
  • Мнения: 1 541
Доста майки влизат само или предимно в отчетните си теми и няма друг начин да научат за тези деца освен по този начин. Съгласна съм, че може да бъде видяно като "спам" от модераторите, но все пак става въпрос за живота на едно дете, което се нуждае спешно от помощта на всеки един човек, а не за безсмислен или личен апел/ реклама!
Аз бих направила същото като Гуш, макар да е неправилно, съжалявам! В нашите теми често се пускат такива съобщения и никой не е имал нищо против до сега.
Ако има начин да се качи и Габи горе при информацията за другите дечица би било от голяма помощ  Praynig

Последна редакция: пт, 21 дек 2007, 14:12 от *MILADY*

# 18
  • Мнения: 721
В този дух - видях го от отчетните, прочетох и изпратих и аз нещо. Не мисля че е спам.

 Praynig Praynig Praynig коледна молба да се излекува Габи и да няма повече болни дечица по света

# 19
  • Мнения: 373
Аз случайно влязох в клюкарника и видях темата.Преведох парички. Господ да даде сили  на малката чаровница да оздравее и да се радва на безгрижно детство! Praynig

# 20
  • Мнения: 60
Габче вече има  15 360.01 лева и 1 200.00 Euro в дарителската си сметка. Ще успеем!

# 21
Тъкмо гледах по новините призив от майката на детенцето, обаче докато запиша сметката, минаха на друг материал.
Добре, че сте пуснали номера на сметката тук, момичета!! Ще преведа колко мога, за съжаление не много...

# 22
  • Мнения: 168
И аз преведох парички. Не са много, за съжаление, но все пак е помощ. Капка по капка - вир става. Много сме, силни сме! Ще успеем, знам!  Нека Бог даде сили на малката кукличка и семейството й и този кошмар скоро да бъде само лош спомен, а усмихнатото личице на детенцето - всекидневие!  Praynig Hug

# 23
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
добре, но да сложим темата в подписа нали може!? а върви ли горе в новините при другите деца?
дали детенцето и родителите и имат нужда от помощ като идат в Мюнстер?

# 24
  • Мнения: 60
дали детенцето и родителите и имат нужда от помощ като идат в Мюнстер?
Ще трябва помощ, да. Имаме една "ятачка" в Мюнстер, но тя е с малко бебче, така че не са излишни още помощници  Grinning

ПП Гъбка ще е там по-малко от месец - ангажиментът няма да е дълъг.

# 25
  • Мнения: 179
Пратих,пожелавам на малкото слънце бързо оздравяване и нека Дядо Коледа донесе много щастливи мигове на цялото семейство ! Пожелавам ви скоро да се похвалите с най-добрата новина - Габи е здрава!!!

# 26
  • Мнения: 60
Ето я малката смехурка - http://www.youtube.com/watch?v=Ut1ndMJRtbI

# 27
  • Мнения: 1 541
Надявам се репортажът от тази вечер да допринесе сериозно за постъпленията в сметката на Габка  Praynig
Добре е, че се излъчи и също така се надявам, че хора, които може и да не обръщаха внимание на писмата ни до сега (заляхме с тях доста фирми, че някои и по два пъти, но като гледам предимно от частни лица са даренията въпреки всичко  Confused )- след тази вечер ще направят нещо!
Времето не е никак много и само мога да се моля набирането да върви с тази скорост  Praynig

# 28
  • Мнения: 2 652
Ох, мъничка душичка! Веднага след празниците ще преведа и аз. Дано не е късно!

# 29
  • Мнения: 4 138
ще пуснем при немските мами информация.

Общи условия

Активация на акаунт