Обичате ли да се гримирате - 12

  • 12 219
  • 301
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 289
Те и на Лумене са деликатни Laughing.

# 16
  • София
  • Мнения: 4 966
Еее страхотен е грима Crazy Flutter
Много топло златооо:)))
Браво.

Сигурно пак ще кажеш че са рубироузките сенки Laughing

/Защо не минаваш с молив върху веждите за по-голяма завършеност Thinking/

# 17
  • Мнения: 4 435
Благодаря на всички.  bouquet   bouquet   bouquet
Утре ще ида да ги видя и е ви пиша кои съм взела. Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 4 761
Slavche, ползвала съм тази на Манхатън, но на Буржоа са по-хубави. Има ги в два варианта- бял и кафяв шоколад. Имаше и някаква много хубава на Estee Lauder.
Намерих снимка :

# 19
  • Мнения: 4 435
illy ,мерси и тези ще потърся.На Estee Lauder може би няма да намеря,че съм в един скапан град,ама не се знае.На Буржоа ще я има.  bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 5 289
Бомбе много се жлътнали тия сенки бе,дали от светкавицата и ли са си такива? newsm78

Последна редакция: вт, 18 дек 2007, 21:08 от КАРЧЕВА

# 21
  • Мнения: 10 758


Toва не е ли нещо като фондьотен? newsm78

С блестящи частици се сещам само за Манхатън и метеоритите на Герлен.


Бомбе,аз съм срамежлива WhistlingЗа да дойда трябва да се налея Mr. Green
Не бе, пудра е.Компактна.
Ти Ела, аз ще те налея Joy

# 22
  • Мнения: 10 758
Еее страхотен е грима Crazy Flutter
Много топло златооо:)))
Браво.

Сигурно пак ще кажеш че са рубироузките сенки Laughing

/Защо не минаваш с молив върху веждите за по-голяма завършеност Thinking/
Ауу, мерси BlushБях Златка Златанова Joy
Не, не са.Некви други са.Даже не им знам и марката.За 2 и 50, 4 цвята в златно WinkИма и едни на Ейвън.Тути ми ги даде, но от тях сложих малко.
Тоя път забравих за молив.Много бързах и не ми остана време.Даже сега видях на снимките, че не съм си ги и сресала ooooh!

# 23
  • Мнения: 10 758
Бомбе много се жлътнали тия сенки бе,дали от светкамицата и ли са си такива? newsm78
Ба ли ги newsm78Може и от светкавицата да е ThinkingНа живо си бяха златни Rolling Eyes

# 24
  • София
  • Мнения: 302
Ей хора.. Купих си една спирала на Лореал ама хич не сам доволна от нея... Искам нещо за обем.. но не знам каква да си взема за да има наистина ефект...
дайте някой предложения...

# 25
  • София
  • Мнения: 5 289
Ква си купи мари?
Манхатън Турбо Боост-черната,пробвай или Дабъл Екстенжън на Лореалчето. Wink

# 26
  • София
  • Мнения: 302
абе... купих си черният архитект на Лореал ... защото продавачката ме излъга, аз бях си харесала тази новата златната двойната (боже какво описание правя, но сега нямам време да търся как се казва)... Simple Smile... абе тази, която имам горе долу става.. ама проблема, е че не мога да я изчистя от очите си... махам я с лосиони и т.н.... но на следващия ден сякаш нищо не сам махала... и така 3 дена и ми писна....

# 27
  • София
  • Мнения: 5 289
Ооо черният архитект е отврат направо,ти сигурно говориш за Дабъл Екстенжън-двойната,ама златната е старата,а по новата е тая с черно и бяло,много е хубава наистина,няколко пъти съм я ползвала,чакай са щи намеря снимка.
Ей я:

# 28
  • Мнения: 7 474
Аз си взех тази, не е лоша  Rolling Eyes

# 29
  • София
  • Мнения: 5 289
Ох незнам тая толкова я хвалят,обаче на мен изобщо не ми харесва,супер суха е и нищо не нанася. Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт