~::~Кулла ам уа антум би хаир~Да сме живи и здрави много години!~::~46

  • 23 241
  • 288
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 927
Светла, добре дошла  Hug  Hug  Hug. Къде живееш в ОАЕ, пиши нещичко за себе си  Hug
Креми, браво на теб! Голяма домакиня си! Мен нещо ме няма в тая област  Embarassed
Манел, хубаво си го казала.. А бе аз се сдържах за да не се обиди Катето, но не мога да разбера как може да обичаш някой без да го уважаваш.. Кате, моля те не ми се обиждай, ама аз с този човек не ви виждам заедно..съдейки по това как пишеш за него и семейството му... Както и да е , все пак живота си е твой и ти пожелавам да се получи това, което е най -добро за теб  Hug
Ние сутринта ходихме до нашия Мол и исках да направим календарчета с една снимка на Тарик, тъкмо разглеждах видовете ,които предлагат и Тарик грабна едно и вика "тати, татиии"..Е, как да не се съобразя с избора му  Laughing !
Миле, Миме, Лили, Любе, къде се изгубихтее??

 

# 46
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Добър вечер , момичета !
Прибрахме се ! Голямо хойкане му ударихме с шефа и бая парички пръснах Simple Smile , ама си взех все мечтани неща - домашни потреби Simple Smile Не мога да харча за дрешки , но виж тавички и тем подобни ....малей !
Сега имам главоболие - от кокорене по стоки и шаренийки - шефа ми се смее ...  Simple Smile
Горкинкия , надяваше се да му купя анцунг , но не , аз форми за кексове и торти ...Simple Smile
Отивам да сложа нещо за вечеря и после ще ви изчета ....
До скоро !

# 47
  • Мнения: 720
Другарче ,защо не му купи анцунг на човека... Crossing Arms още малко да ми стане мъчно и ще му пратя един от тук Wink

# 48
  • Мнения: 3 804
Другарче ,защо не му купи анцунг на човека... Crossing Arms още малко да ми стане мъчно и ще му пратя един от тук Wink
браво Хариет Peace, с теб съм Laughing
СВЕТЛА добре дошла  bouquet
ей не нападайте Катето,все пак нейния е голям 4овек  и може сам да се защити,ако се по4увства засегнат,поне моя не би раз4итал аз да го защитя а сам би се оправил,аз също щях да отвърна ако ме бяха засегнали,а аз другите и писания това 4е публи4но не му се обеснява в любов нищо не зна4и,щом те 2мата се разбират и са щастливи,не мисля 4е това е наша работа newsm78,нали newsm78,
днес взехме на татко нов телефон нокия 6070,само 4е като се прибере в бг трябва да му ка4и бг меню

Последна редакция: пт, 21 дек 2007, 19:58 от dtti

# 49
  • Мнения: 590

ей не нападайте Катето,все пак нейния е голям 4овек  и може сам да се защити,ако се по4увства засегнат,поне моя не би раз4итал аз да го защитя а сам би се оправил,аз също щях да отвърна ако ме бяха засегнали,а аз другите и писания това 4е публи4но не му се обеснява в любов нищо не зна4и,щом те 2мата се разбират и са щастливи,не мисля 4е това е наша работа newsm78,нали newsm78,

Това към мен ли беше ?

# 50
  • Мнения: 3 804
oбщо,Иман също беше пуснала постинг по този въпрос,не искам да засягам никог0о просто си пуснах мнението  baby_neutral

# 51
  • Мнения: 1 269
Добър ве4ер

Тези дни нямам грам време,не се спряхме с децата,таткото си идва утре ве4ер и ще кротнем Wink

Много са красиви тези картини,деистват ми успокояващо Heart Eyes
Веси прати малко снежец към нас HugКакво стана с идването ти?
Светла добре си дошла  Hug  bouquet
Дезъртке,голяма красавиа си,машалах HugХабибито не знае какво изпуска Heart Eyes
Кате,не деи така.Приеми нещата такива каквито са,тя винаги ще му е маика.Поне заради него имаи малко уважение към жената. Embarassed Не се дразни,принципите им са разли4ни от нашите,ти как би се по4уствала ако тои постне снимка на маика ти и някои така я хули CryНяма нужда,страници с обиди за семиството му.Един ден,като станеш маика по-друг ан4ин ще мислиш
Моля те не ми се сърди,но малко съм 4уствителна на тема маика.

Хариет Tonex има супер готино пар4е.ПО4итателка ли си му?
Прегръдки на останалите, изморена съм и не мога и да мисля Hug

# 52
  • Мнения: 590
,не искам да засягам никог0о просто си пуснах мнението  baby_neutral
И аз така.Нито нападам, нито се бъркам в личният живот на Катя .Тя Разказа аз коментирах, това е форум - дадох си мнението .

# 53
  • Мнения: 927
Дтти, ние на никого не се месим, даже аз така и си написах постинга. Просто смятам, че не бива така да се обижда публично ( все пак не четем само ние ) семейството на който и да е , па камо ли на любимия човек.
Хариет, кой е този убавец у подписа ти? Май Миленка го познаваа  Thinking
Пепи, ваканцийка, а ? И аз уж ваканция, ама като си помисля колко неща имам да вършаа  Rolling Eyes
Ние и на Коледа и на НГ ще сме на гости. Вие ка ще празнувате?

# 54
  • Мнения: 720
хе хе момиченца Joy Милена и Веси ...не очаквах отзвук по снимката ..ама явно убавото с и е убаво,поне за мен...
ти за кое парче говориш миленче? да фенка съм му здрава Heart Eyes  Heart Eyes


уважението е важно наистина. мисля че когато го има в отношенията на хората ,независимо от произход ,възпитание ,религия ...всичко ще е наред....хората много често не си дават сметка когато нараняват други ,но после очакват признание и уважение от тези хора. Тук не визирам никой конкретно...принципно просто. Peace

# 55
  • Мнения: 168
Здравейте, аз съм от Турция, вие от кои арабски страни сте?

# 56
  • Мнения: 800
Манел, Иман, не се сърдя на колегата, защото знам, че  говори от позицията на своя опит,има добри намерения и гледа бащински на нас. Ахмед също не се е почувствал засегнат, защото тона не е бил обиден или остър, та затова и аз не съм се намесила. Вярвайте ми, че ако бях надушила опасност, някой щеше да ходи издраскан Twisted Evil 
И знам, че не е  никак хубаво от моя да хуля семейството му, и не съм възпитанана така, ама дълго време гълтах и ме изби на агресия Embarassed Дори като се скараме заради тях и ги обидя, той не ми се сърди, защото знае, че не е от лошотия и гледаме да го обърнем на шега:) Просто не мога да игнорирам нещата, които ме дразнят и съм по-темпераментна, трябва да си изкажа какво ме мъчи:) А може би очаквах прекалено много от тях, но хората са различи, което не зависи нито от религия, нито от народност.
  bouquet
Деска, вие ще ставате мобилни оператори май:)
Водна лилия, къде се губиш?

# 57
  • Мнения: 927
Катенце, нека ти остане утехата, че са далече от теб  Laughing А ако живееш с тях, кво прайваш?
Познати са ми арабските жени - много малко от тях приемат чужденките с отворени сърца, но това не означава, че ние трябва да падаме на тяхното ниво.
Цитат
А може би очаквах прекалено много от тях
Може би и те са очаквали прекалено много от сина си и теб.., погледнато от друга гледна точка..  Wink
Не ми се сърди за размишленията, моля те  Hug  Hug

# 58
  • Мнения: 927
Шенай, добре дошла    bouquet

# 59
  • Мнения: 168
Мерси много Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт