Само с нови карти/със снимка/ ли пускат в Метро?

  • 2 614
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 903
Аз нещо май се обърках.  Thinking
За да си извадиш карта за Метро не трябва ли това да стане от името на фирмата, не непременно да имаш фирма, но да си извадиш от фирмата в която работиш например.  Вадят ли карти на физически лице - просто отивам, снимат ме и ми издават карта, без да намесвам никаква фирма?  newsm78 Извинявайте за глупавите въпроси, но нещо не ми стана ясно.
Може, ако си от някои професии. Имам списък. Лекари, адвокати и прочие. Това за карта на частно лице.

Моята професия не е такава. А и друго нещо се чудя - някъде по-нагоре в темата прочетох, че една фирма можела да издаде само 5 карти, ами аз като работя в УНСС - и там ли могат да се издадат само 5 карти ( според мен би трябвало да са доста повече)  newsm78

Аз досега ползвах на майка ми картата, която е издадена от училището, в което работеше преди години. Тъй като вече не работи там, това означава ли, че не може да си преиздаде картата за Метро?

# 16
  • София
  • Мнения: 1 833
Някой ходил  ли е в новата година в Метро? Важат ли още старите карти?

# 17
  • Мнения: 118
Ходихме на 29 декември с цел да си подновя картата, но опашката беше много голяма и се отказахме да чакаме , но преди това попитахме дали ще важат и след НГ и ни отговориха, че няма да има проблем до юни месец.

# 18
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Баща ми ходи на 04.01 в Метро Варна и каза, че старите карти още са валидни.

# 19
  • Мнения: 4 916
В петък бях в Метро със старата карта, няма никакви проблеми.

# 20
  • Мнения: 6 461
Преди седмица ходих в Метро и ми направиха карта на входа...въпреки че си носих старата.

# 21
  • София
  • Мнения: 586
В магазините има съобщение, че подмяната на картите продължава, т.е. и старите карти са валидни Simple Smile
Само че когато управителят на фирмата или упълномощено лице смени една от картите, дава списък с лицата, на чието име ще бъдат новите карти. От този момент всички стари карти на същата фирма стават невалидни, а хората от списъка могат да си издадат нови карти.

Общи условия

Активация на акаунт