Стискане или вакуум

  • 7 036
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 103
Ултразвук- това е моя избор.

# 16
  • Мнения: 1 418
Пъпката се появява като последица от непремахната
черна точка.Не е нужно да се чака да стане пъпка,за
да се отиде на козметик.Почистването на лицето един
път месечно ще ви отърве завинаги от пъпките.
Освен това,моето лице не се нуждае от стискане,
затова си правя четков пилинг.

# 17
  • Мнения: 1 655
Стискане Peace
По-добре се почиства лицето с него.
И аз така мисля. Зависи какви продукти ползва твоята козметичка, сега вече има много продукти които се нанасят след стискането и когато се нанесат  вече на другия ден няма и помен от стискането.

# 18
  • Мнения: 1 312
Стискане.

# 19
  • Мнения: 452
химичния пилинг върши по- добра работа от стискането според мен

# 20
  • Мнения: 420
искам да попитам такова почистване с ултра звук каква цена е,извиниявайте за невежеството... Blush

# 21
  • Мнения: 463
химичния пилинг върши по- добра работа от стискането според мен
И аз така мисля, като добавям и използването на почистващи/ескфолиращи нужди междувременно. А и защита от атмосферни влияния, както и ограничаване използването на комедонообразуващи /ако така се наричаха точно/ продукти. Като краен резултат - чиста и "сияйна" кожа Wink

# 22
  • Мнения: 3 641
И аз съм за ултразвук Peace

# 23
  • Мнения: 1 100
Kanela ,може ли да дадеш повече информация за този уред,къде се продава?
Аз ги гледах в Media Markt в Будапеща, но вероятно в магазините за техника в България също ги продават.

# 24
  • София
  • Мнения: 708
бихте ли ми разяснили и на мен за тоя ултразвук?  newsm78

# 25
  • Мнения: 7 418
химичния пилинг върши по- добра работа от стискането според мен
И аз така мисля, като добавям и използването на почистващи/ескфолиращи нужди междувременно. А и защита от атмосферни влияния, както и ограничаване използването на комедонообразуващи /ако така се наричаха точно/ продукти. Като краен резултат - чиста и "сияйна" кожа Wink
      Пилинг и стискането вършат различна работа.Не може да се сравняват изобщо,според мен! no

# 26
  • Мнения: 1 418
Абсолютно.Пилингът(химичният)премахва повърхностният слой на
кожата,което няма нищо общо със стискането.

# 27
  • Мнения: 1 207
А пък мен моята козметичка ми остъргва лицето и съм много доволна от резултата.Слага ме на парата за 30мин. и след това също под парата стърже по лицето с оня прибор с който се цедят пъпките.Разбира се всичко става много леко,защото кожата тогава е доста омекнала.

# 28
  • София
  • Мнения: 708
как те остъргва???  Shocked
моята стиска с пръстите си, като си ги е увила в марля.

# 29
  • Мнения: 3 416
абе някой ще каже ли за тоя ултразвук-как чисти,какво чисти..и аз искам да пробвам. Нямам някакви забележими пъпки,просто "неравности"както се изрази една видна козметичка ooooh!,имам малко лунички,дали е редно да се подлагам на хим.пилинг? ThinkingЩеше ми се един ултразвук..дали почиства добре?

Общи условия

Активация на акаунт