Кой ще празнува празника във форума и защо?

  • 2 468
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 392
Празникът не пречи на форума и обратно, хихи. Grinning
Весела Коледа!

# 31
  • Мнения: 177
Честита коледа,и мойте заспаха само на мен ми се празнува още и затова съм тук.

# 32
  • Мнения: 17
Vesela Koleda!Tatkoto i Beti zaspaha,a az re6ih da nadnikna koi e tuk,predi da si legna:)Neo4akvah da ima hora tuk...no eto,4e ne sum bila prava:)Simple SmileSimple Smile

# 33
  • Мнения: 1 312
Честита Коледа на всички!
Ококорена съм и не ми се спи..
Пия горещ шоколад и се ровя в моя малък оазис...

Прибрахме се ние от весела,шумна и мнооого ящна семейна сбирка.
Беше страхотно-в 4.00 часа най-после надигнахме тежки дупета от столовете.
Купона беше сърдечен и доста емоционален-лели,братовчедки,чичовци,синове и дъщери,братя и сестри се събраха накуп за пръв път от доста време насам в почти пълен комплект пристигнали от цял свят-Австралия,Холандия,Германия,Армения,Гърция...Времето не ни стигна да се наприказваме.
И е толкова хубаво,когато усетиш,че разстоянията и дългите раздели не са успели да заличат спомените и да отчуждят хората.Да имаш винаги какво да си кажеш с тях и за секунда да не обсъждаш дори работа,политика,икономика,културни различия...
Просто прекрасна Коледа...

# 34
  • Мнения: 4 187
Честита Коледа на всички!
Ококорена съм и не ми се спи..
Пия горещ шоколад и се ровя в моя малък оазис...



Добро утро! Честита Коледа  Hug! Аз пия чай и чакам Рая да се събуди . Нямам търпение да си види подаръка  Grinning!

# 35
  • Мнения: 4 068
Виждам, че бая народ не е изневерил на форума дори и в празничната нощ. Ей, голяма мания голямо нещо. Wink
Честита Коледа момичета и момчета!
От здраве, щастие, пари, любов и верни приятели да не се оттървете!

# 36
  • Мнения: 4 473
За мъжът ми е празник, когато не съм на компа. Mr. Green По тази причина снощи не припарих до последният, та да е празнично наистина. Flutter
Сутринта пропуснах отварянето на подаръците, но детето е щастливо и това е най-важното. Heart Eyes

Честито Рождество Христово!  Grinning
Бъдете здрави и щастливи! Heart Eyes

# 37
  • София
  • Мнения: 3 116
Снощи беше "вечер, свободна от компютри" и за мен, и за мъжа ми. Гледахме "Шрек" с децата, хапвайки от празничната трапеза, после те си легнаха, а ние продължихме с филмовия маратон ("Най-бързият индианец в света" с Антъни Хопкинс, "Колкото-толкова" с Джак Никълсън Simple Smile); около полунощ си раздадохме подаръците. Преди да си легнем, оставихме подаръците на децата под елхата.
Обичам събуждането сутрин на Коледа, когато децата нахлуват в стаята да се похвалят с изненадите  Simple Smile

Днес мързелувам нон-стоп и отново съм на линия.  Wink

# 38
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
 doh

Аз си мислех, че единствена вися във форума, пък те повечето били тук.


Чудя се, не мога ли да дресирам компютъра да свирка, когато някой напише отговор в тема, която ме интересува.  newsm78

# 39
  • някъде
  • Мнения: 979
doh

Аз си мислех, че единствена вися във форума, пък те повечето били тук.


Чудя се, не мога ли да дресирам компютъра да свирка, когато някой напише отговор в тема, която ме интересува.  newsm78

знаеш ли какво свирене ще падне... Laughing

# 40
  • Мнения: 164
аз съм новичка и се зарибих много яко ако не ходех на работа щях да съм тук денонощно.засега мъжът ми ме търпи не знам до кога

# 41
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
zhekova,
разсмя ме, а нещо ми се беше стъжнило.
Представих си как компютъра ми свирка като някой коцкар след хубава мацка. Нон стоп при това.

vilimia,
аз точно в работата се зарибих с форума и понеже не ми беше достатъчно, се наложи да си купя компютър и да прекарам интернет вкъщи.

Общи условия

Активация на акаунт