Егати Коледата.

  • 4 918
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 990
кой както си го направи е .... Winkпромени нещо, след като не ти допада, простичко е Hug

# 46
  • Мнения: 1 217
Благодаря ти Kloie.

# 47
  • Мнения: 3 146
Весела Коледа! Само да споменем още веднъж - това е Рождество - изобщо може без трапеза, без подаръци, но не може без вяра и обич в семейството, което се е събрало, за да си покажат хората, че държат един на друг, че се опитват да живеят както Мария и Йосиф, че се опитват да бъдат по-добри.

По-добре бира, пуканки и искрена вяра, отколкото прасе, пълненя пуйка и подарък за 200лв, без каквото и да е отношение!

# 48
  • Мнения: 3 423
Аре, бе, нали сте нямали после
чинии за миене, кво лошо има.

# 49
  • Мнения: 57
Всеки един от нас има различно възприятие за празник. Традициите са нещо друго. И аз мечтая да проспя един път Коледа, но уви- около мен винаги е шумно. Като една голяма гръцка сватба. Успокоявам се с това, че един ден този шум ще ми липсва и ще си спомням с носталгия за него.

# 50
  • Мнения: 3 500
Верно егати Коледата. И аз така бих се чувствала. Тъпо. Ма няма връщане назад. Компенсирайте с НГ. И що не поканихте поне някакви приятели?!

# 51
  • Мнения: 576
И при нас беше кофти..... Татко ми по4ина .... полу4и инфаркт...... никога не се оплака, че нещо го боли..... Отиде на работа и не се вьрна, а е млад....
Егати Коледата.... Егати новата година.....
Пожелавам на всички ви най-веч живот и здраве, всичко друго...... са бели ядове.

# 52
  • Мнения: 95
споко не си единствената...и аз бях така даже и се поскарахме Embarassed

# 53
  • Мнения: 10
Reny@Raia, много съжалявам за случилото се. Моят баща почина навръх Великден миналата година...не се затваряй в себе си... Точно в тези дни започнах да проумявам какво точно аз означавам за моето дете.Събери си силите и се пази....

# 54
  • Мнения: 57
И при нас беше кофти..... Татко ми по4ина .... полу4и инфаркт...... никога не се оплака, че нещо го боли..... Отиде на работа и не се вьрна, а е млад....
Егати Коледата.... Егати новата година.....
Пожелавам на всички ви най-веч живот и здраве, всичко друго...... са бели ядове.

Съболезнования за загубата ти, мила. Hug Човек никога не е достатъчно пораснал за загубата на родител.

# 55
  • Мнения: 13
Моите съболезнования Рени,много мъчно!

# 56
  • София
  • Мнения: 175
Reny@Raia, моите съболезнования!  Hug

# 57
  • Мнения: 2 309
Рени, приеми и моите съболезнования  Sad

# 58
  • Smallville
  • Мнения: 994
Човек трябва да си прекарва празниците както на него му харесва. Не според приетите норми.
Най-мразя някой да ми казва какво точно трябва да ям и как да си подреждам масата.
За каквото имам настроение, такова правя.
Щом не сте се чувствали зле, значи всичко си е ок. )


Точно така!
Ние с мъжа ми обичаме да ни е спокойно, да си виснем всеки пред компа си, да обърнем внимание на детето, да си забъркаме някоя домашна си манджа, такива ми ти неща, всичко описано с една дума - спокойствие.
Никога не съм била фен на грандиозни компании и оганизации на някакво мероприятие, накрая винаги съм по-изморен, от колкото удовлетворена. Така ми харесва, защо трябва да спазвам "традиции", които реално не ме радват?
Присъединявам се към мненията ви.Много често изпадам в ситуация да не ми се прави това,което традицията повелява.
Не ми се слугува на маси и компаниии,не съм фен и на това трябва,а онова не бива.Правя нещата както сметна за добре,например на бъдни вечер хапнахме шишчета,а не бивало.Много важно,не съм спазвала пост а и нямам нужда от това,нотова е друга тема...На Коледа трябвало семейно,но като съм скапана от работа тия дни,как да посрещам гости,когато ми иде да си легна и да се наспя.
Апелирам  към всички ,празнувайте както ви се иска,аз правя така и имам мир в душата.Радвам се,че с половинката си допадаме в това отношение.
Аз винаги съм имала собствено мнение за нещата,така че не ми се спори с никой.Кой както иска и го чувства,така да постъпва Peace

# 59
  • Мнения: 3 634
Хе-хе  Laughing
Една Нова година майка ми беше на работа. С баща ми бяхме взели 11 видеокасети и си правехме киномания. По едно време навън започна да се гърми и аз казвам: "Май е Нова година!", а той: "Сега няма да спираме на най-интересното!".
Подобен случай имахме и на 1 земетресение. Пак останахме да си гледаме ТВ, това обаче не е за хвалене  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт