Хем за смях,хем не е:)

  • 2 298
  • 35
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 5 370
Когато прочетох тук,че някои мами препоръчват духане с топла струя от сешоар на коремчето при колики,се смях с глас:)
Обачееееее....вече трети ден го прилагам,и няма грешка!!!!!Дори и да се къса от рев.Станислав веднага се кротва и се размазва от кеф като масло"Президент"в тефлонов тиган Wink
Да не говорим,че снощи и днес го приспах с явен,няколкочасов ефект...та сега,познайте какво има от дясната страна на спалнята???Ми сешоар...в позиция стендбай,готов всеки момент да ни спасява:)))

# 1
  • Мнения: 2 978
Цитат на: Coeur
Когато прочетох тук,че някои мами препоръчват духане с топла струя от сешоар на коремчето при колики,се смях с глас:)
Обачееееее....вече трети ден го прилагам,и няма грешка!!!!!Дори и да се къса от рев.Станислав веднага се кротва и се размазва от кеф като масло"Президент"в тефлонов тиган Wink
Да не говорим,че снощи и днес го приспах с явен,няколкочасов ефект...та сега,познайте какво има от дясната страна на спалнята???Ми сешоар...в позиция стендбай,готов всеки момент да ни спасява:)))


Хахаха..браво...щом действа, значи няма проблем да го прилагаш. Mr. Green
Дано му минат бързо Praynig

# 2
  • Мнения: 689
Супер техника сте измислили Stuck Out Tongue

# 3
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Бобо нямаше колики, но сешоара го използвахне постоянно първите няколко месеца след баня. Само да ревне пускам сешоара и настава тишина и кеф голям - в последсвтов установих, че даже не му пука дали го духаш с него - важното е да бръмчи  Wink

# 4
  • Мнения: 184
Така е и ние го прилагаме,след всяка баня  като преобличаме реве та се къса,в момента в който само чуе сешуара без да е насочен към него и млъква,а за коликите също,а другата хватка е в една  пвц бутилка малка слагаштопла вода и му я оставяш до коремчето в легълцето-ефекта е поразителен!

# 5
  • Мнения: 1 753
Ами да, така си е Simple Smile Аз също никога не си представях, че ще ги върша подобни глупости, ама като ни налегнаха коликите - виж как бях готова и с главата надолу да застана само да ни минат  Laughing
Радвам се, че този метод ви помага! И ние сме заспивали така известно време - определено предпочитам шума на сушоара отколкото рева на бебето... То и аз се унасях от този шум  Grinning

# 6
  • Мнения: 819
Голям смях  Joy

# 7
  • Мнения: 10 758
Хе-хе! Браво на вас! Поне ще кротнеш малко.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 632
хехехе браво на вас  Laughing
ще пробвам и аз така тази вечер  Grinning

# 9
  • Мнения: 7 837
Смях, смях, ама аз ползвах сешоара до 3-ия месец.
Приспивен ефект има и прахосмукачката  Grinning  Така че впрягай таткото да прахосмучи по-честичко  Wink

# 10
  • Мнения: 1 289
rotfImbo  rotfImbo  rotfImbo Абе весело е. Аз не съм го пробвала, ама и нашите колики не бяха много силни.

# 11
  • Мнения: 1 704
мда аз даже изгорих един докато имахме колики  Laughing  но е факт, че два месеца не можех да я приспя по никакъв друг начин освен със сушене  Laughing  Laughing

# 12
  • Мнения: 1 655
Хи хи, казваш размазва се като масло Президент в тефлонов тиган:)  #Milti
Бравос Wink

# 13
  • Мнения: 1 427
Даааа,винаги деиства безотказно #Milti И нас ни е спасявал в тежки моменти!С двойно деиствие е-хем шума ги успива,хем като се затопли коремчето коликите отшумяват-дето се вика -2 в 1 -неочаквано добра комбинация Mr. Green

# 14
  • Мнения: 2 575
Не знам дали за коликите специално помага, но той както и прахосмукачката е доказано, че за бебетата имат ефекта на шумовете от околоплодните води и въобще напомнят им на средата в утробата и затова ги успокояват и приспиват.
Леле - не мога да си предстява каква шумотевица е в корема на мама............. Shocked

# 15
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Хи, хи на какво ли не сме готови в такъв момент, само и само да не пла4ат. Ние надувахме музика и то една и съща в продължение на два месеца, само това ни спасяваше.

# 16
  • Мнения: 5 140
Ефекта от сешоар и прахосмокачката стават но до време,после голям страх от тях,нищо че като малки са се оспивали с тях.От опит го казвам,на мен също ми помагаха при коликите на Ния.Щом помагат използвайте смело! Grinning

# 17
  • Мнения: 3 861
Ауууууууууу защо не съм го знаела за този фокус като беше Калоян по-малък, а не да пищи денонощно... Sad Беше ме вдигнал на УРА с тези колики, а той колко се измъчи..до 5-я месец пищеше от тях

# 18
  • Мнения: 3 211
Цитат на: Lilly
Ауууууууууу защо не съм го знаела за този фокус като беше Калоян по-малък, а не да пищи денонощно... Sad Беше ме вдигнал на УРА с тези колики, а той колко се измъчи..до 5-я месец пищеше от тях

Ами аз даже в една книга го четох, на мен ми го каза една приятелка, а пък със свекърва ми само се карахме за този сешоар. Аз съм пуснала сешоара в стаята и Габи си спи, тя идва, спира го и Габи веднага се разпищява и тя почва да я разнася на ръце, че да млъкне. Направо ми идеше да я удуша

# 19
  • Мнения: 272
И аз сега го научих това!:( И мен много ме е яд, Алекс имаше колики до 4-тия месец включително.... Sad
не ме питайте какво ли не съм пробвала....  #Silly
ама виж за това не съм знаела.... #Crazy

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 694
И аз след баня го сушах със сешара и се размазваше от кеф, ама сега като го пусна да си суша косата и настава неистов рев, незнам защо.  
Вчера изпуснах една дъска в кухнята и настана пак страшен рев. А от прхосмукачката не плаче. От бормашина направо трепери и то като пробиват в съседня апартамент. Като че ли има някакъв страх от шумове. Дано вината не е в мен от това че го подсушавах така като малко бебе.

# 21
  • На небето
  • Мнения: 5 530
То неволята на какви ли не чудеса ни учи. И ние пробвахме тези техники на облекчение. Имаше ефект понякога, но повече го успокояваше да лежи по корем отгоре ни ту на гърдите ни ту на краката, голям кеф. Веднага заспиваше. Та до скоро бях легло, пък сега ме ползва за игра  #Silly

# 22
  • София
  • Мнения: 39 759
че защо да е смешно Simple Smile
педито навремето ми казваше "затопли коремчето", за средства за затопляне не е казвала Simple Smile

# 23
  • Мнения: 306
И аз съм от ядосващите се, че не са били открехнати на номера!!!
Но сега пък ще го препоръчвам...
Усмивки на всички бебоци и мами!

# 24
  • Мнения: 5 370
Цитат на: Ивана
И аз съм от ядосващите се, че не са били открехнати на номера!!!
Но сега пък ще го препоръчвам...
Усмивки на всички бебоци и мами!

Ами ето и една прясна мама да даде ноу хау-за следващите бебоци ще знаем Wink  Wink

# 25
  • София
  • Мнения: 752
И на мен ми беше смешно като ми го казаха този номер но преди малко реших да го пробвам...за пръв път заспа в креватчето си #Milti До сега се преспивахме на спалнята и после се пренасяхме в леглото и така по няколко пъти защото при пренасянето обикновено се буди Neutral Face

Ще видим и това до кога ще помага... Thinking

# 26
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Цялата работа е в шума, който чуват. На нас ни пратиха едно мече от Щатите, дето издава звук, като този от видеозона. Денис заспиваше за секунди като му го пуснех. Laughing  Laughing  Laughing

# 27
не предполагах какъв ефект има! За пръв път чух за този номер от форума и реших да пробвам. Унесе се за секунди.

# 28
  • София
  • Мнения: 2 896
И аз току-що го пробвах този трик-действа моментално!!! Laughing Laughing Laughing
Само се чудя колко време да го държа и дали по някакъв начин не е вредно? да не я претопля пък и въздуха се изсушава  Thinking Thinking Thinking
иначе имам Еспумизан, не съм давала още-все пак ако сешоара не е вреден защо да и давам химии

# 29
  • Мнения: 554
И нас само сешоара ни спасяваше!
Нито капки,нито чайчета помагаха!

# 30
  • Мнения: X
Ама то всичко, издаващо подобен звук върши работа  Grinning Иначе внимавай с топлото, защото то се прилага само ако си бсолютно сигурна, че са колики.

# 31
  • София
  • Мнения: 6 182
За майките дето се чудят няма ли да претоплят бебето ще кажа аз какво правех въпреки, че е родена зимата. Пусках сешуара на около 40 см насочен към коремчето и. Нашият е някакъв китайски и не е много мощен, но ако иамате готин професионален го отдалечете повече. Когато бебка се унесеше го отдалечавах и дори го обръщах на друга страна, за да не духа в нея. Но спра ли го се събуждаше. Баща и дори прави запис на звука и се опитвахме да го пуснем (записа) докато сешуара още работи, а после да спрем сешуара и да остане само записа (мале как го обясних ooooh!)...ДА ама НЕ, не ни мина номера...тънкото професионално ухо на бебка схвана разликата.
А ако изсушава въздуха - прострете и една влажна кърпа някъде.

# 32
  • Мнения: 3 550
И ние го ползваме от първите дни за приспиване. Действа безотказно! Ама като пораснат, дали ще действа или трябва да минем на прахосмукачка, после пералня и на края  newsm78 канго ли, що ли?  Grinning
А ти кога си смени ника? Скоро не съм те засичала из форума, ама аз не ровя много-много, та не знам.

# 33
  • София
  • Мнения: 6 798
Хейде бе,само моята мома ли е неандерталец,че само като му чуе шума и започва неистов рев?както и прахосмуча...

# 34
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
еееееееееееееее страхотни трикове мамчета  smile3521 ще ги заломня и като му дойде времетооооооооо.........

# 35
  • Мнения: 436
Сушоара помага и при зачервено дупе. Когато му се е случвало на малкия той пищеше и при допира с вода и при подсушаване. Щом пуснех сушоара и млъкваше. И е много добре защото подсушава идеално кожата и я подготвя за порцията крем. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт